Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. JP    (2008 08 19 19:48)  
:)))
gerą skraidančią lėkštę pagavo:)
 
 
2. Minkštas debesėlis    (2008 08 19 19:48)  
Valiooo Aleknai :)
 
 
3. Adomas Svirskas    (2008 08 19 20:03)  
:)
 
 
4. Walldis    (2008 08 19 20:05)  
:)))
 
 
5. elinax    (2008 08 19 20:08)  
Pykstu ant jo:((((. Neleido Vilniuje stadione šuniukų parodos rengti:(((. Nemyli gyvūnų, kakis va
 
 
6. elinax    (2008 08 19 20:08)  
Tiesa, paroda vistiek vyks, uždaroje patalpoje, tamsioje:((((. Šaržas-5
 
 
7. Snaržas    (2008 08 19 20:12)  
Niapyk ,Elina,uzhtat ash myliu Tavo sunis...:-) au-au...
 
 
8. Arūnas Eismantas    (2008 08 19 20:23)  
ale greitas Algimantas :)) O krepšininkų komandos kadras jau paruoštas ? :))
 
 
9. Snaržas    (2008 08 19 20:26)  
8/deja......dar ne....
 
 
10. MP    (2008 08 19 20:34)  
5/ vingio parke po suniuku parodos tiek kakuciu liko, kad alekna treniruotis negalejo... va ir rezultatas - bronza. jei ne Elinos suniukai- auksas gal sviestu... :)
 
 
11. myntonas    (2008 08 19 20:34)  
Jėėgaa !
 
 
12. Knieža    (2008 08 19 20:56)  
7/ :)))
 
 
13. Jonas Tučkus    (2008 08 19 21:06)  
+ .......vien už tay, kad į mane panašus. JĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖ
 
 
14. Snaržas    (2008 08 19 21:11)  
13/jo ,kai pirma kart pamachiau tikra Jona de Tucku,vos nepasaliau LABAS VIRGILIJAU
 
 
15. Kęstutis Šimatonis    (2008 08 19 21:14)  
mano mamai (ir man) labai patink šis ŽMOGUS (gers darbs)
 
 
16. AA    (2008 08 19 21:22)  
saunus zmogus,
geras darbas :)
 
 
17. Andrius    (2008 08 19 21:30)  
i kova Aleknos vyrai :D puikus darbas...
 
 
18. Bebras    (2008 08 19 21:31)  
gavos kaip gavos
 
 
19. DaivaRide    (2008 08 19 21:33)  
Šaunuolis mūsų Alekna, trečią olimpiadą iš eilės grįžta su medaliu :))) 5
 
 
20. Antanas M    (2008 08 19 21:36)  
:)
 
 
21. wiga    (2008 08 19 21:53)  
:)))
 
 
22. jurgis    (2008 08 19 21:59)  
:)))!!!
 
 
23. Patieška    (2008 08 19 22:17)  
7/ Ruošiatės nupiešt? :]]]
 
 
24. Rimantas Steponavičius    (2008 08 19 22:32)  
ka nepanašus :)
 
 
25. Ramūnas L.    (2008 08 19 22:57)  
YesYesYes! LietuvaLietuvaLietuva! 3 milijoooooonai, nainanaaaa...
O kur Gintarė Volungevičiūtė ir Mindaugas Mizgaitis? Šie irgi Jėėėėėėėėėė...
 
 
26. Snaržas    (2008 08 19 22:59)  
25/zhvelk plachiau ...;-)
 
 
27. Vitas Zabita    (2008 08 19 23:00)  
!!!
 
 
28. Ramūnas L.    (2008 08 19 23:04)  
26/ vieną jau radau, neriu gilyn... :)
 
 
29. Sigitas Daščioras    (2008 08 19 23:04)  
Per shia olimpiada Virgis piratini pompakta(kinietishka gal)mete, tai ir gavos medalis zalvarinis... bet tas irgi neblogai...
 
 
30. Snaržas    (2008 08 19 23:06)  
29/ nu Jus Ramunai, mania i kapus savo sprintu nuvarysit,rytoj bus Mindaugas :-)
 
 
31. Ramūnas Snarskis    (2008 08 19 23:06)  
TA TAVO SRAIDANTI LĖKŠTĖ NUTŪPĖ 4 CM ARČIAU, KA KURO PRITRŪKO?
 
 
32. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 08 19 23:30)  
maladec ....
tik sukudo nuo olimpinio jaudulio ....
 
 
33.    (2008 08 20 00:08)  
pasveikinsim bent cia :)
 
 
34. z e g n a    (2008 08 20 00:37)  
Alekna,vyre.
 
 
35. z e g n a    (2008 08 20 00:37)  
:D
 
 
36. Milena Marcinkevičiūtė    (2008 08 20 08:46)  
ko tai man i Rimiškį neša :)
 
 
37. Marijus *Bružila    (2008 08 20 08:54)  
po tarpgalaktinio turnyro? juokinga labai
 
 
38. Snaržas    (2008 08 20 09:21)  
36/ priminkit prashau,kas tas Rimiskis...?...
 
 
39. Algirdas Rudys    (2008 08 20 09:38)  
oho
LIETUVA!!!!!!!!!!!!!!
 
 
40. anuka    (2008 08 20 10:36)  
mes jau vakar piktinomės, kad jis sūnums auksus parvežė, o kaip dukrai tai tik bronzą.
 
 
41. Pijus Vyčas    (2008 08 20 10:43)  
Alekna visad buvo ir bus auksinis
 
 
42. Snaržas    (2008 08 20 10:53)  
41/galetu buti tox pavadinimas...:-)
 
 
43. Kamile    (2008 08 20 11:10)  
Kupiškenai geri zmones :D Alekna nebutu is Kupiškio...;) I Megstamas
 
 
44. Mindaugas Buivydas    (2008 08 20 11:16)  
Sveikinam!!! Ir bronza nėra taip jau blogai. Vis tik mūsų Alekna jau daug metų ant pečių nešiojasi, ne pienburnis koks :))
 
 
45. ms    (2008 08 20 11:23)  
5/6 saunuolis, kad uzeme trecia vieta ir kad neleido suniuku parodos rengti. Suniuku myletojai galit rinktis ir svaigt bet kokiame miske., pvz. kur nors baltarusijoje.
 
 
46. Daiva Kielė    (2008 08 20 14:06)  
va čia tai vyrai ;)
 
 
47.    (2008 08 20 14:58)  
panašus ;D
 
 
48. Lukas Petrenka    (2008 08 20 15:47)  
super!
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 99
Vidurkis: 4.69
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   2340
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
300013
210217
0001 2
(balsai vėluoja viena para)