Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Ieškau profesionalaus veidrodinio...

     

Pranešimas Indrė Š.S.    2010 6 07 13:56      

Nikonas (D700, D3, D3s) arba Canonas (5D, 5D Mark 2, 1D Mark 3 / Mark 4) - nesu prisirišusi prie kurios nors religijos. Galima siūlyti ir mail'u, kad būtų greičiau: indresnaujas@yahoo.com.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 6 07 15:16      

http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?t=6813
Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 07 16:08      

Jeigu dar tiksliai nežinai kokio aparato nori, jeigu turistaujant imama tik muilinė- kaip parašei savo profilyje- tai kol kas tikrai neieškok profesionalaus aparato, "džiazo spalvos" tai irgi įrodo. Gal žiauru kalti taip kakton- bet tai tiesa, manau geriau karti tiesa, nei saldutis melas. Sėkmės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indrė Š.S.    2010 6 08 12:08      

Che, muiline isigijo mano vyras, o fotiko nepirkau kelis metus todel, kad isleisti daug pinigu nebuvo reikalo - uzsiemiau kitokia kurybine veikla, fotografija buvau apleidusi. Mano beda ta, kad nemoku dirbti su softu, bet cia tik laiko klausimas... Anyway, koks kieno reikalas, kodel kazkam prireike profesionalaus fotiko? Bitutes lauke fotografuosiu... Razz

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 08 13:10      

Indrė Šiliauskaitė-Simanavičienė rašo:
Che, muiline isigijo mano vyras, o fotiko nepirkau kelis metus todel, kad isleisti daug pinigu nebuvo reikalo - uzsiemiau kitokia kurybine veikla, fotografija buvau apleidusi. Mano beda ta, kad nemoku dirbti su softu, bet cia tik laiko klausimas... Anyway, koks kieno reikalas, kodel kazkam prireike profesionalaus fotiko? Bitutes lauke fotografuosiu... Razz


kol kas blaškaisi tarp menų- vieną palieki, kitą pradedi, ir t.t. , vyras teisingą tau netgi per akys daiktą nupirko Very Happy, neskubėk kol kas, kad paskui nesakytum, ajoi kam tiek pinigėlių įmirkiau ir t.t, ar žadi pragyventi iš fotografijos???


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 6 08 17:46      

Pirkite mano Nikon D70 su dviem objektyvais Smile 1300 lt tiktai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas LM    2010 6 08 17:55      

as tai nesuprantu, negi jum gaila kad zmogus nori pirkti FF fotika? cia pavydas ar kas? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fabijonas    2010 6 08 20:07      

arkanoidas rašo:

kol kas blaškaisi tarp menų- vieną palieki, kitą pradedi, ir t.t. , vyras teisingą tau netgi per akys daiktą nupirko Very Happy, neskubėk kol kas, kad paskui nesakytum, ajoi kam tiek pinigėlių įmirkiau ir t.t, ar žadi pragyventi iš fotografijos???

Iš kur toks svieto padalinimas? Jei pragyventi iš fotografijos tai tau Markas ar D700 priklauso, o kitiems tik muilinės, o ir Tamstelės niekas atrodo neklausė patarimo kurį pirkti. Paskaityk atidžiai pirmą postą, atrodo kad kreipiamasi į tuos, kurie nori parduoti vieną ar kitą, o ką fotkins, bitutes lauke ar ką nors tai jau ne mums patarinėt.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas lvalius    2010 6 08 20:25      

Taip teisingai. Iš kur tas noras nurodinėti, ką kam daryti. Ką nori tą tegul ir perka. O jei perka tai vadinasi reikia, gal nefotografuos, gal tik lentynoje vietoje dekoracijos padės, ar vaikams duos pažaisti, gal riešutus gliaudys, bet tai jau ne mūsų visų reikalas. Geras įrankis dar nei vienam nepakenkė. Indrei kuo geriausios sėkmės fotografijoje ir kūryboje.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 6 09 0:10      

Ir aš jai kuo geresnės sėkmės linkiu -tik ne laiku ji čia atsirado, kai VV D3s parduoda, po savaitės nieko ir nesakyčiau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Indrė Š.S.    2010 6 10 0:04      

Tai ačiū tiems, kas kolegiškai nepavydi ir nepatarinėja man eit prie puodų vietoj lindus prie "visokių menų". Jo, iš tiesų, arkanoidas labai nori visiems gyvenimus sudėlioti taip, kaip "turi būti". Ir manęs nepažysta... Neperku aš daikto tol, kol man jo mirtinai neprireikia, bet tada perku gerą daiktą ir ilgam, ir moku tiek, kiek tuo metu maksimaliai galiu. O pirkti ir metus panaudojus parduoti - ne man, aš taip nemoku ir nenoriu. O del D3s gali būti ramus - iki šiol daugiausia fotikinusi su Nikonu, nusprendžiau likti prie Canono. Bus mažiau darbo su softu darant "skanius menus". Ir gaila laiko sėdėti prie kompo, va. Tai fotiko dar nenupirkau, bet jau šito viso research'o pabaiga matyti... Beje, kam įdomu, ar aš išvis moku fotografuoti - užeikite vėliau į mano profilį, žadu įdėti fotkių, darytų ir su muiline, ir mano senukais juostiniais - jei blogam šokėjui ir kiaušiniai trukdo, tai blogas fotografas su muiline juo labiau nieko gero nepadarys.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas V.D.    2010 6 10 10:33      

Gyrimosi gaidelę girdžiu. Bent jau dabar profilyje ęsančios tavo foto tikrai eilinės, neįdomiai pateiktos, paprastos. Bet aišku niekas negimė mokėdamas....
Jei jau nori pirkti profesionalų aparatą, tai ir pirk, niekam čia nereikia pagrįsti ir aiškintis savo pasirinkimo. Galbūt kažkada išnaudosi jo potencialą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2010 6 14 14:50      

Bet koks DSLR per du-tris metus pasensta morališkai. Jei jau nusiperki, reikia naudoti. Objektyvai taip greitai nepasensta.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arūnas Maniušis    2010 6 14 20:37      

Finansinės galimybės labai skirtingos, fizinės panašios, perkant tokią techniką teks nešioti kilogramus, oi, patikėk, pjauna kaklą, pečius. Ir taip nesinori matyti gerų foto darytų lengva, pigia technika. Tiesa esu matęs panelę su ginklanešiu, žiūrėjosi abu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytis Denas    2010 6 15 21:59      

"iki šiol daugiausia fotikinusi su Nikonu, nusprendžiau likti prie Canono. Bus mažiau darbo su softu darant "skanius menus". Zudantis argumentas Very Happy Bet jei yra litu tai tegu perka nors ir haselbleida, gal veliau supras kad ne fotoaparatas daro menus! Sekmes Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą