| |
 |
1.
(2008 07 01 15:33)
nugis graziai:) +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 07 01 16:10)
grazi puozuotoja +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 07 01 16:15)
Austėja - špagatų mėgėja :). Nagi, kūdron
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 07 01 16:16)
O, ir nežinojau - pasirodo taisyklės pasikeitė. Dabar jau 20 spanguolių reikia :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 07 01 16:24)
4/:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 07 01 17:10)
Uch, nuotaikingai... :) +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 07 01 17:29)
gut
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 07 01 17:57)
Ot vaiku lankstumas! Grazi mergyte, o dar ir gabi, o dar taip graziai nufotografuota - super. Progresas matyti, sparciai zingsniuoji pirmyn. Labai dziugu :-)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 07 01 18:38)
gera nuotaika šokėjos Austėjos:)+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 07 01 18:41)
Mano panashiapavardis teisingai parashe ...:-)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 07 01 19:53)
5+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 07 01 20:10)
liuksiškai.. +
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 07 01 20:17)
smagi fota...;)+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 07 01 20:25)
graži mergytė ir jau suvokia savo kokybę ...:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 07 01 20:45)
Gerai pratampyta mergaite, špagate sėdi. O šypsena puiki) +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 07 01 21:08)
puiku!
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 07 01 21:47)
jauciu, kad tas modeliukas dar parodys fokusų
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 07 01 23:09)
dukrelė?
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 07 01 23:20)
ne Alla, tai draugų mergaitė :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 07 01 23:42)
Puiki miela gimnaste ;)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 07 02 00:16)
Labai subalansuota veido apšvietimas
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 07 02 00:26)
Gumine ;)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 07 02 00:41)
20/ "skaitau"dar ne velu...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 07 02 01:00)
grazi mergina, o kur toliau ? kur fotografija ? kazkaip saldu ir daugiau nieko ...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 07 02 01:06)
25. žiūr. aukščiau, ji ten ;)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 07 02 10:07)
Grazus modeliukas, grezioj nuotraukoj.+
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 07 02 11:29)
o kur braškės?
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 07 02 11:49)
Nu va. Austėja - graži mergaitė. Šių laikų vienas iš populiariausių vardų. Pamtęs šią fotkę, prisiminiau Irmos darbus. Tiesiog asociavosi, prašau niekam nesupykt. +5 už šį portretą. Smagus amžius Austėjai. Turbūt ir rūpesčių dar nedaug.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 07 02 12:02)
24/Algimantai, skaitau užteks;)
25/dėkui už komentarą...einu ieškot fotografijos :)
26/27/ačiū:)
28/J.T. pažadus tęsiu;)
29/Mindaugai, dėkui už įvetinimą, Irmos darbai senai matomi ir yra stiprūs, ne vienam reiktų pasimokyti iš jos :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 07 02 12:35)
Idomi ir kazkiek keista fotografija. Israiskingas grazios paneles portretukas ir tuo pat metu nuostaba kaip cia ji taip neitiketinai guli. Vienas dalykas su kitu konkuruoja, ir as nesu tikras, kad tai pats geriausias pateikimo variantas...
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 07 02 12:43)
31/Vytautai, mergaitė šokėja...tiesiog vadinamas "špagatas", kurį ji norėjo parodyti, o jei jau pateikiau negerai čia mano klaidos :(
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 07 02 13:00)
32: Na, jei norejai sukelt intriga ir priverst ziurova paspeliot kaip cia kas, tai sitai visai pavyko (ko gero tai yra visai gerai) Bet , jei norejai parodyt "spagata" , tuomet noretusi pamatyt bent viena visa koja:)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 07 02 13:00)
pliusas :)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 07 02 13:11)
33/Vytautai, būtent su ištiesta viena koja yra prie nevertinamų fotografijų :)būtų įdomu išgirsti Jūsų nuomonę :)
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 07 02 13:15)
maivos,kad moka špagatą ;)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 07 02 14:15)
lanksti mergaite, patinka tas keliukas :)) nuosirdziai
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 07 02 14:46)
saulutės šypsena
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 07 02 14:47)
Atleisk daiva, bet cia fotografiijos nematau......
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 07 02 15:01)
39/pagalvosiu ar atleisti :)))
dėkui visiems už komentarus
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 07 02 15:04)
35 : Aciu , paziurejau
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 07 02 15:42)
grazi Austeja ,foto irgi ....;-)
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 07 02 18:27)
spagatas gerai atliktas :)
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 07 02 21:13)
Oho, kokia gimnastė:)+
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 07 03 00:26)
mda
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 07 03 20:34)
smagi... :)
|
|
| |
| |
 |
47.
(2008 07 06 14:42)
Kokete :))
|
|
| |