Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

keli canon objektyvai (AUKCIONAS)

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas martynas a.    2008 4 22 14:25      

sveiki,
parduodami keli canon objektyvai:
EF 28-135 IS USM (parduodamas aukciono būdu, info žemiau) PARDUOTAS

EF 28-105mm f4-5,6 (non-USM). kaina - 250 lt
EF-s 18-55mm (kitinis, be IS). kaina - 100 lt PARDUOTAS

objektyvai techniskai tvarkingi, svarus ir nesubraizyti. 28-105 ir 18-55 praktiskai nenaudoti. 28-105 su dezute ir dokumentais, kainos visai negalutines.

i visus klausimus galiu atsakyti cia, asm.pranesimu, ar mail'u: eos_at_puslapiai.lt.
tel. 8/618/12856 iki 16val. veiksmo vieta - Vilnius


Paskutinį kartą redagavo martynas a., 2008 5 20 19:02 . Redaguota 4 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Katelevskis    2008 4 22 20:46      

28-135 galima parezervuot?žinau kas ieško tokio.Aš jau pranešiau apie šitą skelbimą///

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Trasikis    2008 4 22 22:14      

28-135 man reiktų Smile bet galvoju fotoaparata tai tik apie birželio mėnesį pirkti, kai baigsis visi mokslai... Jaučiu ir nebeliks šio objektyvo. Arba reikia objektyvą iškart pasiimt Smile ir laukt kunelio Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2008 4 23 10:23      

sveiki
Kadangi sulaukiau įvairių ganėtinai abstrakčių pasiūlymų dėl 28-135 objektyvo, manau tikslingiausia bus paskelbti jo pardavimo aukcioną. Tokiu būdu išvengsime nesusipratimų dėl atšauktų "rezervacijų" ir kitų, tiek pirkėjui, tiek pardavėjui nemalonių momentų.
Taigi: aukciono būdu parduodamas Canon EF 28-135 IS USM objektyvas su 2 jam priklausančiais dangteliais. Aukciono pabaiga: sekmadienis (balandžio 27d., 23:59 val.). Pradinė objektyvo kaina: 600 litų.
Objektyvo nuotraukos: www.eos.puslapiai.lt/canon/ (2 paskutinės nuotraukos darytos šiuo objektyvu).
Informacija apie objektyvą: Pirktas naujas, naudotas maždaug metus. Stiklų paviršius švarus, nesubraižytas (buvo naudojamas su apsauginiu filtru, filtras nėra parduodamas). Viduje yra kelios dulkės, neturinčios įtakos galutiniam fotografiniam rezultatui. Jokių grybo ar panašių blogybių požymių nėra. Objektyvo korpusas tvarkingas (yra keletas įprasto naudojimo metu atsiradusių įbrėžimų). Objektyvas nėra kritęs, sušlapęs ar patyręs kažkokį kitokio pobūdžio "smurtą", kuris galėtų pabloginti objektyvo veikimą ir/ar turėti įtakos nuotraukų vaizdo kokybei. Vaizdo stabilizavimo sistema veikia. Auto fokusavimas, rankinis fokusavimas - veikia. Naudojimo metu (naudotas su EOS 30D, EOS 33V) jokių veikimo sutrikimų nepasitaikė. Pakuotės ir/ar pirkimo dokumentų nėra. Tai yra visa informacija, kuri yra žinoma man, kaip šio objektyvo naudotojui ir pardavėjui. Jei kiltų kitų klausimų, mielai į juos atsakysiu iki aukciono pabaigos.
Mano įsipareigojimai: įsipareigoju parduoti šį objektyvą pirkėjui, iki aukciono pabaigos pasiūliusiam didžiausią kainą.
Pirkėjo įsipareigojimai: aukcioną laimėjęs pirkėjas įsipareigoja sumokėti už objektyvą aukciono metu pasiūlytą kainą per 5 darbo dienas po aukciono pabaigos.
Įsipareigojimų vykdymo užtikrinimo priemonė – viešumas.
Objektyvo perdavimas: Vilniuje – susisiekiame telefonu ar el.paštu ir susitinkame. Kituose miestuose: pristatymo į kitus miestus galimybes reikėtu aptarti prieš siūlant kainą.
Turbūt tiek. Kaip pasakytų Ebay senbuviai – happy bidding! Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 4 24 9:45      

muilas tas 28-135, kazkada lyginau su sigma 18-125mm F3.5-5.6 DC IF ASP ir man sigma labiau patiko ka parode nuotraukos. Galima sita sigma naudota nebrangiai nupirkti. As savo pardaviau kazkada uz 600lt.

Paskutinį kartą redagavo Tricky kid, 2008 4 28 0:59 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2008 4 25 7:26      

Tricky kid rašo:
muilas tas 28-135, kazkada lyginau su sigma 18-125mm F3.5-5.6 DC IF ASP ir man sigma labiau patiko ka parode nuotraukos. Galima sita sigma naudota galima nebrangiai nupirkti. As savo pardaviau kazkada uz 600lt.


tricky kid,
labai ačiū už nuomonę. Visada malonu tinkamoje vietoje ir tinkamu metu išgirsti profesionalo žodį, paremtą ilgamete patirtimi. Žmonės turi teisę žinoti...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2008 4 26 6:33      

Tai kur tas aukcionas vyksta? Per PM?
Jei cia, tai busiu pirmas. Uz 28-135 siulau 650 LTL Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2008 4 26 11:57      

aukcionas vyksta cia. 650 uzskaityta:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2008 4 27 13:03      

primenu, kad aukcionas bagiasi sivakar, 23:59. kol kas didziausia pasiulyta kaina yra 650lt. sekmes!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2008 4 27 21:58      

Kai jau sekas, tai sekas
Gavau pasiūlymą už labai viliojančią kainą įsigyti naują Canon EF-S 17-85mm f4-5.6 IS USM
Tad, paskutinę minutę gėdingai pasitraukiu iš kovos...
Labai atsiprašau pardavėjo. Progai pasitaikius kompensuosiu alumi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius G    2008 4 27 22:12      

pinigų turėčiau tik už poros savaičių :/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2008 4 27 22:15      

Donatai - nerimta.
Giedriau - jei iki 23:59 neatsiras žmogaus pasiūliusio didesnę nei pradinė kaina - galime aptarti šį klausimą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Trasikis    2008 4 27 22:20      

Tad jei pasitrauke Donatas tai aš siulau 650lt kaina. Nes kaip suprantu, Donatas su savo pasiulymu pasitraukė iš kovos. P.S Beto, realus laikas kur rodo mano kompiuteris truputį nesutinka su kudros serverio laiku Very Happy Nes dabar 23 valanda, o čia rodys, kad dar tik 22 Very Happy Kuriuo tikėt?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Irmantas K.    2008 4 27 22:24      

Itampa auga Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Trasikis    2008 4 27 23:20      

Na turbūt aukcionas buvo vykdomas pagal normalų laikrody Very Happy tai jau galima ir eiti miegoti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą