| |
 |
1.
(2008 08 12 23:56)
kažkaip neįtikėtinai betarpiška:) šypsaus atgal:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 13 00:00)
truly nuosirdu :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 13 00:28)
vykęs
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 13 00:29)
Koks akių gilumas :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 13 00:46)
grazi sypsena :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 13 01:09)
net akys šypsosi :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 13 08:04)
liuks!
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 13 08:18)
gražus vaikas.. kadruotė truputį kliūna :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 13 10:23)
Nuosirdziai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 13 10:34)
Man patinka, užkrečia :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 13 10:52)
Labai graži šypsena - matosi, užsimezgė tarp judviejų kontaktas...:) Aš kirpciau virsaus beveik iki ausies ir apačios tupučiuką
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 13 11:26)
lyzt lyzt
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 13 16:50)
gyvenio nesugadinga sypsena is sirdies, o juodos akys man visada liks paslaptis, net vaiko :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 13 17:41)
noretusi biskiuka Roko Darulisko odos paryskinimu.. :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 13 22:14)
suaugeliai taip jau nemoka :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 13 23:16)
cia juk mergicka
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 14 15:00)
tikrai nuoširdus, žavus, linksmas portretukas, puikus darbas
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 14 18:18)
9/ kompozicija gaila, bet taip gavos.. :(
15/ bijau juodu akiu..
16/ nemoku, bet pabandyt butu labai idomu :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 14 22:06)
na tikrai nuoširdu, liuks
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 14 22:07)
9/ kas kliūna?:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 08 15 21:19)
:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 08 18 21:29)
+10 uz toki portretuka .... saunuole !!!!
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 08 18 21:35)
aciu Walldi :)
|
|
| |