Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nefokusuoja i begalybe

     

Pranešimas Mirazas    2010 10 18 14:30      

Sveiki. Beda su Nikon. gal tiksliau su adapteriu. Objektyvas M42 ir adapteris su korekciniu lesiu. Fokuso i begalybe nera. Kame problema. Gal nekokybiskame adapteryje?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 10 18 15:01      

Greiciausiai adapteris. Na objektyvas nelabai tiketina, kad bus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mirazas    2010 10 18 15:08      

tai ka daryti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 10 18 15:17      

Bandyti pirkti normalu, is parduotuves ir tenai vietoje pasitikrinti. Arba buna, kad "pritempia" tuos adapterius. Ileidzia i korpusa. Jeigu naudosite vien tik M42, tada apsimoka taip daryti. Esu mates pas kolega. Ir nereikia jokiu kompensaciniu. Kitas klausimas - kai kada trukdo veidrodziui, taigi ne ant visu modeliu eina taip padaryti. Sekmes Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 10 18 15:18      

Beje koks Nikon aparatas pas tamsta? As kalbejau apie crop x1,5 matricos daigtus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 10 18 15:20      

pasiskolinti kokiam myte iš kolegos korektiškai veikianti adapterį ir pabandai su savo stiklu, jei viskas ok, meti per tvorą savo adapterį, jei vistiek nėr fokuso, jami atviortkę ir skerdi objektyvą arba duodi skerstuvėms kokiam kitam gudresniam kolegai. psio

Mirazas rašo:
tai ka daryti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darkis    2010 10 18 20:28      

Gal adapterio korekcinis lęšis ne ta puse įstatytas?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2010 10 18 20:57      

aš turėjau ir su korkciniu, bet prie manojo buvo parašyta, kad optikai nuo 20mm židinio, tai su fishajum 16mm nebuvo fokuso begalybėje, o plačiakampiui tai būtina

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mirazas    2010 10 19 9:53      

Kilo ir man tokia mintis paploninti adapteri ( kad objektyvas giliau isisuktu, kad priartetu prie korekcinio lesio). Aisku , kad pas mane adapterio problema, nes ir Helios ir Pentacon vienodai nefokusuoja i begalybe. Gal kas esat jau atlike panasu veiksma? Kiek mazdaug reiktu mm artint objektyva prie korekcinio lesio? O del aparato, tai ir su Nokon D300 ir su D3000 rezultatas tas pats.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą