| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 21 22:29)
voratinklis vaizduoja žmonių ne(be)pamaldumą , ar kaip čia?
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 21 22:30)
turbut kaip cia....
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 21 23:00)
pakasta mintis
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 21 23:17)
Siama :)) pliucius
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 22 08:11)
...senokai meldžias...net voratinkliais apaugo... :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 22 08:40)
niam
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 22 09:05)
man labai patiko imu i mėgstamas ,nežinau bet tokia mistinė,i šalčiu dvelkia,bet labai patiko
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 22 09:13)
Zmones tikrai nesimeldzia priesingu atveju butu pro toki vaizda nepraeje, pastovus dalyviai juk priziuri savo vietas.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 22 10:08)
smutkelis meldziasi amzinai...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 22 11:07)
Iš tikro įdomiai, ir spalvos geros
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 22 11:47)
kaip čia tokios gyvybingos moters žvilgsnis tapo lyriškai romantiškas ir dėmesį pamaldumas patraukė -hmm hhmmm... čto eto moglo značyt ?:)))ar nuodėmės perteklius ar vstygis :))))))))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 22 12:41)
patiko, tik viršutinis kampas iškrenta iš konteksto...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 22 12:52)
tikybiškai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 22 13:11)
12> Bronsonai, kokia cia navyna pamatei?prasibek pro mano fotas ir pamatysi, kad smutkeliu beigis voratinkliu yr nemazai, na isskyrus Miami Njud bičą...kas gi tave sušokiravo?
13> Daiva, na as irgi nemoku tobulai....
14> greiciau tapybiskai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 22 17:03)
ydomus sprendimas...;)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 22 18:58)
oho kiek čia visko daug ir viskas turi savo vietas, viskas reikalinga ir prasminga, labai stiprus darbas, patrauklus, man patinka
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 22 20:33)
indomiaij....
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 22 20:41)
labai gerai:)+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 22 22:25)
uz gilia minti didelis pliusas, tik kokybes pasigedau
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 23 11:31)
už mus meldžiasi
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 23 15:22)
oba!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 26 14:16)
jau treciakart perziuriu-patiko, daug cia visko galima sumastyti.Ir J/B ir spalvota-daro savo.
4.9
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 26 18:55)
puiki mintis
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 08 28 12:59)
15/žinai peržiūrėjau visas, KLOUNESSA , :)) ir tik vieną kryželį radau ...ar tai jau daug? afrikoj bororo gentyje kas virš trijų -tik tas jau daug :))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 09 28 22:27)
yra minties ir grožio.
|
|
| |