| |
 |
1.
(2008 09 01 23:00)
tikiuosi jis ne ant ešafoto ;?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 09 01 23:01)
jeigu taip, tai meldzia pasigailet...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 09 01 23:01)
Smagus ir kokybiškas kadras.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 09 01 23:04)
2. nagaučiai dėl visa ko parengti :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 09 01 23:04)
liutc :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 09 01 23:07)
panašu,kad už kadro kažkas į uodegą gerokai įsikirtęs :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 09 01 23:08)
aaaaauuuuuu, ir prarijau ora :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 09 01 23:11)
6> taip gime pavadinimas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 09 01 23:14)
dabar viskas tapo aišku
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 09 01 23:15)
jo, miau...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 09 01 23:34)
8/ iš tavy priklauso..:)) t.y. iš Jūsų
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 09 01 23:35)
peršarpintas kiculis... bet mielas vis vien
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 09 01 23:36)
Puikiai! Kokie nagučiai... :)))))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 09 01 23:54)
Geras! 5!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 09 01 23:57)
guleja zmogs ant saulutes, nusiziovava, ir bac toks pavadinims...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 09 02 00:25)
:)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 09 02 01:21)
ir dabar jam skusto silikono i gerkle ... kad iskamsa turetu forma :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 09 02 01:22)
skusto->skysto
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 09 02 01:59)
ajaj :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 09 02 07:21)
11> pazadu 5-ta,
17> sado-mazo...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 09 02 07:26)
dvesia ?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 09 02 08:19)
dar ne visi mazochistai susirinko, vieno truksta...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 09 02 09:05)
fainai..
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 09 02 09:53)
:))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 09 02 10:47)
juokiasi, net žvengia :D
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 09 02 10:49)
Israiskingai
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 02 15:23)
ojetau, taip ir girdžiu tą spiegiantį kniaukimą:)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 09 03 21:06)
:)))))))))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 09 05 21:40)
oo koks katinukas rekiantis
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 09 05 22:43)
:))))+
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 09 05 22:52)
geras :D
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 06 13:32)
o bet tačiau gal būt iš tikrųjų uodegos nematau
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 09 07 22:10)
taigi antram plane...
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 09 08 17:46)
vyzivali...?
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 09 18 22:23)
koks mielas kacius )))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 09 26 22:01)
:) aha meshkas is urvo galetu traukti
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 09 28 22:23)
Va šitas tikrai geras man tokie patinka.
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 10 11 09:37)
:))
|
|
| |