| |
 |
1.
(2008 07 18 20:03)
+6 :)))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 18 20:09)
vasara džiunglėse:))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 18 20:14)
ypac antra
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 18 20:24)
mistika......bet gera :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 18 20:41)
taaip, aaišku... mix'ą vasarą vartojame... :))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 18 21:20)
marga tokia vasara:)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 18 21:38)
kokios spalvos...man trečia labiausiai patiko:)+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 18 21:52)
puiki abstrakcija+++
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 18 22:12)
:-)+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 18 22:26)
:) Daiva grizo :))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 18 22:33)
10/ Oksana grįžo tik šiam vakarui, nes pasiilgo Jūsų visų...ir isvažiuoja vėl...atostogauti :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 18 22:38)
++++
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 18 22:50)
spalvinga serija...; ++
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 18 22:58)
Įdommiai visai, kaip čia padaryta?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 18 23:00)
kaip gerai, kad spalvos niekur nedingo (ir tu kartu):)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 18 23:00)
14/ tiesiog pamatyta ir tiek ;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 18 23:02)
15/ JP, aš čia..., dėkui :))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 18 23:25)
dinamiska, gaivi, spalvinga jusu vasara... :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 18 23:32)
graziai spalvota...:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 19 00:03)
idomiai
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 19 00:44)
stiklo projekcijos
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 19 09:07)
11/gerų atostogų , puikių kadrų( foto ir ne tik ... :))) )
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 19 10:19)
Ir būtinai vakarais daug brangių daiktų nešiokis :))
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 19 17:19)
labai idomiai cia.. grazus kadrai.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 19 19:26)
geru atostogu :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 20 13:10)
gan paslaptinga, o svarbiausia, kad ryškių spalvų:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 07 20 19:16)
27/3 foto patiko.
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 07 20 20:29)
Tavo vasara graži :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 07 20 21:56)
man pirma patiko ir gerų atostogų+
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 07 21 13:13)
na va, vėl meninės fotografijos pasirodė >>>:)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 07 21 16:27)
man vel gi nelabai. bet turbut del skonio nesigincyjama.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 07 22 00:22)
žalia ,žalia:)+
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 07 22 08:31)
paslaptinga tavo vasara :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 07 23 00:09)
net čia kiekvienoje nuotraukoje yra vanduo :-)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 08 01 09:36)
Labai patiko svelni ir spalvinga serija.5
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 08 04 14:00)
Paskutinioji labai gera
|
|
| |