Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

ka manote apie nikon af70-300 f4-5.6G objektyva

     

Pranešimas Ineta G    2008 1 16 20:19      

gal kas turite. galvoju gal nusipirkt, tik va galvoju ar tikrai verta. ka jus apie tai manote?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Jonas P    2008 1 17 20:30      

aš turiu Smile
Mano kaip paprasto vartotojo nuomonė:
Objektyvas yra geras, kai aplinkui daug šviesos, objektas statiškas, pritraukti reikia iki ~200mm ir diafragmą galima pridaryti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kristina kulikauskaite    2009 8 16 23:27      

noreciau isigyti si objektyva,gal kas parduodat?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fabijonas    2009 8 17 13:25      

O mano kaip paprasto vartotojo nuomonė:
"G" tikrai neverta, nebent visada ant trikojo, jei pirkti, tai su VR. Turiu ir patenkintas. Tik perkant reikia nepatingėt pabandyt bent 4-5 skirtingus ekzempliorius 200-300 diapazone.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 8 20 0:46      

Visiškas š... geroms nuotraukoms , nebent su trikojų ir nekvepuojant , gerai kala tik viduriniame diapazone , greitai ir gerai dirba tik esąnt geram apšvietimui , kai tokia tamsi optika , tai tik su VR .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Regimantas V.    2009 11 15 0:09      

Normalus objektyvas kaip uz tokia kaina.. iki 200mm neblogai piesia, 250-300 muilina, astrumo nera.. aisku reik sviesos, kai be VR, bet kaip uz 300lt, pasizaisti gerai Smile bet reik body su fokusavimo varikliu, netiks D60 ir zemesni, nebent ranka fokusuot..
beja, parduodu, jei kam reik, butent toki, 300lt, vilniuje. 867091487.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą