Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Monitorius fotografijai ir ne tik... ką rinktis?

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 13 10:38      

POnaSS rašo:
katinas_menesienoj rašo:
kam tas matymo kampas? tu gal didziausiu kampu ziuri i savo monitortiu?
Kam tie afigieni reakcijos laikai? Gal jos 1 asmens skerdykles dar zaidziat? full HD action filmus vepsot per monitorius ? Man cia keista SmileSmile
ne laikas reakcijos tai svarbus monitoriaus ir teliko rodiklis nes tai atspindi kaip greitai kinta vaizdas isivaizduok tu kaska dirbi su photo shopu o tau vaizdas truputi veluoja Very Happy aisq ten ms bet .....Very Happy

bet juk ne skerdykle kad bah bah, roket jump, bah bah FRAG bang bang, MONSTA KILL SmileSmile
Taigi ten +-3ms'ai tikrai neesme manau Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 13 11:25      

na mano manymu jei jau perki kaska ir leidzia galimybes reikia ieskoti geriausio varijanto ,nes nzn ko prireiks ateityje ,o kas liecia skerdykles na jom tikrai kuo maziausiai reikia monitoriaus kokybes labiau jau jos reikia kinu perziurai ,o mano nuomone tokia kompas ne zaidimam ir ne kinam o darbui Very Happy (pvz vini ikalti i siena ar kaska panasaus )

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 13 11:29      

seip as uz lg nes vakar kaip tik vaikstinejau po tokia parduotuve ziurinejau kompus noriu pasikeisti tik neapsisprendziu lopa imti at stacionara ,tai va lyderis vizualiai apple buvo po to kaskaip sony issiskyre su hp na ir toliau lg o dell nebuvo vitrinoj taip kad nzn (cia mano nuomone paziurejus vizualiai vaizdo kokybe techniniu galimybiu nenagrinejau bet sau padariau isvada imsiu apple stacionaru Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2009 7 13 14:47      

Sveiki,
as nemaniau, kad galima taip spiauti zmonems i veida, jeigu jie nemoka anglikoniskai.... Stai, ka daro giriamieji straipsniai...

Pardon, manes nedomina anglu kalba laikantis "zamorskom snektom" tautos segmentas. Turiu lygiai nuli tolerancijos "kovingam bukumui" - a la "nemoku ir tuo didziuojuos"."
"Stai sita as tikrai rasau is savo patirties, nes tai (ieskau "adatu sieno kupetose" naudodamas paieskos irankius) darau kasdien. Ir man tikrai giliais pofig siaurakaktiskas mentalitetas, visada siulau meskere o ne zhuvi Jei pats tingi pakrutet (imho anksti paciam dar tinget), tai nors jaunimo neskatink budulizuotis"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 13 14:51      

Saulius Kublickas rašo:
Sveiki,
as nemaniau, kad galima taip spiauti zmonems i veida, jeigu jie nemoka anglikoniskai.... Stai, ka daro giriamieji straipsniai...

Pardon, manes nedomina anglu kalba laikantis "zamorskom snektom" tautos segmentas. Turiu lygiai nuli tolerancijos "kovingam bukumui" - a la "nemoku ir tuo didziuojuos"."
"Stai sita as tikrai rasau is savo patirties, nes tai (ieskau "adatu sieno kupetose" naudodamas paieskos irankius) darau kasdien. Ir man tikrai giliais pofig siaurakaktiskas mentalitetas, visada siulau meskere o ne zhuvi Jei pats tingi pakrutet (imho anksti paciam dar tinget), tai nors jaunimo neskatink budulizuotis"


Niekas nespjauna ir jokie straipsniai cia ne prie ko. Cia tiesiog poziuris. Nebudulizuokite jaunimo, ponas Sauliau Smile

Ko nors nemokant, reikia mokytis, o ne verkslenti ir ieskoti kaip nuo to pabegti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2009 7 13 14:56      

Sveiki, na ir zargonas pas JUS... Cia tikriausiai TV itaka...
Man atrodo, kad labai tinka Jusu pacio zodziai:2008-07-16 Adomas Svirskas: Trys pagaliai yra more than enuf tokiam chainikui (arbatinukui) kaip as. "


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 13 15:01      

Saulius Kublickas rašo:
Sveiki, na ir zargonas pas JUS... Cia tikriausiai TV itaka...
Man atrodo, kad labai tinka Jusu pacio zodziai:2008-07-16 Adomas Svirskas: Trys pagaliai yra more than enuf tokiam chainikui (arbatinukui) kaip as. "


Laba Smile

Na ir ka? Patiko? Tada issigraviruok ant savo arbatinio Smile

Look, Sauliau, neieskok slieku, a? Eik pashaudyk is ragatkes i varnas ar ka kokia lelija nufotografuok Smile Palengves gal Smile

Ir apskritai, risham off topica. As Kostui nurodziau informacijos I TEMA, o jei neturi ka veikt nori mane "auklet", gali man parasyt privaciai, netersk temos Smile Linkejimai suriams.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2009 7 13 15:09      

Sveiki,
as savo vietoj, o Jums reiketu pamastyti... Didybes manija, gerbiamasis, prie gero nepriveda...
Lukosenka pasake, kad reikia Baltarusijoje kalbeti tik rusiskai, nes baltarusiskai nieko protingo pasakyti negalima. Tai gal Lietuvoj tik anglikoniskai? A?
Na, uzteks badytis... Reikia gyventi draugiskai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 13 15:13      

Saulius Kublickas rašo:
Sveiki,
as savo vietoj, o Jums reiketu pamastyti... Didybes manija, gerbiamasis, prie gero nepriveda...
Lukosenka pasake, kad reikia Baltarusijoje kalbeti tik rusiskai, nes baltarusiskai nieko protingo pasakyti negalima. Tai gal Lietuvoj tik anglikoniskai? A?
Na, uzteks badytis... Reikia gyventi draugiskai.


O kas sake TIK Smile?

Neidemiai skaitei:

"Pasaulis yra vienas, informacija plinta "be sienu", ivairios kalbos yra informacijos apsikeitimo saltinis. Kuo daugiau mokesi - tuo naudingiau bus."

Supranti, "kuo daugiau kalbu" Smile Apie tai ir pamastyk, o ne ieskok prie ko prikibti Smile Zinoma draugiskai, so ir nesikabinek Smile

Yra tiesiog juokingai graudu, kaip "kovingas bukumas" iesko argumentu sau pateisinti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kaJus    2009 7 14 0:48      

Labai daug informacijos galima rasti rusiškuose saituose. Ten labai mėgstama blusinėti ir apčiulpinėti kiekvieną niuansą. Jei rusų ne zamorska kalba - žiūrėk:

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=28:22846

http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=28:23947

Ten galima rasti ir detalių analizių su visais galimais parametrais, taikymu, reitingais ir pan. Kas ieško, tas visuomet suras.
Be to, niekuomet nebūna identiškų gaminių. Vieni geresni, kiti blogesni. Lietuvoje nors gali pasitikrinti ir iš kelių išsirinkti geriausią. Nepatiks - neimsi. Kitur - gauni užklijuotą dėžę, o po to - nors nagus graužk...

Respect.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2009 7 17 3:41      

del geriausiu monitoriu,tai yra lyderiai
1.EIZO : CG220, CG210, CE240W, CE210W
2.LaCie.
Neipirksi tikrai,ir parduotuveje su ziburiu nerasi,jei ritai susidomi,nuvaziuoji ,ten kur jie parsiduoda ir nusiperki.
Del zemos klases normalesniu monitoriu,priklauso nuo istrizaines,jei 24'' tai DELL 2408 neblogas su korteliu skaitytuvu dinam contrast geresnis jau
,bet ne 2409
Dar HP nebloga turi,berod jei nemeluoju HP LP2475W,ar pan,butent fotografams,ir berods jau su imontuotu kalibratoriumi,taigi jau sutaupai.

APPLE nera geri monitoriai,ir dar blizga,akip shuns k.....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 17 5:26      

Visgi svarbu, kad kvadraciuku nebutu daug, visa kita niekis.

Va cia gerai paaiskina kolegos: http://www.youtube.com/watch?v=X85-Bp8NhnM

aiMakas ir expertu nuomone nekas Wink

P.S. Ne visai skaisciai jie kalba, mano "keiksmai" nublanksta... Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 20 12:32      

tas geras paaiskinimas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Stanislovas    2009 8 03 21:15      

Su monitoriais tai tikrai sunkoka, t.y sunkoka, kai negali siam reikalui pakloti 2 tukstanciu (bent jau). As laukiu, kol viskas bus uz prienama kaina Smile)
Draugas isigyjo samsunga uz 700-800, 21", sake spalvos grazios. ( modelis berods 2253LW)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 8 04 10:27      

dekui visiem! jau ishsirinkau ir uzsisakiau http://www.gerakaina.lt/new/product_info.php?products_id=26498&modelis=60002746

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą