Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Namų saugumas

     

Pranešimas Tomas T    2019 6 26 16:18      

Neišsiplėsiu, bet panašu, kad namuose nesaugu. Ar naudojat namų apsaugos kameras ar kanors panašaus? Kokios firmos geresnės?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Justas Klem    2019 6 26 16:20      

Signalizacija sakyčiau geriausia, bet telefonspynė irgi neblogas dalykas. Dahua lyg ir nieko. Dar visai saugumui padeda Apsauginės žaliuzės ir panašiai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ieva lykuv    2019 7 18 18:47      

Kameros geras variantas, nes jos atgraso vagis t.y. daugelis pamatę tiesiog persigalvoja. Čia daugiau informacijos apie kameras: https://www.cnet.com/topics/security-cameras/buying-guide/ Iš esmės, tai kuo daugiau skirtingų apsaugos priemonių ir būdų naudosi, tuo saugesni bus namai ( https://www.homeadvisor.com/r/securing-your-home-from-burglary/ https://www.safewise.com/blog/10-simple-ways-to-secure-your-new-home/). Pirmiausia apsisaugoti mums padeda sąmoningumas t.y. saugi elgsena bei mąstymas pvz. nepaliekame vertingų daiktų kieme (grilio, dviračių ir kt.), artimiausi kaimynai žino kada mūsų šeima darbuose/mokyklose ir pan. Tačiau tik tokios prevencijos manau nežtektų, todėl esam apsidraudę ir naudojame technines priemones užsitikrinti saugumaą tiek esant namie, tiek išvykus t.y turime signalizaciją, sensorines lempas lauke (tokias kaip čia: https://youtu.be/443PzlcXLYg), kameras, telefonspynę (tokią kaip čia: https://www.jung.de/lt/829/produktai/technologijos/telefonspynes/) ir apsaugines žaliuzes (panašias kaip čia: http://www.windowsandshutters.co.uk/en/exterior_roller_shutters.html).

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą