| |
 |
1.
(2008 07 16 22:27)
pelekas keistas kazkoks... labai keistas... :(
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 16 22:28)
Gaila kad i varles nepanasus :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 16 22:29)
1/uztat boobsai vietoj.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 16 22:38)
Tamstos piesiniai turi uzkoduotu minciu kolega :) +5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 16 22:39)
Jei po pokalbio sugalvos medžiot, Kąstyčiui nepasiseks, ypač su kairiąja Jūrate :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 16 22:42)
Sakiau gi, kad vargas su tom Juratem ,kol randi ta VIENINTELI zhvyna :-P
pagarbiai KASTYTIS ish mariu...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 16 22:45)
1. ... o kas cia keisto , Jonai , gal tevas eserys ... :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 17 00:15)
mmmmm moteriski pliurpalai apie vyrus, po dusam...zvynas nepades...
o vyresne akivaizdziai daugiau patirties turi ir geresne-ranka-tvirtesne :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 17 03:05)
Ta krabė man kažkokia bedantė pasirodė.moteriškių plepaliukai bla
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 17 08:20)
Tik tarp mūsų uodeguotųjų mergaičių... :) Ale kažkaip keistoj vietoj pas dešinę undinę vienas pelekas išaugęs... :)) +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 17 08:50)
10/ čia plaukiojimui ant nugaros palengvint manau :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 17 10:05)
1/10/.....jioooo,kol neperskaichiau ,Jusu ,pastabu,tol niekaip negalejau suprasti ,kas che ne teeeip,dabar man pasidare tikrai gaila tiek Jurates,tiek Kastychio ...:-P
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 17 11:23)
kokios ilganosės:) o speneliai lyg varžtukai:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 17 12:09)
viena dygliukė, kita vėžiukė:)+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 17 12:11)
Kaip baisu, plastine chirurgija, jau pasieke ir pasaku pasauli .....
8/ ir atrodo kad bedante, tad pavargus rankai galima nerizikuojant suzaloti, pakeisti ja burna...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 17 12:14)
Fraze is vaikystes:"Jurate isikandus "Kastyti" pradejo mastyti :)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 17 20:35)
kokios tetos :D ++
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 18 22:17)
kaip žemėj, taip ir ...:))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 19 02:43)
Linksmai ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 19 03:37)
Ziurek Algimantai, po vilku akrobatines piramides tik viena trajaka kazkas ipi..o
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 19 14:51)
Karamba, žvengti negaliu, žiobtus skauda :]]]]]]]
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 23 00:13)
...pa=iuriu ir einu gult..:))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 25 22:36)
viskas čia aišku MERGVAKAARIS:))))))))))))))))))))))))))))+++++
|
|
| |