| |
 |
1.
(2008 05 28 23:25)
patiko
|
|
| |
| |
 |
2.
(2008 05 28 23:26)
Tai vietoj to aliejiniais iš natūros brūkštelėjot?.. :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2008 05 28 23:28)
jei nekimba, tai skandinti puse kaimo :))atspindžiai...negaliu atsispirti, na gerai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2008 05 28 23:30)
povandeniniame kaime visos zuvys baigesi (o gal undines)?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2008 05 28 23:33)
ar aš čia padauginau ;?
|
|
| |
| |
 |
6.
(2008 05 28 23:35)
ilgai valtyje besėdint .. akis...užpylė :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2008 05 28 23:36)
2/ aga
3/ kokia nauda iš to kaimo, jei žuvies nėra? :)
4/ kam tos undinės? šerti paskui jas reiks...
5/ užeik, aš dar turiu...
ačiū
|
|
| |
| |
 |
8.
(2008 05 28 23:40)
Aliektra nebandei??
|
|
| |
| |
 |
9.
(2008 05 28 23:41)
Kaip dinozauru laikais :) primena man viena kaima prie nemuno :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2008 05 28 23:47)
smagus paveikslelis :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2008 05 28 23:53)
Įdomiai atliktas...:)+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2008 05 28 23:56)
tapybiškai :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2008 05 28 23:59)
Da pludele i dangu reikejo ismeigti :)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2008 05 29 00:49)
labai labai dailu 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2008 05 29 01:11)
hm... kaip nutapya
|
|
| |
| |
 |
16.
(2008 05 29 07:14)
Puiki balografija
|
|
| |
| |
 |
17.
(2008 05 29 11:42)
Ir aliektra matosi:))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2008 05 29 13:12)
Aqwarialisc
|
|
| |
| |
 |
19.
(2008 05 29 15:41)
kaip grazu....
|
|
| |
| |
 |
20.
(2008 05 29 15:42)
gražu
|
|
| |
| |
 |
21.
(2008 05 29 23:08)
tai kur tau kibs, kad ne vienos mergiotes atspindzio vandeny nematyti .... :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2008 05 30 00:36)
Jonai, kai uzaugsi busi tapytojas... :)))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2008 05 30 00:37)
22/ neužaugsiu :)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2008 05 30 10:31)
zinau sita vieta.. pastoviai nuvaziuoji ir suslampi per neapdaruma. jo, toks poVandeninis. aha. buta. matyta.
|
|
| |
| |
 |
25.
(2008 06 02 10:16)
Nekibo sakai? Tai gal kitą sykį žvejok su meškere, tinklu ar akumuliatorium, bet ne su fotoaparatu :) Geras kadras. Žvejybą užskaitysime.
|
|
| |
| |
 |
26.
(2008 06 08 21:56)
Patinka :)
|
|
| |