Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kiek tai dar tęsis ?

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Pranešimas 33    2010 10 24 18:59      

Su savo besaikiu skiedimu tikrai cia konstruktyvumo pasieksit. Ko cia skiest tiek? Isgirdo jau visi. Koks tikslas? Tiksla berods paaiskinai, kad reikia dusint visokius pseudo menininkus, nes tau ne tas pats ka jie liaudziai kisa. Paaiskinai, visi isgirdo. Bet taip pat paaiskinai, kad cia pasismagint ateini, bet realiam gyvenime tu kitoks mat. Tipo geresnis?Smile Smaginkis, yra klausytoju tavo teatre.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 24 19:16      

33< ta ir be taves zinau, keista kad tarp tu klausytoju ir tu esi Smile
cekava ane ? ir uz visus zinai kas ka zino ir ka ishgirdo, o svajoji kad nutilciau?


Saulius Kublickas< ash taip supratau kad jus nesislapstete uz monitoriaus stiklo kada rashet savo posta, pasidalinkite paslaptimi, kaip ta darote, ash irgi noriu taip pramokti be monitoriaus apsieiti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 33    2010 10 24 19:31      

Aha cekava. Neissikvepk tik.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2010 10 24 19:32      

Reikia nusipirkti mobilu telefona...
Jeigu susitiktumete su tais, is kuriu tyciojates, be monitoriaus stiklo, tai ,tikriausiai, taptumete zvirbliu, o ne ereliu...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 24 19:36      

33< nesirupink, kai nusibos tu rasi kur cekavinti, tokie visada randa.

Saulius Kubcinskas< nusipirkit jeigu reikia, su savo kompleksija tikrai uz jo nepasislepsit.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2010 10 24 19:40      

O man sleptis ir nereikia . Mano svorio kategorija tai leidzia daryti... O Jus slepiates, bijote ne tik savo veida, bet ir varda-pavarde pamirsote....
Daugiau i diskusija nesivelsiu. Ne mano budas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 24 19:44      

Saulius Kupcinskas "Jeigu susitiktumete su tais, is kuriu tyciojates, be monitoriaus stiklo, tai ,tikriausiai, taptumete zvirbliu, o ne ereliu... "

nesupratau jusu, jus cia grasinate ar apie mane speliojate ? o gal pasimatyma man paskirti taikotes, tada nieko nebus ash zmona myliu, ir tokie kaip jus manes netraukia.
ka darysim?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 24 19:50      

Saulius Kupcinskas< butent, pasidomejau jusu kompleksija, todel ir suabejojau jusu teiginiu kad zvirbliu tapciau, mano ishmera kurkas ispudingesne.
kas del veido vardo ir pavardes tai cia ne baimes klausymas o privatumo, tiesiog nenoriu kad visokie pusprociai i akis lystu, kam reikia tas mane pazysta, jus nesat ish ju tarpo, ir alu su jumis gerti butu itin pavojinga, bijau numirti ish nuobodumo.
gerai kad daugiau nesivelsit i diskusija, aciu jums uz tai. nepasirodete idomiu pashnekovu, nepapykit, nieko asmenishko.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 10 24 22:26      

Davai ryškit su pamazgų laistymu viens kitam. eikit vieni fotografuoti, kiti piešti, vis tiek juk niekas nesusimušite.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 25 17:47      

Saulius, uzsukite dar i shy foruma, kai ant performansu patrauks,
Lauksiu jusu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 14:01      

stalkeri< visada man patikote, bet cia kita tema, mes nekalbam apie Algimanta, kalbame visai apie kita personaza. Tas kiek glumina, kad dauguma kudrieciu net neishsiaishkine problemos pradeda stumdytis ir draskytis del maesro, o ne del to dziundziu meistro.
(inertinis mastymas vienok) jus ne pirmas kuris tapote suklaidintas "apzvalgininko" ateityje bukite budresnis.
Kas del Algimanto tai savo pozicijas esu ishdestes, ir jokiu pasitesinimu kad idejos sklando ore ir buna sutapimu nepriimsiu, dailes akademijose moko, kad nekartotu to kas jau yra sukurta, jei Algimantas ar Mindaugelis nurodytu nuo kur nukosejejo ideja niekas nepasishiaushtu, tegul daro tuos koverius, bet kada jie pradeda neigti akivaizdzius faktus o vienintelis argumentas susiveda >lysk i buda< > bailus padaras< >kalbi su savimi< ir tt ir pan tai naturalu kad jam bus atsakyta tuo paciu. o ash jam siulau nuo pat pradziu pripazinti savo klaida, bet vat uzsispyres musu Algimantas...
atsiprashyma priimciau, kol to nepadarys , tol jokiu kompromisu nebus.
nes tiesa mano puseje ne snarglius esu,kad visokie Algimantai ish manes idejas savintusi. tegul paneshioja ant savo kailiuko pats ka yra ne syki dares kaltindamas jaunus ir gabius zmones vagystemis ir plagiatu, jei tie kaltinimai butu teisingi , tai butu jam pagarba, bet kaltinimai budavo ish pirshto lauzti, megsta tiedu "linksmintis" tokiu budu. vat ir parejo atsakas, konkretus ir neishgalvotas.
butu vyras , senai viska pripazintu ir konfliktas ishsisprestu savaime.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 10 26 14:15      

leisiu trumpam insikišt, kad būtų mažiau painiavos:
''exactapro - stalkeris'' yra Antanas Kučinskas bet ne ''Stalkeris'' Rolandas Butkevičius, bais skirtingos personos po analogiškai skambančiu niku (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 14:47      

aciu skarbonke, mea culpa, susimoviau. pamaniau kad stalkeris nicka pasitiunino Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 10 26 16:23      

exactapro - stalkeris rašo:
Teks tau skarbonke susitaikyti su šiuo mano niku. Nebepainiok manęs su Antanu Kučinsku. Tai darosi nuobodu.


į PM kitaip rašei (-: ale bala nematė, linksminkis


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Anderzakas    2010 10 26 16:41      

exactapro - stalkeris< man labai nepatinka, kada uz mane speliojama ko ash siekiu ir kokiom metodom. atleiskite, bet nepanushus jus man i nostradamusa kad taip teigtumet.
kas del turgaus barniu, tai cia jums geriau zinoti, nesilankau tokiuose vietose, todel nesiimu spresti.
Siulau nebeskaityti musu "amuriniu" postu su Algimantu, juolab kad teigiate jog viska zinot , todel dideles netekties ir nepajusite. ir malonekite i mane kreiptis atitinkamai ir pagarbiai, nesat mano draugeliu, kad galetum man per peti tapshnodamas taip familiariai kreiptis.
patikekite ash tai ivertinsiu, tad bukit malonus, ish anksto dekoju jums.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą