Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Kęstutis Šimatonis    (2008 09 01 23:00)  
tikiuosi jis ne ant ešafoto ;?
 
 
2. Miau    (2008 09 01 23:01)  
jeigu taip, tai meldzia pasigailet...
 
 
3. Raktas    (2008 09 01 23:01)  
Smagus ir kokybiškas kadras.
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2008 09 01 23:04)  
2. nagaučiai dėl visa ko parengti :)
 
 
5.    (2008 09 01 23:04)  
liutc :))
 
 
6. Sau    (2008 09 01 23:07)  
panašu,kad už kadro kažkas į uodegą gerokai įsikirtęs :)
 
 
7. Bebras    (2008 09 01 23:08)  
aaaaauuuuuu, ir prarijau ora :)
 
 
8. Miau    (2008 09 01 23:11)  
6> taip gime pavadinimas
 
 
9. Kęstutis Šimatonis    (2008 09 01 23:14)  
dabar viskas tapo aišku
 
 
10. JP    (2008 09 01 23:15)  
jo, miau...
 
 
11. Sau    (2008 09 01 23:34)  
8/ iš tavy priklauso..:)) t.y. iš Jūsų
 
 
12. hideo    (2008 09 01 23:35)  
peršarpintas kiculis... bet mielas vis vien
 
 
13. santlit    (2008 09 01 23:36)  
Puikiai! Kokie nagučiai... :)))))
 
 
14. Grazina Hartmann    (2008 09 01 23:54)  
Geras! 5!
 
 
15. Флагвамвчaйку    (2008 09 01 23:57)  
guleja zmogs ant saulutes, nusiziovava, ir bac toks pavadinims...
 
 
16. Valentinas Pečininas    (2008 09 02 00:25)  
:)+
 
 
17. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 02 01:21)  
ir dabar jam skusto silikono i gerkle ... kad iskamsa turetu forma :)
 
 
18. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 09 02 01:22)  
skusto->skysto
 
 
19. Adomas Svirskas    (2008 09 02 01:59)  
ajaj :)
 
 
20. Miau    (2008 09 02 07:21)  
11> pazadu 5-ta,
17> sado-mazo...
 
 
21. Petras T.    (2008 09 02 07:26)  
dvesia ?
 
 
22. Miau    (2008 09 02 08:19)  
dar ne visi mazochistai susirinko, vieno truksta...
 
 
23. Rolandas Butkevičius    (2008 09 02 09:05)  
fainai..
 
 
24. Vinile    (2008 09 02 09:53)  
:))
 
 
25. Ramūnas L.    (2008 09 02 10:47)  
juokiasi, net žvengia :D
 
 
26. Romas Kanapeckas    (2008 09 02 10:49)  
Israiskingai
 
 
27. Kriste P.    (2008 09 02 15:23)  
ojetau, taip ir girdžiu tą spiegiantį kniaukimą:)
 
 
28. Walldis    (2008 09 03 21:06)  
:)))))))))
 
 
29. birute simoniene    (2008 09 05 21:40)  
oo koks katinukas rekiantis
 
 
30. Gintaras Vitulskis    (2008 09 05 22:43)  
:))))+
 
 
31. Raimonda    (2008 09 05 22:52)  
geras :D
 
 
32. Algimantas Tirlikas    (2008 09 06 13:32)  
o bet tačiau gal būt iš tikrųjų uodegos nematau
 
 
33. Miau    (2008 09 07 22:10)  
taigi antram plane...
 
 
34.    (2008 09 08 17:46)  
vyzivali...?
 
 
35. Odi    (2008 09 18 22:23)  
koks mielas kacius )))
 
 
36. Irmantas K.    (2008 09 26 22:01)  
:) aha meshkas is urvo galetu traukti
 
 
37. Arturas    (2008 09 28 22:23)  
Va šitas tikrai geras man tokie patinka.
 
 
38. Antanas M    (2008 10 11 09:37)  
:))
 
 

Kita
Taškai: 88
Vidurkis: 4.42
Vertino vartotojų:   48
Žiūrėta kartų:   2215
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
12133
503616
0210 4
(balsai vėluoja viena para)