Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. jurga    (2008 07 04 15:15)  
:D
 
 
2. Greta. M    (2008 07 04 15:18)  
samokslas :))
 
 
3. Kristina Petrošių    (2008 07 04 15:18)  
:))
labai juokinga, bet ne tik visuma, bet ir pora detalių. pvz., tikras katinas ir katino fotkė ant lentynos :D
 
 
4. Ramūnas L.    (2008 07 04 15:21)  
katinui įrengtas stogas, kad per daug nepasikeltų :))
 
 
5.    (2008 07 04 15:26)  
:D :D :D smagu prisiminti!
 
 
6. JP    (2008 07 04 15:30)  
neaišku, kuriam čia labiau reikia tos žuvelės?
 
 
7. kilimas    (2008 07 04 15:38)  
grazus kadras. patinka kontrastas. gal kiek katino kokybe kliuna. :)
 
 
8. Lukas Butkevicius    (2008 07 04 15:40)  
ten zuvu ar vaiko tyko ? :))+
 
 
9. j.v    (2008 07 04 15:42)  
7/ :D na del katino kokybes-jis grynaveislis,tad kokybes klausimus reiktu spresti ne su manim :D
 
 
10. Jonas Tučkus    (2008 07 04 15:53)  
:))))))))))))))))))))
 
 
11. kilimas    (2008 07 04 15:59)  
9./ :))
 
 
12. Rūta Smailys    (2008 07 04 16:29)  
funny
 
 
13. wiga    (2008 07 04 18:17)  
smaginsi jaunimelis :)))
 
 
14. Wylius    (2008 07 04 18:21)  
protingas vaikis :)
 
 
15. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 07 04 18:29)  
panasu kad i akvareiuma jau rasalo pripilta ... auksine pagauti nebus sunku ... plaukios pavirsiuje ...
 
 
16. R.P.R.    (2008 07 04 18:35)  
:)
 
 
17. VV    (2008 07 04 20:23)  
faina, kad taip dar kokybės:) ir dar vieno katino akys stebi iš viršutinės lentynos:))

juokai juokais, o prieš kelias dienas manasis katinas ne tik kad išsigreibė žuvį, bet jau ir į virtuvę nusinešęs smaginosi. Spėjau, atėmiau, grąžinau į vandenį - gyvenam:)
 
 
18. VV    (2008 07 04 20:25)  
oi:) apie katino kokybę paskaičiau:))) o gal šiuo atveju mažiau kontrasto vis tik?
 
 
19. Jurgita K.    (2008 07 05 00:03)  
Sąmokslininkai :)
 
 
20. j.j.    (2008 07 05 00:09)  
Linksmai;)
 
 
21. j.v    (2008 07 05 04:20)  
15/ :D
17/ niu pas mane kontrastyngas laikas.niekaip be jo :)) kad ir kiek bemazinau vistiek sugryzau prie esamo.Tiesa,dziaugiuos,kad jusiske visgi isgyveno.Tiesa,alkano katino gaila :D
Aciu visiems
 
 
22. SP    (2008 07 05 10:02)  
Hm, kazkoks matytas katinas nuo lentynos zvelgia.... Gal ir klystu? Nuotaikingas kadras!
 
 
23. jurga    (2008 07 05 10:34)  
22/ :P
 
 
24. Kristina Petrošių    (2008 07 05 10:39)  
22/ o vaikas niekur nematytas? :D
 
 
25. Evelina Daugėlaitė    (2008 07 05 13:42)  
Geras.:>> Oj kokia šypsena veide atsirado :))))))))))))
 
 
26. SP    (2008 07 05 15:05)  
23/ :-D
24/ sakai matytas? Plaukuciai apgavikai...
 
 
27. Daiva Kielė    (2008 07 05 16:29)  
smagi foto :)
 
 
28. Adomas Svirskas    (2008 07 07 02:23)  
jegine foto :) ir padorus namai, knygu yra :)
 
 
29. K. M.    (2008 07 07 15:48)  
Pasiekti neimanomo:)) Tik vaikisciai su katinais tai sugeba, na ir, zinoma , selinantys paparaciai:))))
 
 
30. you can call me betty    (2008 07 21 15:55)  
geras kadras. neskaičiau ar kas nors aukščiau komentavo, bet man atrodo, kad juodi tonai kiek per juodi... ir suvalgo kažkiek to grožio.
 
 
31. erikERXON    (2008 08 03 15:26)  
et, gaila, kai nuotraukos taip gadinamos, galvojant, kad jos gerinamos. kam tiek daug to kontrasto ir black ash niekaip nesuprantu. zuvialka, negi dabar grazhiau?
 
 
32. AA    (2008 08 31 14:28)  
:D nuotaika smagi
 
 
33. arkanoidas    (2009 05 31 03:21)  
5
 
 

Kita
Taškai: 94
Vidurkis: 4.68
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2293
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00009
112515
0112 0
(balsai vėluoja viena para)