Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

pentax VS canon

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Tomas    2008 12 16 21:17      

Stai jums dar vienas atsibodes klasuimas. koki fotoaparata pirkti yra protingiau.
Canon 400d, Pentax k-m. ar koki kita Pentax. Brangesniu nenoriu kol kas. ir ko gero su kit`ais pirkciau kol issiaiskinsiu ko man is tikruju reikia.
koks butu jusu pasirinkimas?
kokiu olimpusu ar nikonu nesiulyti..
aciu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eire    2008 12 16 22:03      

pentax VS canon
0:1


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas tomato    2008 12 16 22:50      

o kodel toks kategoriskas del kitu religiju?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 12 16 22:54      

pentax VS canon
1:1
(-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2008 12 16 23:43      

tomato rašo:
o kodel toks kategoriskas del kitu religiju?

nezinau, gal ir negerai taip, bet netraukia nors tu ka kiti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 12 17 8:16      

Meti monetą. Skaičius - C, herbas - P. Atsistos ant briaunos - įtrauki kitas religijas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 12 17 8:29      

canon..Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 12 17 12:11      

Tomas C. rašo:
Stai jums dar vienas atsibodes klasuimas. koki fotoaparata pirkti yra protingiau.
Canon 400d, Pentax k-m. ar koki kita Pentax. Brangesniu nenoriu kol kas. ir ko gero su kit`ais pirkciau kol issiaiskinsiu ko man is tikruju reikia.
koks butu jusu pasirinkimas?
kokiu olimpusu ar nikonu nesiulyti..
aciu

aijni parduotuven ir ciupineji .....o tada jei dar neapsispresi rinkis ka raso biski auksciau Zoom Wink

as pasirinkau pagal tai kaip laikesi rankose + draugiski www.pentax.lt kompanijos patarimai padejo apsisprest


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2008 12 17 12:52      

Canon - gali net kokį dėvėtą 350d nusipirkt, jei nori išsiaiškint ar fotografuosi - nusipirksi objektyvų - kūnelis užsilenks kažkada - pasiimsi kažką geresnio, jei toliau norėsi fotkint. O Pentax yra akligatvis - neturi profesionalaus aparato.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 17 15:42      

na na, Wyliau Smile žmogus gi parašė, kad jam reikia tik išsiaiškinti kas ir kaip ir su kuo Smile

aš dariau taip: jamiau į rankas ir žiūrėjau, kuris limpa (nes skaitmenos iki tol nebuvau visai čiupinėjusi ir nebuvau prisirišus prie jokio prekinio ženklo). pentax k10d papirko svoriu ir patogumu. kitiems jis visiškai rankoj nepatogus, man - idealu. neklausk kitų nuomonės Smile

o šioj temoj manau sulauksi kenonistų ir nikonistų bajeriukų (ir tylių pentax'istų palingavimų galva) Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 12 17 15:57      

Anuka, tau reikia daug ilsėtis... nepervarg... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2008 12 17 16:48      

Wylius rašo:
Canon - gali net kokį dėvėtą 350d nusipirkt, jei nori išsiaiškint ar fotografuosi - nusipirksi objektyvų - kūnelis užsilenks kažkada - pasiimsi kažką geresnio, jei toliau norėsi fotkint. O Pentax yra akligatvis - neturi profesionalaus aparato.


K20D pakankamai arti to. Ir negali žinot, kas laukia po poros metų Smile O aukščiau ambicingo mėgėjo kartelės retam kuriam prireikia iššokt. Bet gi įmanoma ir visą sistemą pasikeist tada.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 12 17 17:47      

mano kuklia nuomone, net labai ambicingam mėgėjui daug paprasčiau kilt aukštyn "po laiptelį", nei taip imt - šast - ir pasikeist visą sistemą
jei esi pro ir/ar uždirbi iš to pinigus - tai kitas reikalas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 12 17 18:15      

Marius Axas rašo:
Anuka, tau reikia daug ilsėtis... nepervarg... Smile


Razz su jumis - geriausias poilsis Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2008 12 17 18:38      

anuka rašo:
(ir tylių pentax'istų palingavimų galva) Smile

kuo toliau tuo labiau pentax gundo, net ir kaina prieinamesne. jauciu ir man tuoj reiks su pentax`iniais galvas linguot Smile

o dar toks klausimas, su Kit`iniu eina fotografuoti ir macro ir i toli?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą