| |
 |
1.
(2008 08 25 18:35)
Praejo kaip sloga olimpiada :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 25 18:36)
Dabar kinams bus masine poolimpine depresija :-P
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 25 18:38)
...o anglams priešolimpinė psichozė :-)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 25 18:47)
cha cha cha:) tikra prabanga, matyti, kad Armanio lapu prisidengęs:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 25 19:01)
...apranga ne esmė...kai grybaujuju čiupinėju už apačios...:)...o visa kita tikrai nerūpi....:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 25 19:37)
niu taip..dabar grybų eisim ieškot :))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 25 20:23)
visi į grybus !
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 25 20:25)
Algimantay Algimantay........ :((((((((((((((((((((
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 25 20:45)
Pons Algimantai, a pavadinime klaidos rašytinės nėr? :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 25 20:48)
9/Achiu Rokai,kas nerasho tas neklysta...:-)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 25 21:04)
Aha, grybai dabar aktualiau. Savaitgalį po miškus belandžiodamas tiek vandens gavau, kad visam mėnesiui užteks :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 25 21:31)
10. nėr už ką ;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 25 22:12)
:))))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 25 22:20)
tikrai kad I uzsilenkes :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 25 22:31)
Gal ir prabangiai,bet moteriškė užtat net 3 parėdus turi :)))smagiai kaip visada:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 25 22:53)
Ne aprangoje prabanga... :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 25 23:30)
pačiu laiku grybus papiešiai ,jau dygsta baravykai ,niekaip nesulaukiu laisvadienio reik grybaut lekt:))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 25 23:50)
17/tai ishduokit paslapti,kur pakaunej grybus renkat,man gerai ir shilbaravykiai...:-)
p.s.ash niekam nesakysiu...:-)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 26 00:28)
geraj, kad kūdrą turim, yra kur pasigrybauti
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 26 08:23)
18/ tai jau beveik paslaptis išduota, pažiūrek kaminą rūkstati mano nuotraukose:))
19 /Mažeikuose yrgi yra grybū geru vieteliu:)))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 26 08:30)
:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 26 08:48)
Rūbai pagal figūrą... :)) +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 26 08:56)
:)))pagal galva ir kojines...ar kepure....ar kaip ten....
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 26 08:56)
kojines blaske demesi..vis del to pagal galva ir kepure ..:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 26 11:04)
o, lengvas Algimanto seksiukaS
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 08 26 14:04)
:)))) grybiena :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 08 26 14:08)
Ecx garai :)+
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 08 26 14:35)
5.Rimtai tai tu kokios pakraipos, kad už apačios čiupinėji a?:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 08 26 22:03)
...:)..ir kas per mintys...taigi grybus renku...:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 08 29 23:22)
:)+tu gi žvejys, o ne grybnešys:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 08 30 17:38)
erotiski pasigrybavimai... :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 09 10 17:47)
5 be kalbu!!!!!!
|
|
| |