Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Praktica MTL 5 B

     

Pranešimas asd    2009 8 31 22:06      

Taigi papuolė į mano rankas šitas fotikiuks , pats fotografija neužsiimu(moku tik muiline naudotis) tad net nežinau kaip patikryt ar veikia . Tai štai klausimas kokia maždaug tokio daikto vertė ? nes man jo nelabai reikia o nei dykai atiduot nei užprašyt kad niekas neimtų nenoriu.


Štai linkas kur aš jį įdėjęs mainymui kad pasižiūrėt : http://mainyk.lt/?pageid=20&id=914763


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 9 01 5:52      

...M42...manyčia,iki 200 pinigėlių galėtumei gaut realiai...čia jau kaip norintis pasitaikys... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas asd    2009 9 01 6:03      

Wow Smile aš ir už 100a mielai atiduočiau visvien tik stovi kampe ir dulkes renka

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 9 01 6:25      

...na...už tiek paimčiau ir aš...kolekcijon...a gal kažkiek da ir pafotkysiu... jei tik veikiantis... kur ir kaip galėtume susitikt?...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 9 01 6:46      

asd, galėtum padovanoti kokiam entuziastui. Tau vis tiek nereikalingas, vietą užima, realiai nepraturėsi jį pardavęs, o va gerą darbą padarius (padovanojus) - rojaus vartai atsivers Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2009 9 01 7:47      

Kiek pamenu, tai Marijus ieškojo kažko nebrangaus veikiančio su M42 sriegiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas asd    2009 9 01 13:23      

Mano nr +37063192388 jei jūsų ne labas rašykit į skype: blondizz321 gyvenu kaime prie marijampolės(apie 10km keliu) jeigu kas sutinkat 100 litų duot atiduočiau visą tą komplektą kur mainyk.lt įdėjęs , dėl veikimo tikrai nežinau nes nemoku išbandyt jeigu niekas nenupirks kai turėsiu pinigų nusinešiu į kokį fotoatelje išbandyt, bet šiaip atrodo labai švariai ir tvarkingai nemanau kad būtų neveikiantis.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą