Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ramus    (2008 07 01 15:33)  
nugis graziai:) +
 
 
2. wiga    (2008 07 01 16:10)  
grazi puozuotoja +
 
 
3. Mindaugas Buivydas    (2008 07 01 16:15)  
Austėja - špagatų mėgėja :). Nagi, kūdron
 
 
4. Mindaugas Buivydas    (2008 07 01 16:16)  
O, ir nežinojau - pasirodo taisyklės pasikeitė. Dabar jau 20 spanguolių reikia :)
 
 
5. Daiva Kielė    (2008 07 01 16:24)  
4/:)
 
 
6. Antanas M    (2008 07 01 17:07)  
5
 
 
7. Rolandas Replevičius    (2008 07 01 17:10)  
Uch, nuotaikingai... :) +
 
 
8. Andrius Z    (2008 07 01 17:29)  
gut
 
 
9. SP    (2008 07 01 17:57)  
Ot vaiku lankstumas! Grazi mergyte, o dar ir gabi, o dar taip graziai nufotografuota - super. Progresas matyti, sparciai zingsniuoji pirmyn. Labai dziugu :-)
 
 
10. Ramūnas Snarskis    (2008 07 01 18:38)  
gera nuotaika šokėjos Austėjos:)+
 
 
11. Snaržas    (2008 07 01 18:41)  
Mano panashiapavardis teisingai parashe ...:-)
 
 
12. Juozas Merčaitis    (2008 07 01 19:53)  
5+
 
 
13. Rolandas Butkevičius    (2008 07 01 20:10)  
liuksiškai.. +
 
 
14. Vida    (2008 07 01 20:17)  
smagi fota...;)+
 
 
15. Sau    (2008 07 01 20:25)  
graži mergytė ir jau suvokia savo kokybę ...:)
 
 
16. Valentinas Pečininas    (2008 07 01 20:45)  
Gerai pratampyta mergaite, špagate sėdi. O šypsena puiki) +
 
 
17. Romas Šarakauskas    (2008 07 01 21:08)  
puiku!
 
 
18. Miau    (2008 07 01 21:47)  
jauciu, kad tas modeliukas dar parodys fokusų
 
 
19. Alla Poletaeva    (2008 07 01 23:09)  
dukrelė?
 
 
20. Daiva Kielė    (2008 07 01 23:20)  
ne Alla, tai draugų mergaitė :)
 
 
21. Raimonda    (2008 07 01 23:42)  
Puiki miela gimnaste ;)
 
 
22. myntonas    (2008 07 02 00:16)  
Labai subalansuota veido apšvietimas
 
 
23. Altijus    (2008 07 02 00:26)  
Gumine ;)
 
 
24. Snaržas    (2008 07 02 00:41)  
20/ "skaitau"dar ne velu...
 
 
25. kiauraituščias    (2008 07 02 01:00)  
grazi mergina, o kur toliau ? kur fotografija ? kazkaip saldu ir daugiau nieko ...
 
 
26. Kęstutis Šimatonis    (2008 07 02 01:06)  
25. žiūr. aukščiau, ji ten ;)
 
 
27. Greta. M    (2008 07 02 10:07)  
Grazus modeliukas, grezioj nuotraukoj.+
 
 
28. Jonas Tučkus    (2008 07 02 11:29)  
o kur braškės?
 
 
29. Mindaugas Bernatonis    (2008 07 02 11:49)  
Nu va. Austėja - graži mergaitė. Šių laikų vienas iš populiariausių vardų. Pamtęs šią fotkę, prisiminiau Irmos darbus. Tiesiog asociavosi, prašau niekam nesupykt. +5 už šį portretą. Smagus amžius Austėjai. Turbūt ir rūpesčių dar nedaug.
 
 
30. Daiva Kielė    (2008 07 02 12:02)  
24/Algimantai, skaitau užteks;)
25/dėkui už komentarą...einu ieškot fotografijos :)
26/27/ačiū:)
28/J.T. pažadus tęsiu;)
29/Mindaugai, dėkui už įvetinimą, Irmos darbai senai matomi ir yra stiprūs, ne vienam reiktų pasimokyti iš jos :)
 
 
31. Vytautas Daraskevicius    (2008 07 02 12:35)  
Idomi ir kazkiek keista fotografija. Israiskingas grazios paneles portretukas ir tuo pat metu nuostaba kaip cia ji taip neitiketinai guli. Vienas dalykas su kitu konkuruoja, ir as nesu tikras, kad tai pats geriausias pateikimo variantas...
 
 
32. Daiva Kielė    (2008 07 02 12:43)  
31/Vytautai, mergaitė šokėja...tiesiog vadinamas "špagatas", kurį ji norėjo parodyti, o jei jau pateikiau negerai čia mano klaidos :(
 
 
33. Vytautas Daraskevicius    (2008 07 02 13:00)  
32: Na, jei norejai sukelt intriga ir priverst ziurova paspeliot kaip cia kas, tai sitai visai pavyko (ko gero tai yra visai gerai) Bet , jei norejai parodyt "spagata" , tuomet noretusi pamatyt bent viena visa koja:)
 
 
34. jurgis    (2008 07 02 13:00)  
pliusas :)
 
 
35. Daiva Kielė    (2008 07 02 13:11)  
33/Vytautai, būtent su ištiesta viena koja yra prie nevertinamų fotografijų :)būtų įdomu išgirsti Jūsų nuomonę :)
 
 
36. Algimantas Tirlikas    (2008 07 02 13:15)  
maivos,kad moka špagatą ;)
 
 
37. R.P.R.    (2008 07 02 14:15)  
lanksti mergaite, patinka tas keliukas :)) nuosirdziai
 
 
38. ***    (2008 07 02 14:46)  
saulutės šypsena
 
 
39. Pusalotas    (2008 07 02 14:47)  
Atleisk daiva, bet cia fotografiijos nematau......
 
 
40. Daiva Kielė    (2008 07 02 15:01)  
39/pagalvosiu ar atleisti :)))
dėkui visiems už komentarus
 
 
41. Vytautas Daraskevicius    (2008 07 02 15:04)  
35 : Aciu , paziurejau
 
 
42. Raimondas Čekanauskas    (2008 07 02 15:42)  
grazi Austeja ,foto irgi ....;-)
 
 
43. Bebras    (2008 07 02 18:27)  
spagatas gerai atliktas :)
 
 
44. Gintaras Vitulskis    (2008 07 02 21:13)  
Oho, kokia gimnastė:)+
 
 
45. Ramūnas L.    (2008 07 03 00:26)  
mda
 
 
46. Vinile    (2008 07 03 20:34)  
smagi... :)
 
 
47. O.S.    (2008 07 06 14:42)  
Kokete :))
 
 

Portretas
Taškai: 91
Vidurkis: 4.28
Vertino vartotojų:   59
Žiūrėta kartų:   2712
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
70464
611521
2000 2
(balsai vėluoja viena para)