Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Levo Žiriakovo fotografijų paroda Vilniaus fotografijos gale

     

Pranešimas Levas Ž    2012 9 05 1:20      
2012 m. rugsėjo 6 d., ketvirtadienį, 18 val. maloniai Jus kviečiame į Levo Žiriakovo fotografijos parodos „1993-2012. Vilnius“ atidarymą Lietuvos fotomenininkų sąjungos „Vilniaus“ fotografijos galerijoje (Stiklių g. 4 (įėjimas iš Didžiosios g. 19),Vilnius).

Levas Žiriakovas „1993-2012. Vilnius“

Pagrindinė L. Žiriakovo kūrybos tema yra miestas. Iš visų miestų jam svarbiausias ir artimiausis yra Vilnius. Kaip nurodo pavadinimas eksponuojami darbai sukurti nuo 1993 iki 2012 metų. Autorius nesiekė tiksliai ir nuosekliai dokumentuoti konkrečių vietų pasikeitimų, bet permainos, kurių nepastebime kasdieniame gyvenime, atsiskleidžia, kai galime pažvelgti į įprastus dalykus ar vietas per laiko atstumą. Čia išryškėja ne tik miesto kaita, bet ir paties fotografo pasikeitimas. „Dialogas su miestu, man yra lyg nuotykis – niekad nežinau kaip šį kartą jį matysu“ – teigia L.Žiriakovas. Šios fotografijos yra tarsi emocinių būsenų atspaudai peizaže.

Autoriui yra svarbus ne tik tam tikro momento ar motyvo užfiksavimas, bet ir fizinio atspaudo gamyba, jo daiktiškumas ir medžiagiškumas. Nuotraukos sukurtos sidabro fotografijos būdu. Ši technika plačiai publikai žinoma kaip „juodai-balta“ fotografija, pasižymi ypatingu vaizdo plastiškumu, kuris skriasi ir nuo poligrafinės spaudos ir nuo kompiuterio ekrano.


***************************

Apie autorių

Levas Žiriakovas gimė 1974 metais Vilniuje. Mokėsi Lietuvos Muzikos Akademijoje, operatoriaus specialybės, po to studijavo magistrantūroje Vilniaus Dailės Akademijoje, fotografijos ir medijų katedroje. Autorius yra dalyvavęs parodose Lietuvoje ir užsienyje. Tai ketvirtoji Levo Žiriakovo personalinė paroda Vilniuje. Jo darbai yra publikuoti Lietuvos fotografijos metraštyje ir periodiniuose lediniuose.


Paroda veiks iki 2012 m. rugsėjo 22 d.


„Vilniaus“ fotografijos galerija

Stiklių g. 4 (įėjimas iš Didžiosios g. 19), Vilnius

Darbo laikas: II - V 12-18 val., VI 12-16 val.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jurevičius    2012 9 05 9:19      

Sveikinimai !

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2012 9 06 7:48      

sveikinimai, stengsiuos aplankyti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2012 9 06 13:13      

Sveikinimai !

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą