Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Parduodu nauja AF-S Nikkor 50/1.4G su ultragarsiniu varikliu

     

Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 13 9:11      

Su garantija, Kaina 1350Lt

Kontaktai:
Albertas 864029496
email.: albert eta pocej taškas com


Paskutinį kartą redagavo Albertas Pocej, 2008 12 14 7:19 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 12 13 19:26      

Kas atsitiko?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 13 19:59      

"Nedziugina..."

nepykit ,Albertai , tiesiog ta anekdota apie knysliuka ir balioneli prisiminiau....Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Albertas Pocej    2008 12 14 7:16      

Nieko neatsitiko, tiesiog gal kiek per letas autofokusas, mano reikmems aisku. Tikejausi greitesnio. Parduosiu, imsiu Sigma 50/1.4. Neparduosiu tegul buna. Objektyvas bent jau is Nikoniniu 50-ku geriausias.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2008 12 16 15:36      

Keista,... irgi neseniai įsigijau, bet nepastebėjau jokio lėtumo. Optika superinė, rankoje laikai Daiktą.., bet pasigedau kiek platesnio kampo, nufotografuoti žmogų visu ūgiu reikia gan toli atsitraukti, tenka keisti objektyvą, o tai jau didelis nepatogumas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2009 1 04 23:38      

Turiu Nikor 50mm 1.4D senesni su kardanu ir man per akis to greicio,tai tas turetu buti isviso super.Butu kvaila manyti, kad sigma geriau uz originala visom prasmem,Nepadaryk klaidos..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Navickas    2009 1 05 6:50      

1.4D versija yra autofokusuojama varikliu kunelyje, todel sio objektyvo fokusavimo greitis priklauso tik nuo foto aparato. 1.4G versija gi fokusuojama varikliu paciame objektyve ir nors is dalies greitis vis dar priklauso ir nuo kunelio, bet jau gerokai maziau. zmones is tiesu skundziasi, kad G leciau fokusuoja negu D.
o kas del sigmos objektyvo tai ten monstras. jis vos ne dvigubai didesnis uz nikono analoga (520g sigma ir 290g G nikonas) ir kainuoja panasiai Smile sigmos filtras labai didelis net 77mm ir didziulis priekinis elementas, nikono gi 58mm... ir mazesnis priekinis elementas. apskritai paemus G versija kaip ir geresne negu D, bet sigma irgi neprastas variantas. taip kad nereikia "varyti" ant objektyvo jei jis yra third party... buna blogu, buna neblogu. sitas (50mm f1.4) is pastaruju...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2009 1 05 9:46      

Vladas Dobrovolskis fotik.lt rašo:
Turiu Nikor 50mm 1.4D senesni su kardanu ir man per akis to greicio,tai tas turetu buti isviso super.Butu kvaila manyti, kad sigma geriau uz originala visom prasmem,Nepadaryk klaidos..


Būtent kad ne super - atsuktuviniai už jį greitesni.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2009 1 06 2:40      

as asmeniskai naujaji G iskeiciau i D. Mane asmeniskai jis nuvyle, nemaciau prasmes moket uz naujaji 50-tuka daugiau. Su d700 jis fokusuoja pastebimai leciau. Siek tiek geresne foto kokybe prie ekstremaliu diafragmu mano reikmems neatstoja fokuso greicio trukumo, juolab kad as daugiau nei F 2 nefotografuoju. .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2009 1 06 23:45      

Tomas Navickas rašo:
1.4D versija yra autofokusuojama varikliu kunelyje, todel sio objektyvo fokusavimo greitis priklauso tik nuo foto aparato. 1.4G versija gi fokusuojama varikliu paciame objektyve ir nors is dalies greitis vis dar priklauso ir nuo kunelio, bet jau gerokai maziau. zmones is tiesu skundziasi, kad G leciau fokusuoja negu D.
o kas del sigmos objektyvo tai ten monstras. jis vos ne dvigubai didesnis uz nikono analoga (520g sigma ir 290g G nikonas) ir kainuoja panasiai Smile sigmos filtras labai didelis net 77mm ir didziulis priekinis elementas, nikono gi 58mm... ir mazesnis priekinis elementas. apskritai paemus G versija kaip ir geresne negu D, bet sigma irgi neprastas variantas. taip kad nereikia "varyti" ant objektyvo jei jis yra third party... buna blogu, buna neblogu. sitas (50mm f1.4) is pastaruju...



Buna geru ir buna nelabai tai tik tarp originaliu,bet tik ne visoki sigma tokina ir tamronai,apie kitus isviso nekalbu,turejas bandes isvada viena,jei nera uz ka tai ir cia nieko gero.Daznai zmogus moka antra karta isigydamas vis tik originalu.O del greicio 50mm 1.4G gaila kad toks letas,sio neesu bandes,reiske toli dar nikonui iki Cannon,pas Canon tai bent greiti,bet va su fokuso suvedimu ,daznai problema..
Labai idomu kaip su D3,bet itariu jei sako su D700 letai ,tai ir su D3 bus tas pat,nes is esmes tai tas pats.. reike gauti kur pabandyti Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas M    2009 1 07 3:17      

senasis 1.4D yra pakankamai greitas. Ir ne tik uz G versija bet taip pat ir 1.8D (cia mano asmeninis pastebejimas nes su mano d700 tai jauciasi). kokybes prasme g gal ir siek tiek geriau, taciau ar verta uz ta nedideli pliusiuka (ir minusa del fokuso greicio) moket daugiau? kiek tas 50-tukas daznai naudojamas? tad verta pagalvot ar jis vertas tu investiciju o juo labiau nauja sigmute, kuri brangesne net uz nikona.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vladas dobrovolskis.lt fotik®    2009 1 07 21:21      

M rašo:
senasis 1.4D yra pakankamai greitas. Ir ne tik uz G versija bet taip pat ir 1.8D (cia mano asmeninis pastebejimas nes su mano d700 tai jauciasi). kokybes prasme g gal ir siek tiek geriau, taciau ar verta uz ta nedideli pliusiuka (ir minusa del fokuso greicio) moket daugiau? kiek tas 50-tukas daznai naudojamas? tad verta pagalvot ar jis vertas tu investiciju o juo labiau nauja sigmute, kuri brangesne net uz nikona.


Na taip suprantama jei kaina butu apie 800lt tai gal ir verta kaip Canon,kazkada papuole Canon 50mm 1.4 ir uz 500lt


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą