Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Tamron 28-75 f2.8 + Canon 85 f1.8 prieš Canon 24-70 L f2,8

     

Pranešimas vladas    2010 10 13 14:08      

Sveiki kolegos,

Noriu pasidalint savo abejonėmis ir pasiklaust patyrusių asmenų. Fotografuoju savo šeimą ir laisvalaikį. Mano dabartinis rinkinukas: 5d mrk IIm + 50 mm f1,8 + 70-200 L mm f4. Be abejonės trūksta platesnio kampo. Piniginė leidžia ką nors įsigyt. Visą laik svajojau apie 24-70 L 2,8, bet perskaičiau daugybę review ir galvoju gal pataupyt ir įsigyti 2 vietoj vieno: tamroną ir žmonos portretam 85 mm? Ar geriau vienas super geras, nei 2 neblogi?

pasidalinkit patirtim...

dėkui,
Vladas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 10 13 14:14      

Sakyčiau, geriau vienas 24-70 L. Universaliausias. O tas fix'as neretai būna brokaunas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vladas    2010 10 13 14:24      

aš labiau dėl Tamrono abejoju, nes 85 mm canon'as aprašomas vos kaip ne stebuklas:)

http://www.fredmiranda.com/reviews/showproduct.php?product=32&cpage=1&perpage=12&cat=2#poststart


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 10 13 15:07      

Stebuklas gal yra EF 85mm 1.2 L USM II, bet tik ne tas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas viktorija    2010 10 13 15:13      

apie tamron'ą negaliu komentuoti, bet tik ką buvau panašioj situacijoj ir nusprendžiau, kad kaip man tai užteks sigma 24-70, 2.8.
aišku, L serijai nusileidžia, bet kokybės skritumas nėra vertas kainų skirtumo. čia mano nuomone.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vladas    2010 10 13 16:39      

Sigma irgi vienas iš variantų...

http://www.fredmiranda.com/reviews/showproduct.php?product=97&sort=7&cat=37&page=2

kuo toliau į mišką tuo daugiau medžių...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomrim    2010 10 15 2:39      

tuiru Tamron 28-75 f2.8. bedos tik su autofokusu, bet kadangi 50d kunelyje yra vidinis kompensavimas susireguliavau ir ramus. aišku kokybė foto neprilygsta
nei 85 f/1 nei canono 24-70/2,8 bet užtai kaina viską padaro. už kainos skirtumą nupirkau blykstę su radio paleidėjais ir turiu gerą komplektuką.

bandžiau 85/1,8 bet su juo labai reikia atsitraukti toli norint su cropinta matrica fotografuoti, tavo atveju jis būtų labai mielas manau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2010 10 16 11:13      

Turėjau Tamron 28-75 f2.8, naudojau su Canon EOS 5D, buvo puikus objektyvas. Vėliau pardaviau ir pirkau Canon 24-70L. Turiu pasakyti, kad Tamronas man buvo pasitaikęs puikus, labai aštrus, autofokuso visiškai neprašaudinėjo, ko negalėčiau pasakyti apie Canon 24-70L (kuo toliau, tuo labiau šis objektyvas man prašaudinėjo pro šoną). Liko labai geri prisiminimai apie Tamroną 28-75, juo naudojausi įvairiose situacijose (per lietų, tamsiose bažnyčiose ir pan., ir šis objektyvas niekada nepavedė). Turėjau ir Canon 85/1.8 objektyvą - jis yra nuostabus portretinis objektyvas, ypač prie pilno kadro fotiko - su juo šis objektyvas atsiskleidžia visu gražumu. Taigi, jeigu įsigysi Tamron 28-75, didelio skirtumo nuo Canon 24-70 tikrai nepajusi, o jeigu pasitaikys gera kopija, bus dar ir aštresnis bei detalesnis bus už Canoną. Užtat turėsi dar nuostabų poretretinį objektyvą, su kuriuo padarysi gražiausias savo nuotraukas. Šiaip palyginus su kaina - Tamronas 28-75 vertas kiekvieno už jį išleisto lito su kaupu, ko nevisada pasakysi apie Canon 24-70L.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2010 10 16 11:29      

Beje, šios panelės dauguma nuotraukų fotkinta su Tamron 28-75, žinau, kad ji neturi kitų objektyvų, fotkina tik su juo. Gal dar kokį pasiskolina retkarčiais, bet puikiai verčiasi su Tamroniuku:
http://www.projektai.vhost.lt/jk/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vladas    2010 10 16 13:21      

ech:) reikėjo anksčiau parašyti:((( laikau naują 24-70 rankose...žiūrėsim koks jis man bus, nes "expectations are really high" Smile

dėkui rašiusiems,
Vladas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomrim    2010 10 16 16:24      

nesigailėk gerą daigtą įsigijai, nes tamronas turi problemų su fokusu front/back ir prie nedidelio apšvietimo sukinėjasi sukinėjasi kol pagauna

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zenonas Simaitis    2010 10 18 1:41      

prie durnu apsvietimu taip pat ir 24-70 canonas megsta pasielgti, arba alia rado uz ko uzsikabint, a kompe ziuri kad prasauta...kita vertus kiti mano objektyvai durnuose apsvietimuose an AF tikrai geriau/greiciau nedirba

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą