Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. skarbonke    (2008 08 04 23:44)  
vo blin, gerai čia. koks išlaikymas ir diafragma ?
 
 
2. Remigijus Žilinskas    (2008 08 05 00:07)  
super
 
 
3. Edvinas Ciras    (2008 08 05 01:14)  
puikiai
 
 
4. Mindaugas Dryža    (2008 08 05 08:51)  
555!
gal tik nereikejo sviesinti sakeles..
 
 
5. seklys morka    (2008 08 05 11:26)  
gražu. man per sterilu, bet... :o)
 
 
6. Vytautas Daraskevicius    (2008 08 05 11:43)  
tikrai melancholiska... Gal kiek per didelė, netelpa i ekrana...:)
 
 
7. R.P.R.    (2008 08 05 12:51)  
puiku
 
 
8. Danielius    (2008 08 05 13:04)  
5
 
 
9. Kriste P.    (2008 08 05 16:18)  
oho, ta šaka kaip driežiukas atrodo. gan hipnotizuojančiai atrodo
 
 
10. O.S.    (2008 08 05 16:28)  
5
 
 
11.    (2008 08 05 16:55)  
5
 
 
12. Lota    (2008 08 05 17:27)  
5
 
 
13. erikERXON    (2008 08 05 18:19)  
tikrai gerai. ash ir galvojau, kad ten driezhas ant akmens :)
viskas tikrai labai gerai, tik kad foto galetu nekristi deshinen (nedaug, bet krenta).
 
 
14. Martynas Milkevičius    (2008 08 05 18:52)  
#13 - dėkui! pataisyta!
 
 
15. Arvydas Venclovas    (2008 08 05 20:05)  
...inspūdinga erdvė...veikia...
 
 
16. j_l    (2008 08 05 20:50)  
gražu
 
 
17. Galina    (2008 08 05 22:36)  
puikus darbas
 
 
18. Adomas Svirskas    (2008 08 06 01:17)  
faina
 
 
19. Algis aš    (2010 07 27 14:32)  
5
 
 

Gamta
Taškai: 78
Vidurkis: 4.75
Vertino vartotojų:   32
Žiūrėta kartų:   2254
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10045
002411
0000 4
(balsai vėluoja viena para)