Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikalingas kolegiškas patarimas :)

     

Pranešimas -    2009 4 04 13:00      

Reikalingas naujas fotoaparatas. Gal galėtumėte duoti keletą patarimų? Na nebūkite abejingi Smile Kaina iki 2000lt. Ačiū

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Audrius    2009 4 04 13:06      

sukonkretink savo pageidavimus ir poreikius, gal tada kas ir pades Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas -    2009 4 04 13:09      

Na noriu, kad būtų šiek tiek profesionalumo ir skirta entuziastui Smile tarkim, canon...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2009 4 04 14:47      

Tik body ar su kitiniu?
Mano manymu, čia geriausiai aprašyti tokie dalykai (LT platybėse):
http://www.mikasbinkis.lt/straipsniai.php?article=dslr


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2009 4 04 17:35      

Ar norite skaitmeninio-veidrodinio, ar juostinio, ar tik skaitmeninio, iki 2000lt galima pasiūlyti kokius 400 fotoapratų. Sukonkretinkite klausimą, ką žadate fotografuoti, tada galima orientuotis ką patarti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas -    2009 4 05 11:18      

Noriu fotografuoti peizažus, architektūrą, portretus. Norėtųsi veidrodinio jau.. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2009 4 05 15:38      

Veidrodinio-juostinio ar veidrodinio-skaitmeninio? Nes kokybė geresnė juostoje.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rolandas Butkevičius    2009 4 05 16:11      

Pirk Nikon-ą skaitmeninį. Aš turiu Canoną, bet jei iš naujo reiktų rinktis dabar imčiau Nikoną. Peizažam canon visai netinka, nebent tie kurių kaina gerokai viršija tavo skiriamą sumą, tie tipo D5 ir pan..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas seklys morka    2009 4 06 0:09      

aš nusipirkau dėvėtą canon 20d ir visiškai nesigailiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Longas    2009 4 07 9:07      

Stalkeris rašo:
Pirk Nikon-ą skaitmeninį. Aš turiu Canoną, bet jei iš naujo reiktų rinktis dabar imčiau Nikoną. Peizažam canon visai netinka, nebent tie kurių kaina gerokai viršija tavo skiriamą sumą, tie tipo D5 ir pan..


Ir kodėl gi canonas peizažam taip jau netinka Very Happy norėčiau sužinoti, aš čia jokiu brendu nesiruošiu ginti ar aukštinti norėtus papraščiausiai paaiškinimu, o ne komentaru na šitas daiktas tai visiškas š.. atsiprašant, galiu pasakyti tik viena visi fotikai pakankamai gerai fotografuoja riek tik žinoti jų pliusus ir minusus pasirinkti kas tau labiau reikalinga, dar vienas dalykas i ką riek atkreipti dėmesį tai i optikos pasirinkimą, jos pasiūla ir paklausa, fotografuoja dažniausiai ne fotoaparatas o optika, jei užsidėsi objektyvą kuris muilina gali nors ir subine žeme arti ryškios foto nepadarysi, iš kitos pusės gal tau kaip tik muilo ir reikės, kad nuotrauka gera gautus, nors mano patarimas butu toks imti gera optika o pamuilinti čia su fotošopu be problemų išeis, va atvirkščiai padaryti jau beveik neįmanoma. Dėl fotiko pasirinkimo čia jau asmeninis reikalas mano manymu siūlyčiau rinktis tarp canon ir nikon kiekvienas iš ju turi pliusu ir minusu apie kuriuos reiktu daug ir nobodžiai šnekėti. Iš savo patirties galiu pasakyti norint isipaišyti i 2000 lt. aš pasiėmiau 40d body + 50 f 1.8 objektyva kuriuo negaliu atsidžiaugti. Confused


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 4 07 13:10      

vienareiksmiskai canon siuo atveju.
is esmes del suderinamumo su "kitais" optikos tiekejais.
Gali imti kad ir 400D ar 450D. Daugiau liks $$ optikai.
Pazystamui pirma rinkini padarem 400D + 17-50/f2.8.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą