Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Fotokonkursas antinarkotine tema

      Puslapiai:   1   2   3

Pranešimas Rimantas Steponavičius    2007 12 12 8:25      

Jau susikaupė reikalų ir Vilniuje Smile Tai gal pavyks atvažiuoti šią savaitę, o kur reiktų jūsų ieškoti Vilniuje? Duomenis atsiūsti į PM ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2007 12 27 14:35      

Labai didelis prašymas konkurso nugalėtojams, kurie dar neatsiuntė duomenų arba atsiuntė nepilnus.
Tai būtinai reikia padaryti per dvi ateinančias dienas, nes kitaip dings pinigai.

Reikia:
1. Vardo ir pavardės (tokie kokie yra dokumentuose, užrašyti tiksliai, lietuviškais rašmenimis).
2. Gimimo datos arba asmens kodo (geriau gimimo datos, pagal paskutinius reikalavimus sutartims).
3. Sąskaitos numerio.
4. telefono (nėra būtina, bet gerai turėti jei kiltų klausimų)

Laiškus su šiais duomenimis siųsti adresais: info@fotokudra.lt (man) ir uzufoto@yahoo.de (Mariui Abramavičiui, UMI)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Neboisia    2007 12 28 23:24      

[Giedre Vaiceniene <giedre@gap.lt>; viska siust buhalterei
dar iki ryt 10val galit suspet kitaip pinigai griz savivaldyben
Marius
jau siunte man galit pakartot nes pas vienus vieno ner pas kitus kito reik visu duomenu ir kodo ir saskaitos ir kokia vieta ir kiek









quote="Mindaugas Eglinskas"]Labai didelis prašymas konkurso nugalėtojams, kurie dar neatsiuntė duomenų arba atsiuntė nepilnus.
Tai būtinai reikia padaryti per dvi ateinančias dienas, nes kitaip dings pinigai.

Reikia:
1. Vardo ir pavardės (tokie kokie yra dokumentuose, užrašyti tiksliai, lietuviškais rašmenimis).
2. Gimimo datos arba asmens kodo (geriau gimimo datos, pagal paskutinius reikalavimus sutartims).
3. Sąskaitos numerio.
4. telefono (nėra būtina, bet gerai turėti jei kiltų klausimų)

Laiškus su šiais duomenimis siųsti adresais: info@fotokudra.lt (man) ir uzufoto@yahoo.de (Mariui Abramavičiui, UMI)[/quote]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Išsikraustė.    2008 1 02 16:11      

Ar visiems laimėtojams pinigai pervesti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimantas Steponavičius    2008 1 08 12:55      

Man taip, ačiū Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Išsikraustė.    2008 1 08 19:48      

Keista, pas mane kaip nėra taip nėra.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Neboisia    2008 2 23 16:46      

Marius Neboisia rašo:
DĖMESIO

Užupio Meno Inkubatorius skelbia fotonuotraukos antinarkotine tema konkursą - GALERA prieš narkotikus. Dominantys objektai - taboras, detoksikacijos centras Gerosios vilties g-je ir t.t. I prizas - 200 Lt, du II - po 150 Lt, III - 100 LT. Darbai vertinami pagal atsiliepimus Fotokūdroje ir Kūdros fotoklubo bei UMI komisijos balsavimą. Darbus įsigyja UMI pagal autorines sutartis. Juos prašome skelbti iki lapkričio 27 d. imtinai.
Fotokudra.lt svetainėje kita savaite bus sukurta atskira sritis.

UMI ir fotokudra.lt

Jei del sio Konkurso dar yra kokiu klausimu, kazko Kestas nepadare ar nepervede, rasykit ar skambinkit iki kovo 1 dienos. Veliau šio klausimo jau nesvarstysim.
Marius
8 67788238 uzufoto@gmail.com


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą