Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon eos 600D su 18-55mm objaktyvu

     

Pranešimas Lk Lukas    2013 10 28 15:55      

Sveiki,
Neseniai nusipirkau canon eos 600d fotoaparata ir pastebejau kad nelabai kokybiskos, nuotraukos gaunasi nelabai gerai apsviestose patalpose. Pavyzdziui fotografuoju kaip zaidzia vaikai be blykstės su mazu islaikymu ir dideliu iso, kartais siurkscios foto gaunas. Gal kaip iseitu isvengt mazo apsietimo ir fotografuot su mazu apsvietimu. Ka jus galvojat gal yra kokiu objaktyvų kurie gražiai tamsoje fotografuoja pvz kad ir 50mm. Ką Jus manot? bei kokie pliusai ir minusai 600d fotoaparato?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 10 29 14:41      

Išgelbėti gali keli dalykai, šviesus objektyvas pvz 50mm 1,8f o dar geriau 1,4f tik jis ir brangesnis, bet ir tai ne visais atvejais suveiks. Kitas dalykas papildomai apsišviesti, kas mano manymu geriau, nes veikia su visais objektyvais. Išlaikymas nepadės su judančiais objektais, o iso užkėlimas tik sublogins kokybę, žinoma nedidelis kilstelėjimas nieko blogo, grūdėtumas kartais netgi tinka nuotraukoms.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lk Lukas    2013 11 10 19:08      

Ačiū, o kaip atsiliepimai apie 50mm 1,8f objaktyva jis lyg be zoomo. Bei norejau suzinot ar greitas fokusas ar patogu naudotis ? ka jus manot apie 50mm 1.8f?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 11 11 9:09      

kaip čia tau dabar paaiškinus, 1.4 ar 1.8 yra diafragmos dydis, kuo didesne skylė tuo daugiau šviesos pateks. Taigi 1.4 yra šviesesnis už 1.8, bet žinau, kad 1.4 būna ir lėtesnis fokusas, gal dėl sudėdingesnės optikos. Man pvz pakanka ir 1.8, bet jei norit tikrai šviesaus tada jau reik galvoti apie 1.4, o kainos tikrai skiriasi
50m 1.8 339lt
50m 1.4 1120lt

P.S. Žinau, kad canon turi ir f/1,2 ir net f/1 bet jie reti ir brangūs.[/url]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lk Lukas    2013 11 11 19:42      

Ačiū už atsakymus esu apsisprendęs kada 50mm 1.8f pirkt manau kad turetu užtekt jo Very Happy Beje sekantis pirkinys jau greit pirksiu tai statyva. Ieskau kokio gero statyvo iki 200lt. Esu kelis nusižiūrėjąs pvz: valbon cx-888 ar velbon ex-640, velbon ex-430, velbon ex-630 ar vanguard mak 203, vanguard mak s maždauk užmečiau aki. Nezinau ar sitie geri tačiau gal jus turit kokiu geru stovu pasiulymu, uz kokius 200 lt gera statyva.

Ačiū Lk Lukas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 11 12 7:45      

Dėl štatyvų kažko patart nelabai galiu, pats turiu nebrangų velboną, numeriuko nepamenu, bet svarbu fotiko svorį tvirtai laiko. Gal tik nepatogu, kad galva yra dviejų fiksavimų, vertikalaus ir horizontalaus, ilgiau užtrunka nusitaikyt nei su rutuline. Bet gal geriau kai visada turi lygų horizontą. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą