Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Į ką atkreipti dėmesį perkant profesionalų fotoaparatą?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas L.    2011 7 07 11:50      

Sveiki. Noriu išpildyti seną svajonę ir nusipirkti profesionalų veidrodinį fotoaparatą. Į ką reiktų atkreipti dėmesį jį perkant?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 7 07 12:07      

į profesionalumą..Smile)

o jei rimtai, ar Tau reikalingas profesionalus fotoaparatas? jei tik mokymuisi ir hobiui ir dar pačiai pradžiai (čia preziumuoju, kad nesi iki šiol daug fotkinus ir esi besimokantis žmogus), t.y mokymuisi, tai tiks ir ne toks profesionalus, o koks nors paprastas veidrodinukas, nes krūtas aparatas fotkių nuostabiomis nepadarys, o mokytis geriau su paprastesniu. pvz., canon eos 450, 550 ir t.t. iš tos serijos (o vdrug nepatiks arba neišeis, mesi tą aparatą, tai bent nebus gaila poros tūkstančių, o ne kokių 7-Cool. jie ir kitų firmų panašaus lygmens fotikai nėra kosmiškai brangūs, pakankamai geri aparatai, geriau daugiau pinigų išleisk geresniems objektyvams.

nusipirkusi aparatą dėmesį kreipk pirmiausia į jo instrukciją Smile išsistudijuok funkcijas ir pan. techninius dalykus, o tada jau kibk į teoriją - gali į kursus užsirašyti, jų būna daug kur, skaityk knygas, forumus, internete begalė informacijos.

visa tai rašau preziumuodama, kad nesi iki šiol fotografavus, nes jei būtum, šito klausimo apie aparatą čia nebūtum uždavus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas L.    2011 7 07 12:27      

Taip. Gyvenime nesu padariusi nuotraukos ir turiu tik muilinę su juostele. Cha.
Šiaip tai fotografuoju labai daug, bet noriu geresnio fotoaparato negu turiu. Nežadu pirkti kažkokio tai SUPER, taip pat kaina man labai svarbi, brangaus nepirksiu. Nereikia man ir itin profesionalaus. O ir jūs tikriausiai negimėte su geriausiu fotoaparatu rankose, o nuo kažko pradėjote. Pradedu ir aš.
Noriu veidrodinio, bet tinkančio pradedančiai. Anyway, matau, kad info čia negausiu, nes buvau išjuokta.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2011 7 07 12:39      

http://www.mikasbinkis.lt/straipsniai/dslr

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas L.    2011 7 07 12:41      

Ačiū, čia yra būtent tai, ko ieškojau. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2011 7 07 12:44      

O su kokia suma pinigu linkusi atsisveikinti? Tada butu lengviau patarti... O profesionalus body virs 10klt kainuoja......

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Heaton    2011 7 07 12:45      

kaip Saulius minejo pro serijos kaina 10-20 tukst litu....

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas L.    2011 7 07 13:07      

Man parduotuvėje įvardino kaip profesionalius fotoaparatus. Bet aš žiūriu į žymiai paprastesnius. Tarkim nužiūrėjau Canon eos1000d.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2011 7 07 13:36      

Tai paprasčiausias ir pigiausias Canon modelis. Jame panaudota daug senesnio modelio 400D mazgų: tas pats 10 mpix jutiklis, užraktas (3kps greitis), ekranėlis, ieškiklis. Tačiau yra ir malonių patobulinimų: tiesioginės peržiūros sistema (Live View) (citata iš fotoaparato aprašymo) Smile
labai įdomu, kur nusibrėžia ta profesionalumo riba? Smile


Paskutinį kartą redagavo abphoto, 2011 7 07 13:37 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2011 7 07 13:36      

Laura K. rašo:
Taip. Gyvenime nesu padariusi nuotraukos ir turiu tik muilinę su juostele. Cha.
Šiaip tai fotografuoju labai daug, bet noriu geresnio fotoaparato negu turiu. Nežadu pirkti kažkokio tai SUPER, taip pat kaina man labai svarbi, brangaus nepirksiu. Nereikia man ir itin profesionalaus. O ir jūs tikriausiai negimėte su geriausiu fotoaparatu rankose, o nuo kažko pradėjote. Pradedu ir aš.
Noriu veidrodinio, bet tinkančio pradedančiai. Anyway, matau, kad info čia negausiu, nes buvau išjuokta.


be reikalo iš karto gintis pradėjai, nors niekas nepuola. aš gi minčių neskaitau - parašyta buvo ieškau profesionalaus veidrodinio..Smile kaip jau kažkas forume rašė, profesionalus fotikas kainuoja labai labai daug. todėl ir padariau prielaidą, kad esi pradedančioji, todėl Tau reik ne profesionalaus, o kur kas paprastesnio. ir niekas čia nesijuokia - jei norėsi, mano pirmame pasisakyme gal net naudos kokios įžvelgsi. beje, draugiškai per dantį patraukti irgi ne nuodėmė - žiūrint, kaip reaguosi. štai Tu pasirinkai ežio poziciją..Smile

beje, net jei ir nesi gyvenime padarius nuotraukos, tai nesako apie Tave nieko blogo, nors, rodos, pamanei priešingai ir pasipūtei Smile

va ir išsiaiškinom, kad Tau reikia ne profesionalaus fotoaparato, o geriausiu atveju pusiau profesionalaus veidrodinuko - kaip jau rašiau, canon eos 450, 550, 650 arba atitikmenų iš kitų firmų. kainuos apie 2000 litų nauji, pigiau - tvarkingi naudoti. ieškoti gali parduotuvėse arba štai tokiuose forumuose (čia dažniausiai naudoti parduodami). kai rinksies, internete pasiskaitytk atsiliepimus apie konkretų fotiką, jo turimas tipines bėdas ir nuspręsi.

sėkmės Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2011 7 07 13:50      

Petruška teisingai rašo. Susikaičiuok pinigėlius ir pradžiai pakaks, o po to arba persirgsi šita liga arba susirgsi nelaimingai Smile tada ir galėsi vėl skaičiuoti pinigėlius Smile Labiau dabar žiūrėk, kurią kompaniją pasirinksi (Nikon, Canon, Pentax...), nes po to keisti jau ir sunkiau ir brangiau gaunas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2011 7 07 14:32      

Jeigu čia buvo klausimas ką pirkti, tai pirk:
Nikon D3100 jeigu patinka Nikon ar geltona spalva
arba Canon 1100D jeigu patinka Canon arba raudona spalva.
Bus tokiu atveju geriausias pasirinkimas ir mažiausiai galvos skausmo renkantis.

Kita problema, kad čia kas yra "profesionali kamera" čia supranta daug tiksliau negu "pardavėjai". Canon'as supranta taip: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Canon_products#Digital_SLR_Cameras
Bet nedirbant fotografu nusipirkti profesionalią kamerą, tai tas pats kas nusipirkti fūrą(sunkvežimį) vietoj lengvojo automobilio.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2011 7 07 16:45      

Profesionalios kameros beda tik ta ,kad ji brangiai kainuoja...Dar gal kai kam pasirodys problematiska kad daug sveria...
Ar nemokantis fotografuoti gali isnaudoti jos teikiamus privalumus-nelabai,bet net ir pleskinant auto rezimu gausis geresni kadrai....
O siaip tai kamera ,fotoaparatas ,yra daiktas ,ir nesureiksminkim jo kaip kokio fetiso.Gali fotografuoti bet kas ,kas turi pinigu technikai isigyti,ir tegu vadina jie save kaip nori -fotografais,menininkais,dailininkais,megejais,profesionalais....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2011 7 07 21:54      

Siuo atveju "profesionalus"=veidrodinis. Nikon d90 butu labai teisingas pasirinkimas, manyciau. ~2500 su kazkuriuo is baziniu stiklu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas L.    2011 7 08 10:54      

Hm.. Na, ačiū visiems už patarimus. Smile Kaip pamatėte, apie fotikus visai nenusimanau. Very Happy Bet po truputį domiuosi.
O dėl to profesionalumo nežinau, kaip čia jį apibrėžti. Tai kaip suprantu, aš žvalgausi į paprastus veidrodinukus. Na, gal patys pardavėjai nežino, kas yra tie profesionalūs fotoaparatai. Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą