Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Jonas Tučkus    (2008 07 16 22:27)  
pelekas keistas kazkoks... labai keistas... :(
 
 
2. Bebras    (2008 07 16 22:28)  
Gaila kad i varles nepanasus :)
 
 
3. Флагвамвчaйку    (2008 07 16 22:29)  
1/uztat boobsai vietoj.
 
 
4. Valentinas Pečininas    (2008 07 16 22:38)  
Tamstos piesiniai turi uzkoduotu minciu kolega :) +5
 
 
5. Ramūnas L.    (2008 07 16 22:39)  
Jei po pokalbio sugalvos medžiot, Kąstyčiui nepasiseks, ypač su kairiąja Jūrate :)
 
 
6. Snaržas    (2008 07 16 22:42)  
Sakiau gi, kad vargas su tom Juratem ,kol randi ta VIENINTELI zhvyna :-P
pagarbiai KASTYTIS ish mariu...
 
 
7. Walldis    (2008 07 16 22:45)  
1. ... o kas cia keisto , Jonai , gal tevas eserys ... :)
 
 
8. AA    (2008 07 17 00:15)  
mmmmm moteriski pliurpalai apie vyrus, po dusam...zvynas nepades...
o vyresne akivaizdziai daugiau patirties turi ir geresne-ranka-tvirtesne :D
 
 
9. z e g n a    (2008 07 17 03:05)  
Ta krabė man kažkokia bedantė pasirodė.moteriškių plepaliukai bla
 
 
10. Rolandas Replevičius    (2008 07 17 08:20)  
Tik tarp mūsų uodeguotųjų mergaičių... :) Ale kažkaip keistoj vietoj pas dešinę undinę vienas pelekas išaugęs... :)) +
 
 
11. anuka    (2008 07 17 08:50)  
10/ čia plaukiojimui ant nugaros palengvint manau :)
 
 
12. Snaržas    (2008 07 17 10:05)  
1/10/.....jioooo,kol neperskaichiau ,Jusu ,pastabu,tol niekaip negalejau suprasti ,kas che ne teeeip,dabar man pasidare tikrai gaila tiek Jurates,tiek Kastychio ...:-P
 
 
13. Kriste P.    (2008 07 17 11:23)  
kokios ilganosės:) o speneliai lyg varžtukai:)
 
 
14. Gintaras Vitulskis    (2008 07 17 12:09)  
viena dygliukė, kita vėžiukė:)+
 
 
15. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 07 17 12:11)  
Kaip baisu, plastine chirurgija, jau pasieke ir pasaku pasauli .....
8/ ir atrodo kad bedante, tad pavargus rankai galima nerizikuojant suzaloti, pakeisti ja burna...
 
 
16. Romas Kanapeckas    (2008 07 17 12:14)  
Fraze is vaikystes:"Jurate isikandus "Kastyti" pradejo mastyti :)))
 
 
17. Adomas Svirskas    (2008 07 17 20:35)  
kokios tetos :D ++
 
 
18. Daiva Kielė    (2008 07 18 22:17)  
kaip žemėj, taip ir ...:))
 
 
19. lashiuke    (2008 07 19 02:43)  
Linksmai ;)
 
 
20. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 07 19 03:37)  
Ziurek Algimantai, po vilku akrobatines piramides tik viena trajaka kazkas ipi..o
 
 
21. Antanas M    (2008 07 19 14:51)  
Karamba, žvengti negaliu, žiobtus skauda :]]]]]]]
 
 
22. rimas sinkevicius    (2008 07 23 00:13)  
...pa=iuriu ir einu gult..:))
 
 
23. Ramūnas Snarskis    (2008 07 25 22:36)  
viskas čia aišku MERGVAKAARIS:))))))))))))))))))))))))))))+++++
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.66
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   2144
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
110011
20139
0001 1
(balsai vėluoja viena para)