Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kvailas klausimas apie smena 8M

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Bokeh    2009 4 16 19:55      

Juk niekas nedraudzia priklijuot lipnia juostele.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 4 17 21:47      

Darius Adomaitis rašo:
jeigu tik kokie dantukai isluze prasukejo fiksatoriuje (net neisivaizduoju kaip uzvadint Very Happy ) tais realiai fotografuot galima Smile reiktu tik prasukinet juostele is akies, jeigu neklystu smena 8m prasuka kadra per 3-4 prasukimus.


labiau per 4 Smile nes pas mane 8M Smenačkoj ta pati problemėlė, čia neseniai vieną juostelę išfotkijau "iš akies" sukdama po tris prasukimus (keistas skaičiavimas, priklausantis ir nuo nykščio platumo manau Very Happy), tai sulipo kadrai vienas ant kito po ketvirtadalį ar panašiai. aišku, menams tinka, bet man kitaip norėjosi Smile ei, o ten gi skaičiukai yra, tai per kiek skaičiukų reik prasukt? gal taip paprasčiau skaičiuoti būtų? Smile

o temos autorei - upė viską teisingai paaiškino. aš kai nusipirkau Smeną iš dėdulės Kalvarijų turguj, tai irgi iš pradžių nesupratau, kad trūksta kažko Smile Wylius išgelbėjo Embarassed


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą