| |
 |
1.
(2008 07 15 20:46)
bishkeli erzina tas tinklelis, be jo daug labiau patiktu
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 15 20:46)
Super..
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 15 21:09)
kaip madona...:)+
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 15 21:13)
labai grazu :)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 15 21:41)
akytės nevaikiškas rimtumas
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 15 22:25)
Man tas "tinklelis"kaip tik žiūris..ir šiaip. viskas žiūris :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 16 00:08)
super
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 16 00:22)
įdomiai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 16 00:45)
raupsuota mergaitė už grotų sėdėjo
žaliai ji sapnavo, žaliai ji žiūrėjo
plaukuose geleztė, širdy akmenėlis
kiek ašarų dar nuriedės skruostužėliais....
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 16 00:45)
Nelabai Svet, technologijos ima virsu, o portrete tai nera gerai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 16 01:19)
чудесный, добрый , высокохудожественный портрет
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 16 10:14)
man patink ir su visu tinkleliu :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 16 11:21)
Minkšta šviesa, dailus veido siluetas, susimąstęs žvilgsnis. Dėl tinkliuko nežinau, įdomu būt pamatyti ir be jo. +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 16 14:37)
grazu bet baisu buvo. galvojau koks is siaubo filmo portretuks.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 16 14:38)
p.s. gal cia Svetlana junior?
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 16 14:41)
etatinis mano modelis :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 16 14:55)
:). bandymu katukas.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 16 15:00)
17/ pasiseke :)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 17 11:33)
čia gi Barbora Radvilaitė vaikystėje:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 17 11:49)
Geras +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 20 00:27)
Olandu meistru nuotaika ir super modelis. Dryziai ( nemaisyt su Dryza ) blasko ir bent jau man nieko neprideda, o kai ka atima
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 21 16:54)
;)labai!
|
|
| |