Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Objektyvas SIGMA 30/1.4 EX DC HSM atkalbėkit :)

     

Pranešimas Darius Baltakys    2008 3 04 15:10      

susigundžiau pirkti stiklą SIGMA 30/1.4 EX DC HSM, dečiau ant canon 30d., gal kas bandėt, kaip jis piešia ar aštrus, pakankamai greitas, pagrinde naudočiau kaip papildoma vestuvėse,
iš anksto dėkui už atsiliepimus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 3 04 15:22      

http://www.photodo.com/topic_20.html

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arnis    2008 3 04 16:02      

http://www.photozone.de/Reviews/Canon%20EOS%20Lens%20Tests/298-sigma-af-30mm-f14-ex-hsm-dc-test-report--review
testai rodo kad optine kokybe 2/5


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 3 04 16:39      

Pamiršai pagrindinį dalyką (bent jau man) - kainą.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2008 3 04 16:48      

turiu ant Olympuso, man patinka, greitas ir tylus, sharpo irgi netruksta.

pvz:
http://fotokudra.lt/img.php?img=69044&nav=aut&page=

bent jau man lygininant su kitiniu olympuso tai jis tikrai piesia graziau Smile
bet cia gal tik man...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2008 3 04 17:13      

Simas Mockevičius rašo:
turiu ant Olympuso, man patinka, greitas ir tylus, sharpo irgi netruksta.

pvz:
http://fotokudra.lt/img.php?img=69044&nav=aut&page=

bent jau man lygininant su kitiniu olympuso tai jis tikrai piesia graziau Smile
bet cia gal tik man...


ten objektyvo piesinio nesimato jei ka, tik fotoshopas..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Šaras Paras    2008 3 04 18:04      

o ne geriau canon 50 1.4?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 3 04 18:39      

Šaras Paras rašo:
o ne geriau canon 50 1.4?


Tai 50/1.4 ir 30/1.4 gal gi šiek tiek skiriasi?

Iš Canono originalių panašūs būtų 35/1.4L ir 24/1.4L bet ten kita kaina ir kita kokybė Smile
Pvz. ne veltui 35/1.4L daugumos US fotografų vadinamas "ultimate available light lens"

Jei prie originalaus klausimo - tai visai smagus stiklas turėtų būt, tik tiek kad netinka pilnam kadrui, tai teks išmest, jei darysi upgrade kažkada... Tik tiek, kad teks Sigmos loterijoj dalyvaut - nuo to ar laimėsi gerą kopiją, ar muiliną , ir priklausys ar liksi patenkintas šiuo stiklu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas w.    2008 3 04 19:49      

turiu, tiesa ant Nikono.. pagrindinis objektyvas, kurį dabar retai nusiimu.. ir portretams naudoju ir kraštovaizdžiams

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SRP-145TII    2008 3 04 19:54      

uzsisakiau 50mm f1.8d, ir as masciau koki cia pirkti ar sigma 30mm ar dar koki, bet pasvarscius kainos ir kokybes santyki, 50mm nepralenkiamas. zodziu laukiu nesulaukiu kol atsius Smile))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Baltakys    2008 3 04 22:01      

Algirdas Navalinskas rašo:
uzsisakiau 50mm f1.8d, ir as masciau koki cia pirkti ar sigma 30mm ar dar koki, bet pasvarscius kainos ir kokybes santyki, 50mm nepralenkiamas. zodziu laukiu nesulaukiu kol atsius Smile))

turėčiau ne cropa užsimerkęs 50tuka imčiau, bet dabar kadangi canon 30d tai ir stiklo 30tuko reik:), jei rimtai, tai bijau kad su 50labai netilpsiu patalpose, kadangi jo man labiau reikia vestuvėms manau 30geriau išnaudočiau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas S.    2009 11 25 23:14      

na gal jau daugiau vartotoju turi atsiliepimu?
mastau apie nikono 35/1.8 bet ir apie sita pamastau vis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Craban    2009 11 26 2:05      

Atsargiai su šitais sigmos daiktais.
Turėjau tokį metus laiko kol perpratau visas subtilybes.
Lėtam darbui labai tinkamas, aštrumas aberacijos ir kiti parametrai tikrai nė kiek prastesni nei originalaus nikon/canon.
BET.
Pagrindinis šitų objektyvų trūkumas - kreivas fokusas. Kiek žinau canonas turi mažiau problemų tuo klausimu. Aš naudoju nikoną, ir ilgainiui prasikeikiau. Tai pagal savo turimą techniką ir spręskit.
Savo variantą rinkau iš 6 skirtingų, ir tas kuris pasirodė geriausias - ėmiau. Tai nesutrukdė jam maždaug 30-40% atvejų prašauti fokusą radikaliai.
Normaliai sufokusuotų kadrų tebuvo apie 10-20%. Man šitas santykis pasirodė per mažas, ir kreipiausi į garantinį centrą. Man pasiūlė pakeisti į kitą tokį patį, bet šito malonumo aš atsisakiau, ir pasiėmiau visai kitos rūšies stiklą.
Tataigi. Vestuvėm mano požiūriu visai netinkamas daiktas. Nes ten reikia greitai, ir pakartoti kreivai sufokuotą kadrą galimybės nebus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darkis    2009 11 26 10:09      

Turiu Sigmos 30mm. 1.4 HSM ant Nikono. Tikrai esu patenkintas šio stiklo kokybe, fokusu, sharpu ir t.t. Man jis patinka kampo universalumo prasme. Šis stiklas tikrai geras o šiaip stiklą reikia rinktis pagal panaudojimo galimybes ir poreikį.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fabijonas    2009 11 26 11:01      

Tomas S. rašo:
na gal jau daugiau vartotoju turi atsiliepimu?
mastau apie nikono 35/1.8 bet ir apie sita pamastau vis.

Šitą bandžiau ant nikono, bet paėmiau nikoną 35/1.8. Pusė svorio ir beveik pusė kainos, o kokybės skirtumo kaip ir nepastebėjau. Bet tai tik mano nuomonė.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą