Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ieškome norinčių bendradarbiauti

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Tomas Černiševas    2011 10 03 14:31      

Ačiukas.
Ačiukas Jums Agne kad registruojetes ir bunate su mumis.
Jus, kaip tyras vejo gusis, atnesete permainas i musu bendruomene, musu kolektyvas liko dvasiškai pakyletas.
Jusu novatoriska ir vertinga ideja mus praktiškai išmuše is kasdienio ritmo, bet ne blogaja prasme o kita prasme, ne ta kuria kaip kai kurie mano esantys zinantys.
Ot kaip.
Žodziu, manau kad netolimoje ateityje sukontaktuosime, jus manes turbut nepazistate bet as jus TAIP.
Gyvenu siuo metu Antakalnyje netoli poliklinikos...na zodziu..jums turbut pasidare aiskiau....jei ne tai zodziu...nenukrypkime nuo IDEJOS
Svarbiausia kad IDEJA BUTU.
KOKIA NORS IDEJA.

Tai tiek siam kartui.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2011 10 03 14:52      

blyn jei ne Tomas net nebuciau spaudes ant ekodiena.lt linko... reklama padare uz dyka. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Elsbergas    2011 10 03 15:09      

Dangus rašo:
blyn jei ne Tomas net nebuciau spaudes ant ekodiena.lt linko... reklama padare uz dyka. Smile
papasakok, aš nepaspaudžiau. Kažkaip ir čia neliūdna:) Kokie įspūdžiai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Gorbačas    2011 10 04 14:25      

Tomai, o beja kaip sekesi, savo fotopaveisklus per Vilniaus dienas Pilies gatvej pardavinet? Ar prakalei koki? Jei buciau priejas, tai su tokiu promo, kaip dabar - tikrai man butum isskises ne viena..Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Černiševas    2011 10 04 16:04      

Nelabai supratau klausima Gorbacai, jus per protingai kazkaip cia paklausete as nesu is tos intelekto kategorijos kaip jus. O ta sypsenele ka reiskia? tas zalias veidutis
cia jusu emocija ar kaip? Ar jums cia kazkas linksmo pasirode?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Gorbačas    2011 10 05 1:08      

Paprasciau, nieko cia sudetingo, tiesiog begau tadien pro sali ir nespejau pasilabint, o grizdamas neradau - jau susikroves buvote paveikslus..Smile tai ir smalsauju..O del emociju - teip esu emocingas ir veideliais nenusakomas, linksmas ir dar visaip kitaip... bet cia tik budo bruozas, o ne prie sios temos..Smile))))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2011 10 05 4:54      

ekodiena rašo:
Pasiūlymas bendradarbiauti buvo siunčiamas ne jums asmeniškai Smile Yra žmonių, kurie mielai dalijasi savo fotografijomis, lygiai taip, kaip mes nemokamai leidžiame savo autorinius straipsnius talpinti kitose, panašias idėjas propoguojančiose, svetainėse. Nematau čia nieko blogo ar baisiai naivaus Smile


O yra galimybė atsirasti reklaminiam banriui, barteriniais mainais už fotografijas? Smile PVZ: "Ekologiškas fotografas, ekologiškai fotografuoja, ekologiškas vestuves" Very Happy
_________________
-------------------------------------------
baltavarna.com


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas beny-benasio    2011 10 09 10:35      

Tomas Černiševas rašo:
Tai jus propoguotumete smurta?
Ta prasme leistumete rumunams elgtis taip nedidžedvasiškai? taip nejautriai?

Man Agne teisa pasakius jusu Idejos kazkaip netikros atrodo, jos tokios su braškančejs pagrindais netgi, sakyciau...tokios niekuo neparemtos, tuščios netgi... jaučiasi kažkos dirbtinis nenatūralumas. noras pritemti Kažka prie Kažko...
Ar jus nebijote susapnuoti tarkime rytoj, koki nors abstraktu košmarėlį?
Ar jus šiaip pagalvojateka reiškia nupjauti katinui kiaušinius? Ar jus bandėte isivaizduoti ka jaučia katinas ir ka jus jam pasakytumete sutikusi ji (jeigu butumete katytės vietoje?

Gerai cia :DDD


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rolandas Butkevičius    2011 10 14 7:30      

Galit visus mano darbus naudot su sąlyga, kad nurodysit autoriaus vardą ir pavardę. Sėkmės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Černiševas    2012 6 25 12:41      

Nuva Rolandas, prasau ! Va kur kilniasirdis zmogus, o jus Latmanui 10 proc. irgi atkociojate ir paprasote, kad varda pavarde nurodytu atspausdindamas dar viena "El Zohar" kopija Smile beje ar lanketes seminare kuris buvo LT salyginai neseniai?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą