Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kaip fotografuoti vestuves? :)

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Dangus    2007 6 20 15:11      

gal kas gali patarimu. visu pirma domina iranga. KIT objektyvai kiek jau patyriau nelabai tinka. blykste irgi butina. gal yra koks patarimu saitas diskusijos ir panasiai? ko vengti ka tureti kaip fotografuoti kiek CF korteliu pasiimti. kiek listi i akis. labiau paparacinti ar statyti i pozas? ka daryti kai tamsu ir lubos aukstai. kalti blica i kakta? kokias technologijas naudojat poniai ir ponios. cia bendram isprusimui manau visiems bus naudinga

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 20 21:45      

aha... man irgi įdomu, man irgi gresia toks išbandymas:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2007 6 22 8:38      

second_chance rašo:
gal kas gali patarimu. visu pirma domina iranga. KIT objektyvai kiek jau patyriau nelabai tinka.
Tinka viskas, ką sugebi kūrybingai panaudot. aišku kuo šviesesnė optika - tuo geriau
Citata:
blykste irgi butina.
Aha. Ir dar su bouncer'iu pageidautina
Citata:
gal yra koks patarimu saitas diskusijos ir panasiai? ko vengti
panikos, blogos nuotaikos ir šabloniško mastymo
Citata:
ka tureti
Viską, ką gali panaudoti, bet ne daugiau, nei paneši. Be aparato blykstės ir optikos pas mane bent jau mašinoje būna kroviklis, matricos valymo priemonė, štatyvas, mėtiniai ledinukai (jei kosulys kur bažnyčioje užpultų - visad turiu po vienų vestuvių sirguliuojant), kuo daugiau akumuliatorių ir baterijų.
Citata:
kaip fotografuoti
stebėk ir fiksuok. ieškok šviesos. gaudyk esminius momentus. prieš vestuves pasidairyk kolegų galerijose. Jei gali apseiti be blico - apseik. Tebūnie ISO nors ir iki 3200 užvarytas - triukšmus paskui pravalysi. Natūralios šviesos piešinys dažniausiai atperka kokybės praradimą. Blogiausiu atveju JB paskui padarysi - iš kadrų su blicu man ranka nekyla JB daryt, o žmonės JB nori.
Citata:
kiek CF korteliu pasiimti.
visas. ir dar iš draugų pasiskolink
Citata:
kiek listi i akis. labiau paparacinti ar statyti i pozas?
skonio reikalas. čia jau pats apsispresk ką geriau sugebi ir kas tau labiau patinka. ir rinkis atitinkamus klientus - kad darytum tai, kas tau patinka, o klientai gautų tai, ko ir tikėjosi
Citata:
ka daryti kai tamsu ir lubos aukstai. kalti blica i kakta?
bounceris, aukštas ISO, raw, šviesus objektyvas ir tik blogiausiu atveju kakta
Citata:
kokias technologijas naudojat poniai ir ponios.
raw ir daug dėmesio kiekvienam kadrui. nėr blogai jpg, bet raw galimybės tikrai praverčia.
Citata:
cia bendram isprusimui manau visiems bus naudinga
[/quote]

Paskutinį kartą redagavo Leonardas Rimkus, 2007 6 22 14:07 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 6 22 9:48      

pagarba zoomai Smile. gerai ir aiskiai isdestei.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nadia Gric    2007 6 23 18:39      

Tiesiog naudojimosi instrukcija! Labai geri patarimai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Juškaitis    2007 7 16 13:58      

tiesiog buk kurybingas. pazystu fotografa kuris vienas vestuves nufotkino su eos1s mII ir 50mm f/2,8 objektyvu. ir viskas, be jokiu blicu, be jokiu kitokiu ibjektyvu, tiesiog taip. jis buvo uzsakytas fotkinti, santuokos rumuose, gamtoj, baznycioj ir prie baznycios. ir uz kaskur 4h tokios kurybos gavo apie 2000lt Smile
tiesiog pateik savo kuryba taip kaip ja supranti pats


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Lazickas    2007 12 13 10:28      

Labai puikus Zoom komentaras.
Noreciau akcentuoti sviesu objektyva, RAW, ~20GB korteliu, keletas akumuliatoriu, geras poilsis pries rengini - energijos reikes Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vitalijus L.    2008 1 19 23:27      

labai malonu girdet, kad cia zmones supranta apie vestuves tikrai daug Smile saunu Smile viena patarima leisiu sau ir as pasakyt Embarassed reik ta darba daryt su meile Smile Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ineta G    2008 1 20 20:13      

fantastika, atsakymas tiesiog super, ir man knietejo suzinot ko reikia ir kaip reiktu fotkint vestuvese. o as tai va cia airijoj dar viena prikola radau. tipo sumoki 160 eu uz diena. aisku busi ne vienas o keliese ir gali fotkint vestuves kaip nori ir pan, ir tipo is tu foto gali darytis portfolio. Shocked

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 1 21 9:08      

Jooo, biznio planas Smile Dar susimokėk už tai, kad fotografuoji Smile
Kaip antras fotografas manau visada įsiprašysi už dyka.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 1 21 9:32      

Man labai tinka teisingi straipsniai siame saite - pasiziurekite. Cia nuoroda i straipsni del vestuviu fotografavimo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 1 21 9:33      

Pamirsau smulkmena - http://photo-element.ru/ps/wedding/wedding.html

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2008 1 22 17:16      

Super patarimai Zoom Smile Ačiū.

Iš mano pusės kiek pastebejau fotografuojant, ko reikia:

1. Kortelės. Daug kortelių. Jei nėra galimybes gaut kortelių, išgelbėti gali laptop'as, pageidautina į kurį tiesiai kištusi kortelė nuskaitymui. Nes nieko nera baisiau, kai dar tik ipusejus vestuvems baigiasi kadrai.

2. Geras išorinis blicas, su sukiojama galva.

3. Bounceris tikrai padeda, bet yra vienas bet Smile Su bounceriu vertikaliai pasukes negali fotografuoti. Bent jau pas mane su senu nesisukiojančiu į šalis blicu, negalejau fotkinti su bounceriu. Tada arba be bouncerio tiesiai kakton su išoriniu blicu, tik paėjus toliau ir prizoominti (kad viskas baltai išdegę nebūtų), arba su popup flash (o ką daryt jei nieko gerenio po ranka nera Smile. Be to bouncerio galima nenaudoti jei zemos lubos ir jos baltos. Tada nuo jų galima su blicu fotkinti.

4. Bent jau as pirmam kartui buvau pasidares sarasiuka, ka reiketu įsiamžinti, kad ir vestuviniai žiedai atskirai prieš ceremoniją Smile

5. Reiketu draugiškai susitarti su filmuotoju, jei toks yra, kad vienas kitam į objektyvą nelystumėte.

6. Reikėtų visus gimines ir svečius atskirai nufotografuoti. Bet čia aišku priklauso nuo pačio fotografo stiliaus, nes yra kurie be jokių portretų išsiverčia.

7. Baterijos irgi kaip minejo Zoom butinos. Jei fotografuoji baliu, tai galima naudotis dar vienu fotku atsarginiu, jei turi, o kito baterijas krauti. Bet aisku, geriau papildomas tureti.

8. Su RAW formatu dar nedirbau, bet fotkinant i JPEG nusistačius ne ta white balance, būna labai nesmagu taisyti spalvas su photoshopu, ypač jei nuotraukų kokių 300 Smile

9. Pageidautina fotkinti su tokiu fotiku, kuris leidzia dirbti su gana aukstu ISO.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 1 22 21:17      

3. Bouncerių visokių būna
Naudoju Lumiquest Promax System - kaip tik, kad pasukus veiktų


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2008 1 23 17:47      

Aš tai Lumiquest Pocket bouncer.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą