| |
 |
1.
(2008 06 01 00:19)
tai dabar jau ir Grytute batus prarado .... tokiame amziuje .... ar jos batai ne loveleje liko? :)
...
palauksiu Viktorijos saldybiu :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 06 01 00:23)
1,/ nu taip.... ir plaukuciai suslapo... Tai dabar "varo" per skelbimus- iesko nauju sabanoskiu vasarai.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 06 01 00:25)
2/ vargsai vaikai, mama fotkina ir neturi kada bateliu jiems surast .... viska patys :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 06 01 00:26)
3,/ pravalas... neveltui ju mama dar turi ir pamotes statusa :) bet nieko... o kam dabar lengva :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 06 01 00:29)
4/ na tau, man lengva .... :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 06 01 00:30)
5,/ man irgi lengva, va vaikams sunkiau :))))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 06 01 00:32)
6/ na, jei skaityti moka, grytote panasu ir sluotos mena ivaldziusi (skraidymo), issisuks .... ir paskui savo vaikams pasakos apie sunkia vaikyste .... "...atsimenu sedim su sesute alkani, susale, slapiais plaukais, be batu .... zarna zarna ryja, dantys kalena, o mes laikrascius skaitom - bateliu ieskom, kol mama fotografuoja.... " :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 06 01 00:33)
7/ grytote -> Grytute
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 06 01 00:33)
ah tie vaikuciai , ir toliau vyksta statybos darbai :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 06 01 00:36)
7./ siaubas... kur vaiku teises ziuri? Kodel neina i kudra pasiziuret nuotrauku? Kokiu cia mama yra... basus, alkanus, slapius, tarp kirviu ir pjuklu ir t.t. vaikus fotkina ir vargo nemato... reik uzdraust tokius kadrus iki 18 metu :)))))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 06 01 00:37)
9,/ Bebre, vis dar statybos.... kol stabiliai stoves.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 06 01 00:39)
10/ o kam uzdraust, tegul sau kankinasi veltedziai :) Skausme gimsta dziaugsmas, tamsoje -sviesa ir pazinimas, o draudimuose gimsta noras priesintis ir maistauti :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 06 01 00:40)
11/ nesakyk jam to, Bebrai gi griovejai .....
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 06 01 00:42)
12,/ kalba ismintis :))
13,/ pabandys cia griaut, dantis ismusim :)))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 06 01 00:48)
14/ na nezinau, pas mane noras priesintis gimsta betkame :)
nereikia just dantu, geriau duot skanios kosytes valgyti, tegul dantys auga ir uzsiriecia ... pats numirs paskui is bado grauzti negaledamas :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 06 01 00:55)
15, gerai kad tik noras. :))) Tokiu atveju veiksmas visad buna paveluotas :))))
:) tik tada reiks i narva pas save uzdaryt, kad uzfiksuot ta vienintele akimirka :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 06 01 00:57)
16/ manau, kad puikiai tilps i Grytutes ir Jonuko narva :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 06 01 00:58)
tikrai man labai grazus jusu darbai tiesiog puikus 5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 06 01 01:08)
17,/ tai zinoma... galvot kazkam atiduosiu :)
18, aciu.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 06 01 01:56)
13/ o kaip negerai apie bebrus atsiliepia :) bebrai del visuomenes gerio uztvankas juk daro :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 06 01 02:09)
20/ tegul stato, kad tik kailiuko nesugadintu bestatydami ir viskas bus fain ... :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 06 01 08:03)
1/ Prašom:): kadangi visas laisvalaikis – savo mažylius apsikabinus, tai ir į svečius vaikštom pas tokius pat su vaikiukais. Kaip įprasta, visos pelėdos ragina pavartyti savo pelėdžiukų nuotraukų albumus arba, kas liūdniau, nesibaigiančius padrikus archyvus kompe. Vaikiukai faini, žinoma, o fotografijos dažnai varo į neviltį. Todėl pasikartosiu – vartyti tokį albumą kaip jūsų, g.m., – vienas malonumas.
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 06 01 10:50)
nieko geriau neparasysiu nei 22/ :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 06 01 12:04)
:) zaviuosi sugebejimu patinkti aplinka ir suvaldyti vaikucius, man tai sunkiai sekasi. 5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 01 12:57)
22/ labai neisradinga ir nuobodu. Vaikuciai turi augti aplinkoje, kuri juos mokytu isgyvenimo meno ir dar zhiloje jaunysteje sudeliotu visam gyvenimui taskus ant i. Tam puikiai tinka savaitiniai darzeliai ar jaunos aukles. Nereikia vaiku kankinti savo buvimu su jais 24 valandas per para. Ar kada teko matyti akutes vaiku, kurie po savaites praleidimo tarp savo bendraamziu ir vaiku nekencianciu aukliu pasitinka issipusciusia mama? Jie ja myli, jie jos pasiilgo, jie padarytu viska, kad pabutu ilgeliau su ja, jie ja bucioja, verkia is laimes, jie sukuoja jai plaukus ir ju rankutes ja apsiveja taip stipriai kad jokia jega ju neatples .... nes ji grazi, ji daug laiko skiria sau. Ir kaip i mama ziuri tie, kuriem saukstas pats iskrenda i burna, brangus batai savaime uzsimauna ir neidomiu zaislu pilni namai ..... ?
Nuobodu vaikscioti i svacius ir klausytis pavargusiu mamu kalbu apie ju atzalas ... "o maniskis vakar ....", "..zinai, kai jai buvo 2 metai ji....", vartyti savu ir svetimu vaiku nuotrauku albumus, kalbeti apie savo ir svetimus vaikus, buti su vaikais ir gyventi vaikams ....
Leiskite vaikams ismokti myleti jus, per sirdgela, tegul jie ismoksta laukti dienu dienom braukydami aprasojusi savaitinio darzelio langa pirstu ir dziaugsmingai sudrebedami nuo kiekvieno kelio gale pasirodziusio silueto, bukite grazios, rupinkites tik savimi ir jus myles vaikai :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 01 13:21)
25,/ nu ir uzlenkei cia... Dabar nebezinau ar juoktis ar verkti....
|
|
| |
| |
 |
27.
(2008 06 01 13:27)
26/ Na, pasirinkimas labai aiskus, nuo asaru akys tampa blizgios, grazios ir svajingos; juokas gi, isvagoja veida raukslemis :)
|
|
| |
| |
 |
28.
(2008 06 01 13:53)
27,/ nu bet koks fainas... :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2008 06 01 17:31)
...faina... +
|
|
| |
| |
 |
30.
(2008 06 01 22:26)
tai bent apsišvies :))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 06 01 23:10)
labai miela...:)
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 06 01 23:28)
ir fonas geras...
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 06 02 02:02)
:)) tarybinis toks kadras.fainai.
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 06 02 10:01)
Aciu aciu.
34. Geriau reik sakyt antikvarinis :) Prabangiau skamba :)))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2008 06 02 10:27)
mieli
|
|
| |
| |
 |
37.
(2008 06 02 13:28)
25. Alia ir perpildytas tu ironijos :-D Kiti tikrai pagalvos kad tu taip ir galvoji :)
|
|
| |
| |
 |
38.
(2008 06 02 16:02)
vaikams fotiko išvis negalima rodyt. va mano užaugo ir patys tėvą su fotikais vaikosi.
|
|
| |
| |
 |
39.
(2008 06 02 16:05)
38,/ lazda turi 2 galus :))))
|
|
| |
| |
 |
40.
(2008 06 02 16:12)
pamatysiu jaučiu kada kūdroj. ankstų rytą išsižiojusį apsiseilėjusį, kokią 12 val. šviesos pakankamai.
|
|
| |
| |
 |
41.
(2008 06 02 16:19)
40,/ tai suzibesit kaip modelis :)))) Galesit pasiimt prie megiamiausiu nuotrauku :)))) siaip tai, juokas juokais...
|
|
| |
| |
 |
42.
(2008 06 02 17:04)
tai kad mėgstu juokus, žmonės, dėl jų įsižeidžiantys (kaip ir dėl normalios kritikos) automatiškai iškrenta iš tinkamų bendrauti sąrašo.
|
|
| |
| |
 |
43.
(2008 06 02 17:46)
42,/ smagu girdeti kad yra dar tokiu zmoniu ;)
|
|
| |
| |
 |
44.
(2008 06 03 17:01)
nuostabūs vaikučiai:)+
|
|
| |
| |
 |
45.
(2008 06 04 16:38)
25. 27. leiskite zmonems rinktis. nors kartais man rodos demokratija yra savizudybe...
|
|
| |
| |
 |
46.
(2008 06 05 14:59)
44, aciu
45,/ cia tik jo nuomone manyciau...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
48.
(2008 06 06 00:08)
skaitytojai...
|
|
| |
| |
 |
49.
(2009 01 29 12:51)
tu matai, kokia šiuolaikinė pasakos versija :)))
|
|
| |