Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

JT

 
1. Ieva Austinskaitė    (2008 09 11 18:56)  
na,man patinka :)
 
 
2. Kriste P.    (2008 09 11 18:56)  
man irgi patink:)
 
 
3. Minkštas debesėlis    (2008 09 11 19:00)  
svajoklė...
 
 
4. Kriste P.    (2008 09 11 19:04)  
tokia kaip kokio šeicho žmona:) Haremo vyriausioji:D
 
 
5. Sigitas Daščioras    (2008 09 11 19:11)  
O, Daivikek!?
 
 
6. Kęstutis Šimatonis    (2008 09 11 19:40)  
:)
 
 
7. Vinile    (2008 09 11 20:37)  
labai grazus bandymas... :)
 
 
8. Jonas Tučkus    (2008 09 11 21:00)  
Indija?
 
 
9. O.S.    (2008 09 12 00:08)  
:DDD
 
 
10. Ramūnas L.    (2008 09 12 00:23)  
Sultono žmona :)
 
 
11. Arunas S    (2008 09 12 01:04)  
Puikus darbas !
 
 
12. Adomas Svirskas    (2008 09 12 03:23)  
graziai
 
 
13. Algimantas Tirlikas    (2008 09 12 08:22)  
na gal ir retro autoportretas
 
 
14. Gintaras Vitulskis    (2008 09 12 08:24)  
puikus bandymas, labai panašu į tikrąjį retro, gali užsiimti falsifikacija:)))) juokauju:D+
 
 
15. GintarasM    (2008 09 12 08:31)  
kaip bandymas - tai labai labai :)
 
 
16. Rolandas Replevičius    (2008 09 12 08:51)  
Įdomus pateikimas. Kažkuom sugeba šis darbas pristabdyti ilgesniam laikui žvilgsnį... :) +
 
 
17. Galina    (2008 09 12 08:57)  
gražus objektas, graži nuotaika :)
 
 
18. Mindaugas Bernatonis    (2008 09 12 10:43)  
Pikų dama :)
 
 
19. Karolis M.G.    (2008 09 12 13:44)  
nelabai
 
 
20. Grazina Hartmann    (2008 09 12 14:19)  
Daiva kitaip... Patiko, ir toliau taip!
 
 
21. Mindaugas Buivydas    (2008 09 12 16:09)  
Pirma versija vakar kažkaip paslaptingai dingo. Skirtumų nepastebėjau, bet patinka ir šis :)
 
 
22. Sau    (2008 09 12 23:47)  
nuolanki ir viskam pasiruošusi moteriškė ,nešanti sultonui razinų, kad nenukirstų galvos jos mylimajam , kuris ....:)
 
 
23. Orlandas Butkus    (2008 09 13 14:27)  
:D
 
 
24. Walldis    (2008 09 13 15:22)  
Tonavimas (rurazumas) gal ir be reikalo .... na nebent lengva sepija labiau tiktu retro nuotraukai
 
 
25. Ramūnas Snarskis    (2008 09 14 22:01)  
liuks.....................+5
 
 
26. Bebras    (2008 09 15 16:27)  
o su kokia skraiste
 
 
27. mi    (2008 09 16 20:54)  
fainai :)
 
 
28. SP    (2008 09 17 11:35)  
Kokiu darbu praleidau! Puikiai suzaista retro tema, labai patiko, ir Daiva kitokia, nei ipratau matyt :-) Smagu keistis! 5
 
 
29. Zenonas Urbonavičius    (2008 09 17 20:51)  
Žiūrisi ir tas violetinis atspalvis nemaišo +
 
 
30. Robis    (2008 09 18 08:01)  
retro...visuomet geraij...
 
 
31.    (2008 09 18 19:07)  
visas žvilgsnis ir padaro retro :))
 
 
32. Antanas M    (2008 09 22 09:20)  
gerrraj
 
 
33. Dangus    (2008 10 11 00:20)  
sita man visai nebloga....
 
 

Tema
Taškai: 98
Vidurkis: 4.48
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   1438
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
22013
520822
0012 2
(balsai vėluoja viena para)