Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Padėkit? KAS ar Nikon D3000???? ar Canon EOS 1000D???

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas    2009 12 16 22:47      

Tadas M. rašo:
Prieš keleta mėnesių mane kamavo toks pat klausimas, po ilgų svarstymų nusprendžiau įsigyti Canon (AF su visais objektyvais, pigesni stiklai ), sulaukiau Vilbroje akcijos 1000-tukui ir nuvykęs įsigijau... Nikon D3000. Na paėmus ranką tiesiog negulė tas 1000-tukas, atrodo jau stipriau suėmus braškėjo plastmasė. O Nikon D3000 tiesiog prilipo prie rankos, ir nesvarbu, kad pora šimtų brangiau sumokėjau už praktiškai tą patį.
Nusipirkau prie kitinio stiklo 50-tuką ir dabar džiaugiuosi (nors tyliai pasvajoju apie D90).


o vat būtum paėmęs k-x'ą ir turėtum tą patį sony APS-C sensorių kaip pas Nikon D300/D90 ir visas kitas iš to sekančia savybes.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas M.    2009 12 16 23:14      

Šiaip ir galvojau k-x žiūrėti, žinojau apie jo geresnį sensorių, bet tie piršteliai AA varė į neviltį, o plius Vilbroje tuo metu kai vykau pirkti jo nebuvo, o jau buvau apsisprendęs be fotoparato namo negrįžti Smile .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 12 16 23:43      

Tadas M. rašo:
Šiaip ir galvojau k-x žiūrėti, žinojau apie jo geresnį sensorių, bet tie piršteliai AA varė į neviltį, o plius Vilbroje tuo metu kai vykau pirkti jo nebuvo, o jau buvau apsisprendęs be fotoparato namo negrįžti Smile .


naudoju eneloop sanyo pirštus, anei jie mane kada pavedė, anei jie manę į nevilti varo Cool


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 12 17 2:34      

Tai kad taip, siai dienai, savo DSLR klaseje, Pentax K-x lygiu neturi... tiek vaizdo kokybes, tiek funkciju, tiek valdymo ergonomikos profesionalumo atzvilgiu... Vykes modelis, ir visame pasaulyje tas jau pripazinta. O sistemos dabar visos pakankamai aprupintos, ir sakyciau Pentax, kainos kategorijoje, turi net geresni objektyvu pasirinkima, nei Nikon ar Canon. Na nebent reikia laabai ilgo zoomo, kad is toli padaryt ant sakos tupincios varnos portreta:))... bet tada tokiam objektyvui reikia pirkt ir ratukus, nes koks gi durnius temps toki svori ant nugaros... O jei rimtai, kiek gi tu objektyvu is tikruju reikia, vienas standartinis komplektuojamas zoomas, gerose rankose, pajegus tokiom nuotraukytem:)!!! Beje, Pentaxo komplektuojami objektyvai, siuo metu, yra vieni is geriausiu rinkoje.
Ne ne, nesu joks pentaksistas... taip jau isejo, kad daug metu fotkinu su Nikon... taip pat nesu prisirises prie jokio fotoaparatu prekinio zenklo... bet jei konkretus modelis akivaizdziai geresnis uz kitus, tai kodel to nepripazinti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ezyyys    2009 12 18 14:13      

Smile jasna Smile reikia pakilnot ir viskas bus aisku

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą