Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pentax VS canon

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas anuka    2008 12 17 23:41      

nelabai klausimą supratau. Zoom? Smile

aš kitiniu vadinu 18-55 mm, kas tikrai nelabai link makro Smile turiu sigmą 70-300 atseit makro, ale tamsoka ji (o ir tas 'makro' sigmutės toks hm...). bet pradžiai šitų dviejų pilnai užteko, bent man Smile tik po beveik metų maigymo užsimaniau gerokai šviesesnių dalykėlių (na, man tiek laiko prireikė susivokti, kam ir ko man reikia). taigi kaip sakiau - kiekvienam pagal poreikius ir galimybes. aš prieš metus, kai pirkau savo pentax'ą (ir dabar tiesą sakant) negaliu sau leisti kažko brangesnio (nori nenori - pentax'iniai priedai pigesni nei canon ar nikon), tuo labiau, kad tai man - tik hobis ir dar oj oj kokia mokykla.

ir išvis - ne fotikas daro fotografiją, o žmogus Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 12 18 10:15      

va va ...ar verta pirktis bolida skirta formules lenktynem jei ruosiesi vazineti mieste su zaliu lapu ant stiklo Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ignas Butėnas    2008 12 18 12:51      

Kai pirkau pats DLSR tai taip pat galvojau ka imti ar Canon ar Pentax. Pasirinkau tada pentax K100d super, dabar kodel gi... Aisku Canon yra Canon ir cia nera ko putotis kad tai tik prekinis zenklas ir panasiai, tikrai ne. Bet! As iskart pradejau galvoti ko man reikia. Kadangi tai mano pirmas DSLR zinojau jog as nezinau ko man tiksliai reikejo. Todel rinkausi is ekonomines klases. Buvo arba Canon 400d arba minetasis Pentax. Technines galimybes beveik lygios, todel ejau i parduotuve ciupinet. Canon man pasirode nemielas, nepatogus mano rankoms. Todel iskart buvo pliusas Pentaxui. Zinoma pliusas Canonui buvo tai kad ju serija nesibaigia taip greit kaip Pentax. Palyginus kiek asortimento turi Canonai ir Pentaxai... ai ka cia lyginti. Taigi vienas vienas. Bet kadangi rinkausi pigu ir patenkinama daikta, kuris skirtas izengti i fotografijos pasauly tai asortimentas man nebedomino. Kitinis objektyvas. Kodel ji rinkausi? Todel kad su juo padirbes suprasciau ko noriu. Pentaxo kitinis be abejones yra geresnis. Kas ka norit ta sakykit, bet testai sako savo, zmoniu patirtis taip pat. 2:1 pentaxo naudai. 3:1 tapo kai sugebejau gauti pentaxa pigiau uz canon'a. Taigi, gyvenu su pentaxu, problemu nematau, visko man uztenka. Nusipirkau 50-tuka ir dar i pigu tele dairausi ir psio. Visko man ten pakanka. Todel jei paimtum koki K20d manau sociai tau jo butu, o pradziai netgi perdaug Smile Is visu aparatu ar objektyvu yra sakykim "isaugama", to neisvengia niekas. Todel jei jau gyvenime pasieksi toki lygi kad pasidarys per mazai galimybiu, reiskia tu is to uzdirbi pinigus arba tiesiog labai profesionaliai darai kadrus auksciausia kokybe ir keli auksciausius reikalavimus technikai. Tada jau galesi dairytis i Canon ar Nikon profesionalia technika. Klausima uzduosi kur deti jau turima technika. Parduosi, o be to jei planuosi pirkti aparata uz ~10000 tai manau del litu ir senos technikos nebesuksi galvos. Reziume: budamas zaliukas pasiimiau Pentax, nesigailiu ir zinau kad jei dar po metu kitu isaugsiu is sios klases technikos eisiu pas Nikonus. That's all. Tikiuosi mano patirtis pades nors kiek sprendimo kely Wink Sekmes!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2008 12 18 14:22      

Dekoju uz gerus patarimus. Siandien gavau pasiulyma K10D + Kit + keli filtrai + krepsys + distancinis + 1.5metu garantija uz 2000Lt. Manau susigundysiu situo pasiulymu, kaip manot?

ir dar klausimelis. kiek kadru mazdaug galima padaryt su pentax kuriu maitinimas yra AA tipo baterijomis (tokie kaip k-m) ir kiek kadru panasiai su pakraunamais elementais (toks kaip K10).
labiau vylioja su vienkartiniais, nes kelionej kokioj praktiskiau, bet girdejau mazai kadru pasidaro, aisku, priklauso nuo baterijos, bet tarim pirkciau ne pigiausias.
patarkit Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 12 18 14:40      

pentax k100D super su keturiais pakraunamais akumuliatoriais piršteliais nenaudijant blykstės pilną 4gb kortą privaro (raw) ir da gyvi, su keturiais vienkartiniais elementais kaip kokie, nuo 10 iki 70 kadrų (raw) be blykstės.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 18 14:43      

bet jei kalba jau eina apie linkimą link K dešimto, tai nesupratau prie ko čia klausimas apie batarkes Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2008 12 18 15:01      

anuka rašo:
bet jei kalba jau eina apie linkimą link K dešimto, tai nesupratau prie ko čia klausimas apie batarkes Smile

tas klausimas kaip ir nesusijes su k10. tiesiog iki vakaro turiu sugalvot ar k10, ar pigesni k-m


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 18 15:11      

nu, kaina nedidelė, jei tikrai duos tai, ką išvardijai tai siūlau daugiau negalvoti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 12 18 15:16      

Tomas C. rašo:


ir dar klausimelis. kiek kadru mazdaug galima padaryt su pentax kuriu maitinimas yra AA tipo baterijomis (tokie kaip k-m) ir kiek kadru panasiai su pakraunamais elementais (toks kaip K10).


Man kraunamu pilnai uztenka apie 100-300 kadru su integruota blykste, priklausomai nuo gamintojo, enelopus berods isigijau ir labai jais patenkintas kiti tarnaudavo trumpiau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2008 12 19 11:30      

dekis uz patarimus.
turiu jau K10. su visais pricindalais. uhu! :]


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 12 19 11:37      

nugi sveikinimai papildžius pentax'istų gretas (-;

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 12 19 11:48      

sveikinimai .... prisijungus prie pentax`istu , nepamirsk prisijungti ir prie www.pentaxklubas.lt

Paskutinį kartą redagavo Saulius, 2008 12 21 19:33 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2008 12 19 14:48      

Saulius rašo:
svwikinimai .... prisijungus prie pentax`istu , nepamirsk prisijungti ir prie www.pentaxklubas.lt

nepamirsiu Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 12 21 19:10      

Man jau pats faktas, kad kai kurie Pentax'ai dirba tik su batarkem jau kelia šiurpą.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 12 21 20:08      

cruxman rašo:
Man jau pats faktas, kad kai kurie Pentax'ai dirba tik su batarkem jau kelia šiurpą.


a kame šiurpas ? na turiu du karabinus kraunamų pirštelių ir kažkaip kitko nepasigedau, arba aš kažko nesupratau.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą