| |
 |
1.
(2008 06 09 18:49)
oooooooooooooooo
čia tik kupranugarių trūksta
fantastika
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 09 18:53)
1/ joo
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 09 18:54)
pasikartosiu (-:
patinka nu
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 09 19:07)
labai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 09 19:31)
nu blyn..kad dar truputi didesne butu nu..ai-gele
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 09 19:34)
Grazu, nu :))+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 09 20:42)
uoga
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 09 22:22)
tuoj aladinas islys is savo lempos;-) 5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 09 22:29)
devyni, tikrai vertetu didesnes deti.. :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 09 22:30)
profesionalo darbas, kur čia fotografuota? Jūsų darbai iš viso pasaulio, tikriausiai daug keliaujate ? Turėtumėte turėti puikią savo autorinių darbų galeriją.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 09 22:33)
10/ kad reikia biški apkirpti, nes vis kaikas kliūna akiai:)
11/o koks smagus komentaras:)) pamaloninta.ne čia yra iš vienos vietos visos foto:) bet dabar vėl greit išvyksiu tai biški pafotkinsiu pakoreguosiu ir bus foto:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 09 22:37)
gražu tai gražu, bet vakar serijoj tokios argi nebuvo?
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 09 22:37)
12. kokia čia vieta fotografuota? Tikriausiai labai gerą aparatą ir optiką turite. Čia juosta ar skaitmena ? Gal galite kokį WEB adresą pasiūlyt, kad pasigėrėti kitais Jūsų darbais ?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 09 22:38)
provokacija
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 09 22:42)
13/šiandieninėj tai yra:) na idėjau ją atskirai nes kažkam patiko ji:)
14/ o Dieve kokie komentarai iš jūsų malonūs!!!!:))
fotoapartas tai paprastas.Skaitmeninis.šiemet net geresnį nusipirkau:) bet niekas man neperka dar geresnio fotoaparato:) Čia yra Gran Kanarijoje kopose kažkokiose.Maspalomas berods jos vadinas:) prieš metus fotografuota.
Šiaip paprastos foto būna tik tereikia pagrąžinti.Aš pakoreguoju spalvas malonias akiai, nors gal kartais nepasiseka, bet vis gražiau negu niūrios nuotraukos.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 09 22:43)
:)))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 09 22:45)
17/ net privertėt nusišypsot:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 09 23:07)
uuuuu...geras
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 10 00:08)
6/Nu,kaip ir minėjote(kaip kartais dažniausiai sako Lietuvos radijas)smėliukas čia puikus
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 10 07:40)
malonus akiai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 10 12:07)
va šita patiko
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 10 13:56)
pasaka iskart i megstamas ir 5 ;)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 10 14:42)
pašto ženklas...šis geriausias :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 10 16:57)
koloritas liuks.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 06 10 19:05)
PONAI, ar Jums neatrodo, kad cia yra paprasciausias PLAGIATAS !???
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 06 10 19:27)
27/na ir kodėl??
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 06 15 01:09)
kokia mandra ;o
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 15 01:23)
Didesnės tai tikrai norėtus, spalvos ir minimalizmas patinka +
|
|
| |
| |
 |
31.
(2008 06 17 19:40)
bus didenių kaikada, bus: ))
|
|
| |