| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 17 21:39)
paparacis :))))))
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 17 21:50)
linksma tokia :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 17 21:58)
Serija kol "chebra" issirikiavo ?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 17 22:00)
5/ panasu i tai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 17 22:04)
su visais fotosesijos uzkulisiais ... ++++
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 17 22:05)
7/ :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 17 22:26)
97-46
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 17 22:36)
faina
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 18 00:32)
sakyk cheese
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 18 03:20)
smaguoliska :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 18 08:30)
Labai graziai ir nuotaikingai lietuviska. Bet, manau ,uztektu vienos....su bobute...:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 18 08:47)
visgi ishrikiavo :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 18 11:14)
liuks sesija
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 18 14:03)
Automobilis, tu laikų gerovės simbolis, taip pat užėmė deramą vietą fotografijoje... :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 18 14:10)
16/ o kaip kitaip! Cia ne koks moskviakas o cielas zigulys (atrodo penktas).
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 18 14:25)
gera serija :))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 18 16:31)
Gyvenimas...:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 18 17:35)
geras veiksmas, kol visi susirikiuoja prieš objektyvą:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 19 15:27)
Suuper :)))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 19 23:07)
liuxas 5
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 19 23:20)
jau buvau pamirses, kad tokie numeriai buvo:) ir penktukas:)))
tai ir uz sesija- 5:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 19 23:37)
idomu kokiu metu foto ? patiko
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 20 18:20)
Ir negaila juostos buvo :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 08 21 01:56)
faina sesija ir serija :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 08 21 19:45)
o cia yra gerai :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 08 22 13:40)
Oj, kaip vaikyste pakvipo... Gera serija :) +5
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 08 24 20:47)
istisas siuzetas
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 08 27 14:09)
Leds
|
|
| |