Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Originali nauja Canon LP-E6 baterija

     

Pranešimas Aurimas    2016 9 22 13:13      

Nauja

Kaina 50 eur

Kaunas
861116829

nuoroda i skelbima:
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/originali-nauja-canon-lp-e6-baterija-uz-50-eur-25644023.html


Paskutinį kartą redagavo Aurimas, 2016 10 11 0:22 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas    2016 10 11 0:19      

Pigiai nusipirkti originalią CANON LP-E6 bateriją (ar akumuliatorių) nėra taip paprasta, šiame segmente stebuklų nėra. Nes tiek skelbimuose, tiek net ir kai kuriose on-line parduotuvėse šiandien galite susidurti su idealiomis originalo kopijomis.

Internete pilna informacijos kaip atskirti kopiją nuo originalo. Anksčiau gamintas kopijas buvo galima lengvai atpažinti, o paskutiniu metu jos ypatingai arti originalo apžiūrint iš išorės, net kontaktus išliejo geltonus kaip pas originalą, nors anksčiau jie buvo balti. Net yra dalis perpardavėju, kurie nuoširdžiai įsitikinę, kad jie parduoda originalias. Juokingiausia, kada vienas rusų “shopas” youtube lygina gerą CANON kopiją (laikydamas ją originalu) su prasta CANON kopija.

Norit būti tikri, kad nusipirksit originalią LP-E6 ieškokit Sergitoje.lt; Vilbrafoto.lt, Fotofabrikas.lt (parduotuves nurodytos oficialiame canon.lt psl) ir nevarkit landžiodami po skelbimus bandydami sutaupyti ant baterijų. Na taip, jos kainuoja nepigiai.

Norit pigių – bent kiek patikimų (aišku ne iki tokio lygio kaip CANON) – imkit Wasabi ar pan. – jie save įsivardinę ir bent kiek atsako už savo produkcijos kokybę. O kopija pasislėpusi po originalo pavadinimu – tai bet kas – jie be atsakomybės.

Klausit, kodėl mano kaina žema už originalias CANON LP-E6 baterijas, palyginus su rimtu parduotuvių kainomis. Atsakymas paprastas – jos 2013.04 metų, yra naujos, neišpakuotos, kažkada pirktos tiesiai iš Amazon. Pilnai pasikrauna ir išsikrauna. Tarnaus dar ilgai ir patikimai.
Tiesa turiu 5 vienetus.

Vienas paprastas patarimas, jei ieškot originalių:
originalią LP-E6 bateriją niekaip neišimsit iš pakuotės nesuplėšę pačios pakuotės (pakuotė užlituota). Tai tik pradžiai, o po to reikia žiūrėti daugelį kitų dalykų. Kiniečiai lėtai tobulėja Smile
Kadaise įsigiję skelbimuose CANON LP-E6 pasitikrinkit fotoaparato nustatymuose ar tik nebus baterijos serijinis nr.: bca8a8d

Esu prijaučiantis fotografijai, tikiuosi patarimai jums kiek duos naudos. Sėkmės


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas    2016 10 21 14:04      

liko 3 vienetai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas    2016 11 23 14:01      

up

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas    2017 1 17 22:44      

up

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aurimas    2017 6 13 13:33      

liko 2 vnt

up


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą