Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. JP    (2008 06 09 18:49)  
oooooooooooooooo
čia tik kupranugarių trūksta
fantastika
 
 
2. Knieža    (2008 06 09 18:53)  
1/ joo
 
 
3. skarbonke    (2008 06 09 18:54)  
pasikartosiu (-:
patinka nu
 
 
4. jurgis    (2008 06 09 19:07)  
labai
 
 
5. Andrius Z    (2008 06 09 19:31)  
nu blyn..kad dar truputi didesne butu nu..ai-gele
 
 
6. Nefotografė    (2008 06 09 19:34)  
Grazu, nu :))+
 
 
7. Zenonas Simaitis    (2008 06 09 20:42)  
uoga
 
 
8. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 09 22:20)  
+
 
 
9. sk    (2008 06 09 22:22)  
tuoj aladinas islys is savo lempos;-) 5
 
 
10. abracadabra    (2008 06 09 22:29)  
devyni, tikrai vertetu didesnes deti.. :)
 
 
11. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 09 22:30)  
profesionalo darbas, kur čia fotografuota? Jūsų darbai iš viso pasaulio, tikriausiai daug keliaujate ? Turėtumėte turėti puikią savo autorinių darbų galeriją.
 
 
12. Devyni    (2008 06 09 22:33)  
10/ kad reikia biški apkirpti, nes vis kaikas kliūna akiai:)
11/o koks smagus komentaras:)) pamaloninta.ne čia yra iš vienos vietos visos foto:) bet dabar vėl greit išvyksiu tai biški pafotkinsiu pakoreguosiu ir bus foto:)
 
 
13. abphoto    (2008 06 09 22:37)  
gražu tai gražu, bet vakar serijoj tokios argi nebuvo?
 
 
14. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 09 22:37)  
12. kokia čia vieta fotografuota? Tikriausiai labai gerą aparatą ir optiką turite. Čia juosta ar skaitmena ? Gal galite kokį WEB adresą pasiūlyt, kad pasigėrėti kitais Jūsų darbais ?
 
 
15. Vitas Zabita    (2008 06 09 22:38)  
provokacija
 
 
16. Devyni    (2008 06 09 22:42)  
13/šiandieninėj tai yra:) na idėjau ją atskirai nes kažkam patiko ji:)

14/ o Dieve kokie komentarai iš jūsų malonūs!!!!:))
fotoapartas tai paprastas.Skaitmeninis.šiemet net geresnį nusipirkau:) bet niekas man neperka dar geresnio fotoaparato:) Čia yra Gran Kanarijoje kopose kažkokiose.Maspalomas berods jos vadinas:) prieš metus fotografuota.
Šiaip paprastos foto būna tik tereikia pagrąžinti.Aš pakoreguoju spalvas malonias akiai, nors gal kartais nepasiseka, bet vis gražiau negu niūrios nuotraukos.
 
 
17. Kęstutis Šimatonis    (2008 06 09 22:43)  
:)))
 
 
18. Devyni    (2008 06 09 22:45)  
17/ net privertėt nusišypsot:)
 
 
19. Rrrūta!    (2008 06 09 23:07)  
uuuuu...geras
 
 
20. Флагвамвчaйку    (2008 06 09 23:18)  
!
 
 
21. Algimantas Tirlikas    (2008 06 10 00:08)  
6/Nu,kaip ir minėjote(kaip kartais dažniausiai sako Lietuvos radijas)smėliukas čia puikus
 
 
22. Orlandas Butkus    (2008 06 10 07:40)  
malonus akiai
 
 
23. Antanas M    (2008 06 10 12:07)  
va šita patiko
 
 
24. zavas    (2008 06 10 13:56)  
pasaka iskart i megstamas ir 5 ;)
 
 
25. Daiva Kielė    (2008 06 10 14:42)  
pašto ženklas...šis geriausias :)
 
 
26. Dangus    (2008 06 10 16:57)  
koloritas liuks.
 
 
27.    (2008 06 10 19:05)  
PONAI, ar Jums neatrodo, kad cia yra paprasciausias PLAGIATAS !???
 
 
28. Devyni    (2008 06 10 19:27)  
27/na ir kodėl??
 
 
29. Odi    (2008 06 15 01:09)  
kokia mandra ;o
 
 
30. Zenonas Urbonavičius    (2008 06 15 01:23)  
Didesnės tai tikrai norėtus, spalvos ir minimalizmas patinka +
 
 
31. Devyni    (2008 06 17 19:40)  
bus didenių kaikada, bus: ))
 
 

Kita
Taškai: 79
Vidurkis: 4.70
Vertino vartotojų:   31
Žiūrėta kartų:   2089
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01023
101316
1000 3
(balsai vėluoja viena para)