| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 04 15:18)
samokslas :))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 04 15:18)
:))
labai juokinga, bet ne tik visuma, bet ir pora detalių. pvz., tikras katinas ir katino fotkė ant lentynos :D
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 04 15:21)
katinui įrengtas stogas, kad per daug nepasikeltų :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 04 15:26)
:D :D :D smagu prisiminti!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 07 04 15:30)
neaišku, kuriam čia labiau reikia tos žuvelės?
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 04 15:38)
grazus kadras. patinka kontrastas. gal kiek katino kokybe kliuna. :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 04 15:40)
ten zuvu ar vaiko tyko ? :))+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 04 15:42)
7/ :D na del katino kokybes-jis grynaveislis,tad kokybes klausimus reiktu spresti ne su manim :D
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 04 15:53)
:))))))))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 04 15:59)
9./ :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 04 16:29)
funny
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 04 18:17)
smaginsi jaunimelis :)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 04 18:21)
protingas vaikis :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 04 18:29)
panasu kad i akvareiuma jau rasalo pripilta ... auksine pagauti nebus sunku ... plaukios pavirsiuje ...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 04 18:35)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 04 20:23)
faina, kad taip dar kokybės:) ir dar vieno katino akys stebi iš viršutinės lentynos:))
juokai juokais, o prieš kelias dienas manasis katinas ne tik kad išsigreibė žuvį, bet jau ir į virtuvę nusinešęs smaginosi. Spėjau, atėmiau, grąžinau į vandenį - gyvenam:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 04 20:25)
oi:) apie katino kokybę paskaičiau:))) o gal šiuo atveju mažiau kontrasto vis tik?
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 05 00:03)
Sąmokslininkai :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 05 00:09)
Linksmai;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 05 04:20)
15/ :D
17/ niu pas mane kontrastyngas laikas.niekaip be jo :)) kad ir kiek bemazinau vistiek sugryzau prie esamo.Tiesa,dziaugiuos,kad jusiske visgi isgyveno.Tiesa,alkano katino gaila :D
Aciu visiems
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 05 10:02)
Hm, kazkoks matytas katinas nuo lentynos zvelgia.... Gal ir klystu? Nuotaikingas kadras!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 05 10:34)
22/ :P
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 05 10:39)
22/ o vaikas niekur nematytas? :D
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 05 13:42)
Geras.:>> Oj kokia šypsena veide atsirado :))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 05 15:05)
23/ :-D
24/ sakai matytas? Plaukuciai apgavikai...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 07 05 16:29)
smagi foto :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 07 07 02:23)
jegine foto :) ir padorus namai, knygu yra :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 07 07 15:48)
Pasiekti neimanomo:)) Tik vaikisciai su katinais tai sugeba, na ir, zinoma , selinantys paparaciai:))))
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 07 21 15:55)
geras kadras. neskaičiau ar kas nors aukščiau komentavo, bet man atrodo, kad juodi tonai kiek per juodi... ir suvalgo kažkiek to grožio.
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 08 03 15:26)
et, gaila, kai nuotraukos taip gadinamos, galvojant, kad jos gerinamos. kam tiek daug to kontrasto ir black ash niekaip nesuprantu. zuvialka, negi dabar grazhiau?
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 08 31 14:28)
:D nuotaika smagi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |