Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Fototechnika is Hong Kongo

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Andrius Z    2008 4 22 16:57      

MP visiskai teisingai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 4 22 17:45      

Tai taip, bet ten žmogus naiviai tikėjosi prasivežt su visom dėžutėm Smile
Aš nesakau kadprasivežt neįmanoma, juolab kad ir bagažas dažniausiai tikrinamas selektyviai, atsitiktinumo principu
Tik kažkas teigė, kad negali būt kad "krato" - aš sakau kad kartais būna, ir ne tik iš kinijos


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 4 22 18:01      

buna buna, mane irgi tikrino piktas muitininkas, bet nieko nerado.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 4 24 5:04      

as pirkau is honk kongo, per neta. ir viskas lux, pristate per 4d i uk. kai uzsisakinejau per amazon.co.uk net nepastebejau, kad firma yra honk kong'e, nes pavadinimas angliskas, galvojau vsio lauksiu 5 men. bet 4d ir vsio, kaina nebuvo pigiausia, nes uz savo 50mm f1.8 mokejau apie 70£ su pristatimu. kai paprastoj parduotuvej kaina panasi. tik problema, kad labai situos perka, nes kainos ir kokybes santykis ir 10 balu Very Happy todel po menesio ieskojimu nutariau uzsisakyti per intera Very Happy bet nueikit i ebay ir pamatysit kokios kainos honk kong'e. atmetus pristatyma kuris siekia kartais ir 40£ gaunasi per puse. todel jai lietuvoj siek tiek brangiau kainuoja nei uk, todel ten turetum gauti per puse pigiau, jeigu ne, tada kazkur neten ieskai Very Happy arba pando tave nuplesti Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą