| |
 |
1.
(2008 08 04 23:44)
vo blin, gerai čia. koks išlaikymas ir diafragma ?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 08 05 00:07)
super
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 08 05 01:14)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 08 05 08:51)
555!
gal tik nereikejo sviesinti sakeles..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 08 05 11:26)
gražu. man per sterilu, bet... :o)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 08 05 11:43)
tikrai melancholiska... Gal kiek per didelė, netelpa i ekrana...:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 08 05 12:51)
puiku
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 08 05 16:18)
oho, ta šaka kaip driežiukas atrodo. gan hipnotizuojančiai atrodo
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 08 05 18:19)
tikrai gerai. ash ir galvojau, kad ten driezhas ant akmens :)
viskas tikrai labai gerai, tik kad foto galetu nekristi deshinen (nedaug, bet krenta).
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 08 05 18:52)
#13 - dėkui! pataisyta!
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 08 05 20:05)
...inspūdinga erdvė...veikia...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 08 05 20:50)
gražu
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 08 05 22:36)
puikus darbas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 08 06 01:17)
faina
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |