Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Mindaugas Dryža    (2008 05 28 23:25)  
patiko
 
 
2. Vytenis Pavalkis    (2008 05 28 23:26)  
Tai vietoj to aliejiniais iš natūros brūkštelėjot?.. :)
 
 
3. Daiva Kielė    (2008 05 28 23:28)  
jei nekimba, tai skandinti puse kaimo :))atspindžiai...negaliu atsispirti, na gerai :)
 
 
4. JP    (2008 05 28 23:30)  
povandeniniame kaime visos zuvys baigesi (o gal undines)?
 
 
5. Kęstutis Šimatonis    (2008 05 28 23:33)  
ar aš čia padauginau ;?
 
 
6. Sau    (2008 05 28 23:35)  
ilgai valtyje besėdint .. akis...užpylė :)))
 
 
7. Jonas Tučkus    (2008 05 28 23:36)  
2/ aga
3/ kokia nauda iš to kaimo, jei žuvies nėra? :)
4/ kam tos undinės? šerti paskui jas reiks...
5/ užeik, aš dar turiu...
ačiū
 
 
8. Altijus    (2008 05 28 23:40)  
Aliektra nebandei??
 
 
9. Bebras    (2008 05 28 23:41)  
Kaip dinozauru laikais :) primena man viena kaima prie nemuno :)
 
 
10. Edvinas Ciras    (2008 05 28 23:47)  
smagus paveikslelis :)
 
 
11. Gintaras Vitulskis    (2008 05 28 23:53)  
Įdomiai atliktas...:)+
 
 
12. Ramūnas L.    (2008 05 28 23:56)  
tapybiškai :)
 
 
13. Romas Kanapeckas    (2008 05 28 23:59)  
Da pludele i dangu reikejo ismeigti :)))
 
 
14. M. Adam    (2008 05 29 00:49)  
labai labai dailu 5
 
 
15. hideo    (2008 05 29 01:11)  
hm... kaip nutapya
 
 
16. Petras T.    (2008 05 29 07:14)  
Puiki balografija
 
 
17. Antanas M    (2008 05 29 11:42)  
Ir aliektra matosi:))
 
 
18. Snaržas    (2008 05 29 13:12)  
Aqwarialisc
 
 
19. Greta. M    (2008 05 29 15:41)  
kaip grazu....
 
 
20. J.M.    (2008 05 29 15:42)  
gražu
 
 
21. Ramūnas Blavaščiūnas    (2008 05 29 23:08)  
tai kur tau kibs, kad ne vienos mergiotes atspindzio vandeny nematyti .... :)
 
 
22. Dominykas Povilenskas    (2008 05 30 00:36)  
Jonai, kai uzaugsi busi tapytojas... :)))
 
 
23. Jonas Tučkus    (2008 05 30 00:37)  
22/ neužaugsiu :)
 
 
24. Puzirc    (2008 05 30 10:31)  
zinau sita vieta.. pastoviai nuvaziuoji ir suslampi per neapdaruma. jo, toks poVandeninis. aha. buta. matyta.
 
 
25. Mindaugas Bernatonis    (2008 06 02 10:16)  
Nekibo sakai? Tai gal kitą sykį žvejok su meškere, tinklu ar akumuliatorium, bet ne su fotoaparatu :) Geras kadras. Žvejybą užskaitysime.
 
 
26. Juozuxas    (2008 06 08 21:56)  
Patinka :)
 
 

Kita
Taškai: 96
Vidurkis: 4.82
Vertino vartotojų:   32
Žiūrėta kartų:   1260
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00033
001318
0011 2
(balsai vėluoja viena para)