| |
 |
1.
(2008 09 22 21:22)
puiku,stipru,į mėgstamas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 22 21:26)
super!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 22 21:36)
kaip seniai..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 22 22:27)
kokia raizgalynė, net akis pamečiau:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 22 22:29)
labai gerai!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 22 22:38)
gūduma kokia
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 22 22:56)
Sveikas, sugrįžęs! Malonu, kad romantikai-gamtininkai vėl ant eteriaus :), nors ir rudeniškai nusiteikęs...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 22 23:55)
Sveix parsirades :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 23 07:35)
!!!
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 23 09:12)
Ir plokščia, ir erdvu; ir prietema, ir šviesa; ir abstraktu, ir naturalu... :) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 23 13:31)
pagaliau...:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 23 16:05)
Kai zhiuriu i shi kadra atrodo jog lendu i depresija lyg uodas i shia tankme. Taip sugeba isiurbt akis tas minkshtumas.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 23 18:18)
pagaliau vėl Arnoldas pasirodė:)
gan švelniai kaip visada:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 23 20:24)
Arnoldas gerai pasirodė , sveikinu, gražus darbas ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 23 21:00)
Sveiki visi, tikrai malonu čia sugrįžus ;)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 24 12:10)
ohoho. puikus darbas. 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 25 12:07)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 10 02 04:25)
graziai.
|
|
| |