Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Ka manote apie Olympus fotoaparatus?

     

Pranešimas Gabrielius Fontaine    2008 2 22 22:16      

Sveiki norejau pakalust ka manot apie olympus fotoaparatus,tarkim apie si modeli gal kas ka zyno ir gali ka pasakyt ir patart geras jis ar ne:Olympus sp-560uz.
Aciu:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas Mockevičius    2008 2 22 22:22      

ir prasides daba fleimas Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Avė    2008 2 23 0:29      

Aš labai gerai neišmanau apie fotoaparatus,domiuosi po biški...
Naudoju olympus skaitmenini fe-210,nėra labai ypatingas,kartais trūksta nuotraukoms ryškumo,kontrasto,bet apsiprantu,tenkinuosi...Bet kiek pastebėjau,kad daugelis labiau linkęs ties canon'as ir nikon'ais...Na savo fotoaparatu aš nepatenkinta,ir nelabai noriu pasakyti, bet,kad man aplamai olympusai ne patinka... Rolling Eyes Confused Smile
_________________
"Mus visuomet atpažins iš pėdsakų,kuriuos paliekame."(Dakota)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 2 23 9:52      

G.Fontaine rašo:
Sveiki norejau pakalust ka manot apie olympus fotoaparatus,tarkim apie si modeli gal kas ka zyno ir gali ka pasakyt ir patart geras jis ar ne:Olympus sp-560uz.
Aciu:)

Šimtus kartu yra uzdave forumuose panasiu klausimu ir jei neradai atsakymo ar neieskojai .....geriausia pabandyk ateiti i susitikimus su nariais ir paciupinet ju turim technika isklausyt ju patarimu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Algimantas Tirlikas    2008 2 23 10:51      

Turėjau kažkada Camedia E-10,tai sugedus antrą kartą garantijos metu,reikalas daėjo iki teismo.Tai jei suges pirktas iš Lietuvos,gali tekti pasinervinti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 2 23 12:09      

gerus juostinius iki kokiu 85tu metu gamino Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gabrielius Fontaine    2008 2 23 18:00      

Ateiciau paciupineciau bet nemanau kad kasnors Klaipedoje tokio vyksta:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gabrielius Fontaine    2008 2 23 18:03      

Siaip jau antra turiu olympusa tai pirmaisi man 5metus islaike ir dar as ji pardaviau uz gan nebloga kaina,o ta kuri db turiu tai lyg ir nieko kolkas,nesu koks specas bet man tokiam zalejam mandarinui kolkas tinka:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas jf    2008 2 23 18:35      

Olimpusai nieko neipatingi savo kokybe , bet pigesni ir turi visus reikiamus aksesuarus .Idomu pazaisti , bet ne dirbti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 2 23 19:46      

dabar olympus garantines bedos sprendziamos labai staigiai,kai kuriais atvejais dienos begyje.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 3 12 12:33      

čia tuo atveju kai prašai į naują pakeist?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytas    2008 3 12 19:28      

Savikaina tai 1040Lt siaip normalus fotikas manau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Einoras Lukošius    2008 3 13 10:52      

teko naudotis 550uz- pasirode kiek ilgokai fokusuoja. Bet nuotraukos tikrai gerai pavyksta:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Artūras Birgiola    2008 4 19 8:26      

Einoras Lukošius rašo:
teko naudotis 550uz- pasirode kiek ilgokai fokusuoja. Bet nuotraukos tikrai gerai pavyksta:)

Sutinku, kad ilgai fokusuoja, bet siaip neblogas fotikas, turi rankiniu nustatymu daug, kol prades eiti nuotraukos teks nemazai ji pastudijuoti, jei tingi nusipirk paprasta muiline su vienu "AUTO" rezimu, o siap manau kiekvienas fotoaparatas ( bet kokias firmos ) turi panasias galimybes tik jas reikia perprasti ir viskas eis kaip is pypkes, netingekim...


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą