Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Klausimas del objektyvu ir ju pritaikymo.

     

Pranešimas Eligijus S.    2011 1 29 12:22      

Sveiki, turiu keleta senu HELIOS objektyvu, ir juos noreciau pritaikyti savajam SONY A200, kiek domejaus yra pirkti perejimo, kaina apie 10 svaru, ar verta pirkt ar geriau ieskot objektyvo kito?

Beja, kuo skiriasi HELIOS M44 ir Helios M44-4. ACIU


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2011 1 29 14:50      

skaičiai, po brūkšnelio kažką reiškia, bet esmės tai nekeičia, galbūt m44-4 naujesnis, nežinau... lyg ir sakydavo, kad kuo didesnis skaičius po brūkšnelio, tuo kokybiškesnis objektyvas... Jei yra M raidė, reiškia, kad objektyvas su automatine diafragma, tokiu atveju pažiūrėk ar ant jo korpuso yra perjungiklis A/M, jei jo nėra, tada reikia ieškot, adapterio su flanšu, įspaudžiančiu diafragmos mygtuką...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2011 1 29 21:13      

tai dvi iš daugybės Helios 44 ( kurto pagal CZJ Biotar 2/58 ) modifikacijos...raidė M rodo,kaip Vytautas ir rašė, "mirksinčią" diafragmą... modelyje M44-4 ketvertukas tai tik modelio pavadinimas ( dar nediferencijuojamas pagal kokybę )...vėliau šio modelio objektyvai buvo skirstomi pagal raišką ir jiems suteikiami indeksai atitinkamai pagal kokybę -5,6,7.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eligijus S.    2011 1 30 0:20      

Dekui kolegos, Yra ant objektyvo A/M raides, tai drasiai galiu pirkt adapteri ?
Ir ar sitas man tinka? http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=350357115217&ssPageName=STRK:MEWAX:IT


ar geriau sitas?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270625379890&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
Modelis mano Sony A200


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2011 1 30 12:28      

Nėra tas senas, sovietinis objektyvas kažkoks stebuklingas. Aš tai nežaisčiau su visokiais perėjimais...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2011 1 30 18:03      

...nestebuklas...bet, tinkamai naudojamas, duos į kaulus bet kuriam dabartiniam pigiam plastmasiukui... Smile o dar invertink kainų skirtumus...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2011 1 30 23:31      

Adapterį geriau imk su AF confirm mikroschema(su šiuo adapteriu fotoaparatas pyptelės, kai bus sufokusuota)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Eligijus S.    2011 1 31 0:00      

Dekui uz informacija, kurie nepagailejo laiko ir atsake i man rupimus klausimus Smile Galit trint tema del manes Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą