| |
 |
1.
(2008 08 12 22:42)
miela
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 12 22:50)
gi dailumas to vaiko:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 12 22:54)
geray, kad eina...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 12 23:06)
uoj kokia puokste, suzaves tikrai :) kaires man perdaug, betgi emocija yra.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 12 23:26)
he he. jaunas tabureciu medziotojas :) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 12 23:36)
5/ kieno medžiotojas ? :D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 12 23:46)
labai nuoširdus kadras; ir toks teisingas sulygintas marškinukas kaip tinka čia - kalba:) Sutinku, kad kairės galima būt čekštelti;
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 08 12 23:53)
6/ tabureciu :) na, kaip cia paaiskinti... na, toks apsukrus vyrukas ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 13 00:10)
mielybe :) as neatsispiriu tokiems vaikiukams azuoliukams
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 08 13 00:14)
8/Na taip .Man ir atrodo,kad panoms bus vargo :D
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 08 13 00:30)
liux
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 08 13 15:07)
Jo, emocijos ant veiduko uzrasytos. Nieko, ipras.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 13 15:11)
koks gražus berniukas:) Iš tikro, labai atsakingas žingsnis:)+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 13 15:12)
Labai idomi israiska - miela fotografija
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 13 15:22)
Kaip grazu ;}
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 13 15:32)
Techniškai atlikta,puikiai suderinti šviesiai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 13 16:28)
gerai :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 13 17:37)
Vajė :D
Ateinu į kūdrą ir čia matau savo pupulį ant pagrindinio ... Nuotaika akimirksniu pakilo :D Dėkui visiems už nuomones ,bei pastabas .
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 08 13 18:28)
Koks žavus.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 08 13 18:51)
puikiai..
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 08 13 22:31)
pasiseks..
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 08 14 15:03)
pakeliui į pirmą pasimatymą
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 08 18 01:01)
...nuostabu+...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 19 15:12)
puiki akimirka
|
|
| |