Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Objektyvų kalibravimas (Canon)

     

Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 12 01 22:40      

Gal kas yra vežęs į sergitą kalibruoti eLę? Man reikia priderinti 24-105 prie 400d. Vadybininkas pas juos gal Melnikaitės palikuonis koks, niekaip neišduoda nei apytikrės tokio reikalo kainos, nei apytikrio termino. Ir kiek pas juos matricos valymas atseina?

Pasidalinkit patirtimi, kad ir kokia ji skaudi bebūtų


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 12 01 22:53      

Tą vadybininką ten seniai metas jau per tvorą... Nepasakosiu kodėl.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 12 01 23:26      

o galėtum... sutaupytum man ir kitiems laiko, nervų ir pinigų...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas martynas a.    2009 12 02 8:43      

ka reiskia "priderinti objektyva prie body"? o pakeitus 400d vel reiktu priderinti prie kito body? sorry, smalsu pasidare labai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas A    2009 12 02 15:38      

man derino pries metus gerus, nuplese gal 300 lt. bet vis viena nesu patenkintas nei nuotrauku kokybe, nei paciu fotiko darbu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2009 12 02 18:28      

Tomas A rašo:
man derino pries metus gerus, nuplese gal 300 lt. bet vis viena nesu patenkintas nei nuotrauku kokybe, nei paciu fotiko darbu.

Gal cia ta problema del apsauginio lesio? Bandei be jokiu UV filtru fotkinti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Aphex    2009 12 02 18:29      

Donatas Guzevicius rašo:
Gal kas yra vežęs į sergitą kalibruoti eLę? Man reikia priderinti 24-105 prie 400d. Vadybininkas pas juos gal Melnikaitės palikuonis koks, niekaip neišduoda nei apytikrės tokio reikalo kainos, nei apytikrio termino. Ir kiek pas juos matricos valymas atseina?

Pasidalinkit patirtimi, kad ir kokia ji skaudi bebūtų


Valymas tik pas Meckauska. fototaisykla.lt Kaina paskutini kart buvo 25 Lt ir 15 min. laukimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 12 02 19:07      

Jurijus Azanovas rašo:


Valymas tik pas Meckauska. fototaisykla.lt Kaina paskutini kart buvo 25 Lt ir 15 min. laukimo.


Pas Meckauska viena kart uztenka valyti, po to, paziurejus, kaip tai daroma ir paciam nebebaisu... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą