Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Parduota

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas cruxman    2010 4 29 19:31      

Žiauriai čia tamsta:D Bet teisingai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RIMGA    2010 4 29 20:44      

Teisingai ar neteisingai, nesigincysim labai Wink
Yra kurie patyre, susidure ir pramoke tei zino kas ir kaip...? Ir jooo.. manau jie sakys, kad is jo tik dangtelis (nors manau su dangteliu nelabai ka tenufotkinsi Wink Very Happy),
kas tik pradeda tuo visu reikalu dometis ir pan... (ir as vienas is ju buvau ir dar esu, tei kaskaip ziurejau i naujus daigtus ir juos pirkausi, nors pradziai manau reiktu po visokius tokiu forumus palandzioti ir pasidometi kas kaip ir uz kiek Smile) manau labai neblogas daigtas uz gan gera kaina, nes kai vienu metu riekai viska suspirkti tai sumele gan didoka iseina Wink, beto jis universalus ir i keliones patogu vestis ir visa kita...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 4 29 20:52      

na garantija kaip ir tuoj pasibaigs, bet cia ne esme as jo nelabai naudojau, net maziau padariau nei tu kadru todel mano maziau naudotas:))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas RIMGA    2010 4 29 21:00      

na del kadru cia jau kaip tenbuve Smile pa smane kaip is lentynos paimtas Smile apsoliuciai su viskuo Smile ir garantijos dar beveik cieli 9 men. Smile nu bet dzin, kaip sakoma tegu pirkejas renkasi Smile nors pastebejau, kad kaskaip nelabai renkasi Very HappyVery HappyVery Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 4 30 7:30      

jo reiks daryti akcija atrakcija:) iki garantijos pabaigos du menesiai pas mane, bet vis tiek as jo nenaudojau...na tau ir nelabai sekasi ziuriu:))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 4 30 16:08      

na as jau pardaviau:DD

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą