Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kad fotografavimas nebūtų vien išlaidos

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas darius ma    2009 1 08 11:35      

sveiki fotografuotojai Smile

turiu pasiūlymą, kuris galbūt padės jums kompensuoti bent nedidelę dalį patiriamų išlaidų. Domina įvairios taip vadinamų mūsų "žvaigždžių" nuotraukos ir jos nebūtinai turi būti kažkokios skandalingos ar kompromituojančios. Kai blaškotės po miestą ieškodami gerų kadrų, gali būti, kad pastebėsite kokį nors žinomesnį žmogų vaikštinėjantį senamiestyje, geriantį kavą, o gal netgi ir su kokiu nors nepažįstamuoju Smile Nepatingėkite kartą kitą papildomai spragtelėti ir duoti man žinią. Kaip sako mūsų kolegos iš JAV, Paparazzi taip pat yra AN ART FORM! Visada galima suderinti meną su komercija, nes vien menu ir ypač krizės metu sotus nebūsi. Konkrečiau atsakysiu privačiai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2009 1 08 14:03      

išsakysiu savo nuomonę. Šlykštu

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas darius ma    2009 1 08 14:18      

Gali būti. Bet ar ne šlykštu fotografuoti paslapčia paprastus praeivius ar bomžus gatvėje be jų leidimo ir dar publikuoti po to internete? Ir kuo tie nekalti žmonės skiriasi nuo garsesnių? Niekas neverčia lįsti per metrą nuo veido su kamera. O šioje nuotraukoje visi specialiai pozavo? http://fotokudra.lt/img.php?img=26876&nav=aut&page=

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2009 1 08 14:29      

Esmė ne kaip fotografuoji, o kodėl ir kam fotografuoji.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 1 08 14:45      

darius ma rašo:
Gali būti. Bet ar ne šlykštu fotografuoti paslapčia paprastus praeivius ar bomžus gatvėje be jų leidimo ir dar publikuoti po to internete? Ir kuo tie nekalti žmonės skiriasi nuo garsesnių? Niekas neverčia lįsti per metrą nuo veido su kamera. O šioje nuotraukoje visi specialiai pozavo? http://fotokudra.lt/img.php?img=26876&nav=aut&page=


nesikišant į pačią diskusijos esmę.. po to, kai kaip argumentas pasitelkiama oponento konkreti nuotrauka, aš už jokius pinigus su Tamstos pagalba nekompensuočiau savo patiriamų išlaidų dalies Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas darius ma    2009 1 08 14:48      

1. kalba eina apie viešas erdves, ne privačias, ne tualetus, pliažus ar persirengimo kambarius
2. daugeliu atveju tos pačios "garsenybės" nori, kad būtų fotografuojamos, nes tik taip išlaiko populiarumą. Pelnytas jis ar ne, čia jau kita diskusija
3. ar ne šlykštu, kai 90 % fotoreporterių ar "menininkų" fotografuoja vestuves ne dėl savo malonumo ar gerų kadrų, bet norėdami užsidirbti ir pragyventi?
4. stereotipai, žiūriu, vis dar rulezzz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 1 08 14:51      

darius ma rašo:
1. kalba eina apie viešas erdves, ne privačias, ne tualetus, pliažus ar persirengimo kambarius
2. daugeliu atveju tos pačios "garsenybės" nori, kad būtų fotografuojamos, nes tik taip išlaiko populiarumą. Pelnytas jis ar ne, čia jau kita diskusija
3. ar ne šlykštu, kai 90 % fotoreporterių ar "menininkų" fotografuoja vestuves ne dėl savo malonumo ar gerų kadrų, bet norėdami užsidirbti ir pragyventi?
4. stereotipai, žiūriu, vis dar rulezzz


man asmeniškai tai tiesiog Jūsų diskutavimo metodas nepriimtinas, kaip sakiau, absoliučiai nesikišant į diskusijos esmę..Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas darius ma    2009 1 08 14:58      

ne Petruškai šis atsakymas buvo... o nuotrauka tik kaip pavyzdys. Galima buvo ir kurią nors kitą paimti, pvz. garsųjį SEB banko bomžą Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2009 1 08 15:55      

Marius Mills rašo:
išsakysiu savo nuomonę. Šlykštu

nesuprantu, o kas cia slykstaus?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2009 1 08 16:06      

tiek užsiėmimas, tiek mėginimas manipuliuoti žmonėmis pasitelkiant "kolegų iš JAV" (taip pat šlykščių) posakiais.
Nedramatizuokit mano pasisakymo, tiesiog pas kiekvieną žmogų savi "nuplaukimai" Wink Taip pat ir pas mane Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2009 1 08 16:09      

Gal autorius galėtų pakomentuot kam jis naudos tokias nuotraukas? Man tarkim svarbu, kokiam kontekste bus naudojamos mano nuotraukos.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 1 08 16:10      

tikiuosi kada tapti žymiu, tada pardavinesiu save ivairiose situacijose nusifotografaves

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 1 08 16:22      

Keista, gal daugeli klaidina pirmoje Dariaus zinuteje paminetas paparaciu pavadinimas. Ziurint i pasauline praktika, tai vieni kieciausiu fotozurnalistu. Jie ne tik turi tureti patikimus ir daug informacijos saltinius, bet puikiai susigaudyti situacijoje, numatyti ivykiu eiga, sugebeti diferencijuoti ivykiu svarba. Be abejo LT nera tokiu garsenybiu ir spauda budama politizuota, paprastai krauna i kelnes ir nededa tokiu nuotrauku, nes supyke garsenybes gali nusipirkti ta spaudos kompanija ir isduoti vilko bilieta.
Keista ir pati diskusija. Zmogus siulo pinigus uz tai ka daugelis daro ir taip ... ir cia isdygsta ambicijos ... gal is to, kad zmogenas pasamoneje suvokia, kad kiausiai per skysti tai padaryti, kad jis nesigaudo nei kas yra kas, nei kas yra svarbu ar idomu, bet gali pabumbeti....
Nereikia pinigu .... neimk, bet kam burnot.....


Paskutinį kartą redagavo Ramūnas Blavaščiūnas, 2009 1 08 16:30 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 1 08 16:23      

Marijus * rašo:
tikiuosi kada tapti žymiu, tada pardavinesiu save ivairiose situacijose nusifotografaves

tavo sapnas su vokieciais gali buti pranasingas - tapsi zymus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2009 1 08 16:25      

jei ne aš, tai kas bumbės?

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą