| |
 |
1.
(2008 09 11 18:56)
na,man patinka :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 11 18:56)
man irgi patink:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 11 19:00)
svajoklė...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 11 19:04)
tokia kaip kokio šeicho žmona:) Haremo vyriausioji:D
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 11 19:11)
O, Daivikek!?
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 11 20:37)
labai grazus bandymas... :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 11 21:00)
Indija?
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 12 00:08)
:DDD
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 12 00:23)
Sultono žmona :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 12 01:04)
Puikus darbas !
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 12 03:23)
graziai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 12 08:22)
na gal ir retro autoportretas
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 12 08:24)
puikus bandymas, labai panašu į tikrąjį retro, gali užsiimti falsifikacija:)))) juokauju:D+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 12 08:31)
kaip bandymas - tai labai labai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 12 08:51)
Įdomus pateikimas. Kažkuom sugeba šis darbas pristabdyti ilgesniam laikui žvilgsnį... :) +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 12 08:57)
gražus objektas, graži nuotaika :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 12 10:43)
Pikų dama :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 12 13:44)
nelabai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 12 14:19)
Daiva kitaip... Patiko, ir toliau taip!
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 12 16:09)
Pirma versija vakar kažkaip paslaptingai dingo. Skirtumų nepastebėjau, bet patinka ir šis :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 12 23:47)
nuolanki ir viskam pasiruošusi moteriškė ,nešanti sultonui razinų, kad nenukirstų galvos jos mylimajam , kuris ....:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 13 14:27)
:D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 13 15:22)
Tonavimas (rurazumas) gal ir be reikalo .... na nebent lengva sepija labiau tiktu retro nuotraukai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 14 22:01)
liuks.....................+5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 15 16:27)
o su kokia skraiste
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 16 20:54)
fainai :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 17 11:35)
Kokiu darbu praleidau! Puikiai suzaista retro tema, labai patiko, ir Daiva kitokia, nei ipratau matyt :-) Smagu keistis! 5
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 17 20:51)
Žiūrisi ir tas violetinis atspalvis nemaišo +
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 09 18 08:01)
retro...visuomet geraij...
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 18 19:07)
visas žvilgsnis ir padaro retro :))
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 22 09:20)
gerrraj
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 10 11 00:20)
sita man visai nebloga....
|
|
| |