Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

John Hedgecoe - Fotografijos Knyga DK

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas    2008 1 28 15:35      

http://www.knyguklubas.lt/lt.php/knygos/populiarioji_literatura/suaugusiesiems/gyvenimiski_patarimai/fotografijos_knyga_dk/29119#1

turiu sita knyga, kaledu senelis buvo toks malonus ir atnese Smile) jei pageidaus kas nors, galiu nufotkint ir .pdf'a padaryt, kokybes nezadu kaskokios, tiek kiek D20 nes, tokia ir bus, su skeneriu tingiu vargt Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2008 1 28 15:40      

geriau to nedaryk. Nebent kelis puslapius reklamai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 1 28 15:50      

nu, ne tai ne .....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 1 28 16:05      

Aš ją irgi gavau dovanųSmile Radau mane dominančios informacijos:) Ką kiti pasakytų?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lukas Pečiulaitis    2008 1 28 17:16      

Aš irgi gavau ją nuo Kalėdų senelio Smile
tikrai gera ir įdomi knyga


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mv    2008 1 28 17:37      

Drįstu pasikartot, bet aš irgi ja gavau, nesenai, bet ne nuo kalėdų senelio ar bobutės, bet nuo gimtadienio draugų. Kol kas dar nespėjau visos perskaityt, bet kiek perverčiau tai patiko Smile manau vertėtu tokia įsigyt ar bent jau perskaityt "pasivogus" iš draugo ar dar kokio kito knygų šaltinio..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Trasikis    2008 1 29 16:08      

Jei netyngi, tai padaryk Wink Razz Vieniems nereikia, kitiems reikia Smile Man tai neblogai butų, nors jau popierinis variantas žymiai geriau skaityt, negu prie Kopiuterio akis vargint, bet vistiek Wink Butų šaunu Smile Aš kai nueinu maximon, pasiemu, ir pasiskaitau Very Happy Ir vis norisi nusipirkti... Bet...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Buivydas    2008 1 30 11:27      

Pirkau ir aš. Su įdomumu skaitau. Autorius žino ką rašo. Išsamiai ir suprantamai dėstomi fotografijos principai, neakcentuojant ir neperšant nuomonės, kas geriau - juosta ar skaitmena. Nors Hedgecoe turi didelę patirtį ir jo backgroundas, be abejo, "juostinis". Beje, ši knyga pernai buvo šmėstelėjusi knygynuose ir anglų kalba (berods "Baltose Lankose"), labai gailėjausi, kad nepirkau. Bet po to pasirodė lietuviškas vertimas, tai jau čiupau. Dar vienas mano neseniai matytas vertas dėmesio leidinys - britų fotografo Lee Frosto knygos vertimas į rusų kalbą, parašytas klausimų ir atsakymų forma. Mačiau ten pat, "Baltose Lankose"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2008 1 30 12:29      

Mindaugas Buivydas rašo:
Pirkau ir aš. Su įdomumu skaitau. Autorius žino ką rašo. Išsamiai ir suprantamai dėstomi fotografijos principai, neakcentuojant ir neperšant nuomonės, kas geriau - juosta ar skaitmena. Nors Hedgecoe turi didelę patirtį ir jo backgroundas, be abejo, "juostinis". Beje, ši knyga pernai buvo šmėstelėjusi knygynuose ir anglų kalba (berods "Baltose Lankose"), labai gailėjausi, kad nepirkau. Bet po to pasirodė lietuviškas vertimas, tai jau čiupau. Dar vienas mano neseniai matytas vertas dėmesio leidinys - britų fotografo Lee Frosto knygos vertimas į rusų kalbą, parašytas klausimų ir atsakymų forma. Mačiau ten pat, "Baltose Lankose"


paziurejau ir as ta knyga. tikrai neblogas dalykas. tik sypsena sukele kad visi studijiniai kadrai 6x6 formatas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Thomas Andrijauskas    2008 2 09 13:39      

tikrai gera ir nebrangi knyga, daug vertingos informacijos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas --    2008 2 10 22:52      

Turiu sia knyga. Man, kaip fotografijos naujokui, ji tikrai vertinga. Nors nemanau, kad ji skirta tik pradedantiesiams.. Rastu kiekvienas ten i ka paziuret.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zaklin    2008 2 18 10:29      

Taigi reziumuojant: ar veta pirkti butent John Hedgecoe knyga, ar dar kas geresnio siuo metu yra Lietuvoje?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 2 18 12:18      

yra

nueini i humanitas knigyna ir ten daug daug foto knygu Smile

geriau - blogiau, subjektyvus reikalas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Thomas Andrijauskas    2008 2 19 1:40      

zaklin rašo:
Taigi reziumuojant: ar veta pirkti butent John Hedgecoe knyga, ar dar kas geresnio siuo metu yra Lietuvoje?



as asmeniskai nesigailiu isleides tuos 70lt ant sitos knygos Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Kavaliauskas    2008 2 29 1:56      

Nėra stebūklas J.H. knyga. Visose knygose yra daug panašių temų, čia nieko naujo neišrasi...
Gera knyga.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą