Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Adomas Svirskas    (2008 08 25 18:35)  
Praejo kaip sloga olimpiada :)
 
 
2. Snaržas    (2008 08 25 18:36)  
Dabar kinams bus masine poolimpine depresija :-P
 
 
3. Ramūnas L.    (2008 08 25 18:38)  
...o anglams priešolimpinė psichozė :-)
 
 
4. Kriste P.    (2008 08 25 18:47)  
cha cha cha:) tikra prabanga, matyti, kad Armanio lapu prisidengęs:)
 
 
5. rimas sinkevicius    (2008 08 25 19:01)  
...apranga ne esmė...kai grybaujuju čiupinėju už apačios...:)...o visa kita tikrai nerūpi....:)
 
 
6. Daiva Kielė    (2008 08 25 19:37)  
niu taip..dabar grybų eisim ieškot :))
 
 
7. Kęstutis Šimatonis    (2008 08 25 20:23)  
visi į grybus !
 
 
8. Jonas Tučkus    (2008 08 25 20:25)  
Algimantay Algimantay........ :((((((((((((((((((((
 
 
9. Rokas Varanauskas    (2008 08 25 20:45)  
Pons Algimantai, a pavadinime klaidos rašytinės nėr? :)
 
 
10. Snaržas    (2008 08 25 20:48)  
9/Achiu Rokai,kas nerasho tas neklysta...:-)
 
 
11. Mindaugas Buivydas    (2008 08 25 21:04)  
Aha, grybai dabar aktualiau. Savaitgalį po miškus belandžiodamas tiek vandens gavau, kad visam mėnesiui užteks :)
 
 
12. Rokas Varanauskas    (2008 08 25 21:31)  
10. nėr už ką ;)
 
 
13. Walldis    (2008 08 25 22:12)  
:))))
 
 
14. Bebras    (2008 08 25 22:20)  
tikrai kad I uzsilenkes :)
 
 
15. Bitė Maja    (2008 08 25 22:31)  
Gal ir prabangiai,bet moteriškė užtat net 3 parėdus turi :)))smagiai kaip visada:)
 
 
16. Regimantas    (2008 08 25 22:53)  
Ne aprangoje prabanga... :)
 
 
17. birute simoniene    (2008 08 25 23:30)  
pačiu laiku grybus papiešiai ,jau dygsta baravykai ,niekaip nesulaukiu laisvadienio reik grybaut lekt:))
 
 
18. Snaržas    (2008 08 25 23:50)  
17/tai ishduokit paslapti,kur pakaunej grybus renkat,man gerai ir shilbaravykiai...:-)
p.s.ash niekam nesakysiu...:-)
 
 
19. Antanas M    (2008 08 26 00:28)  
geraj, kad kūdrą turim, yra kur pasigrybauti
 
 
20. birute simoniene    (2008 08 26 08:23)  
18/ tai jau beveik paslaptis išduota, pažiūrek kaminą rūkstati mano nuotraukose:))
19 /Mažeikuose yrgi yra grybū geru vieteliu:)))
 
 
21. Robis    (2008 08 26 08:30)  
:)
 
 
22. Rolandas Replevičius    (2008 08 26 08:48)  
Rūbai pagal figūrą... :)) +
 
 
23.    (2008 08 26 08:56)  
:)))pagal galva ir kojines...ar kepure....ar kaip ten....
 
 
24.    (2008 08 26 08:56)  
kojines blaske demesi..vis del to pagal galva ir kepure ..:)
 
 
25. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 08 26 11:04)  
o, lengvas Algimanto seksiukaS
 
 
26. AA    (2008 08 26 14:04)  
:)))) grybiena :)
 
 
27. Valentinas Pečininas    (2008 08 26 14:08)  
Ecx garai :)+
 
 
28. Kriste P.    (2008 08 26 14:35)  
5.Rimtai tai tu kokios pakraipos, kad už apačios čiupinėji a?:)
 
 
29. rimas sinkevicius    (2008 08 26 22:03)  
...:)..ir kas per mintys...taigi grybus renku...:)
 
 
30. Ramūnas Snarskis    (2008 08 29 23:22)  
:)+tu gi žvejys, o ne grybnešys:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 
 
31. Vinile    (2008 08 30 17:38)  
erotiski pasigrybavimai... :)
 
 
32. M    (2008 09 10 17:47)  
5 be kalbu!!!!!!
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 89
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1852
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20138
200513
1102 2
(balsai vėluoja viena para)