Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

kokius objektyvus reiktu tureti

      Puslapiai:   1   2   3   4

Pranešimas Marijus *Bružila    2008 10 31 16:08      

kokiu reikia?
kiekvienam savaip. man nepakaktu vieno plachiakampio, vieno portretniko ir televyko , kai kazhkam pakanka 35-300mm stiklo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 10 31 16:13      

M rašo:
geriausias budas isbandyi viska paciam...tada pamatai ar tau patinka tas tavo objektyvas ar ne...tik tai turi minusa kad daznai kerta per kisene...uzsieni kai kurie zmones daro gudriau...jie pries pirkdami nuomojasi...pabando pamato ar norima technika pateisina lukescius...butu gerai kad pas mus ,,stiklu,, nuoma butu...


taigi prasom, yra. pasirinkimas gal ne toks didelis, bet yra. pvz fotorent.lt


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Simas    2008 10 31 16:19      

Nuo pačio poreikių ir fotografavimo stiliaus turbūt tai priklauso. Pats jaučiu poreikį naudoti 3 objektyvus- plačiakampį, kintamo židinio iki 135mm (patogu komponuot, tinka portretams) ir teleobjektyvą.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2008 10 31 16:38      

MP rašo:
ikisiu savo trigrasi (o gal keturgrasi). as esu uz pagalba zmonems, bet tuo paciu manau, kad geriau duoti meskere nei zuvies Smile


aPsolutely, namu darba padaryt pries klausiant visada pravartu. o tai klausimai "ka reiskia raides ant objektyvu" yra kaip cia pasakius... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 11 01 1:58      

Laba, aciu Herkau uz pasidalinima patirtim. Beje toki pati zenita tampiau ir as tik tas buvo oi kaip seniai, veliau juostos suvyniavimas an tokios babinos ir juostos ryskinimas visiskoje tamsoje, pamenu raudonai apsviesta kambari, ryskalus , fiksatorius, didintuva, kuriam naudojau Smena objektyva - beje tai pats pirmas mano fotoaparatas ir etc. Bet tas buvo labai seniai. Tiesa niekada neinu paciu paprasciausiu keliu - pries tai perskaiciau tikrai daug vertinimu, forumu, skolinausi optika-deja Sigmos, ir norejos isgirst kokia jusu nuomone.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas briedis miske    2008 11 02 4:46      

nori ne ish brangiausiu,imk Sigmos 50-500,paukshciukams,ir t.t.,mergas pliaze nuogas,pashaudysi,jei ne su FF,tai bus jau visai apie 750-800,(nerealiai).Tik su auxshtais ISO tex padirbet.
ir Canono 17-40 su F4LLLLLLLLLLLLL!!!.Pac pigiausias komplektas,uz prieinama kaina.Poto jei nori shviesos 30tuka,50tuka imk.Vsio.

Jei dar prisigalvoji,visokiu MACRO,Fisheye,tai cia jau atskiras reikalas.Bet jei tau ju prireix,tai yra labai nerealiu linziu,ziurint ka fotkysi.
Macro pati geriausia linze,kiek teko ishbandyti,tai Tamrono 90 2.9,PYGI!!!!!!!,perpygi,bet ziauriai leta,nepafotkysi vabaliuku.Vabaliukams NIKON 105,Canon 100.
.Reklamai viena ish geriausiu.
Zuvis PELENG,PYGI!!!!!!!!!!!!!!,AF nereikalingas dalykas,pamirshk.
Fixas Sigmos 150,2.8,Canon 135L
Ish nrealiu televyku matau tiktai CANONA,beveik visi geriausi.+Nikono 200-400


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 11 09 11:53      

Ką fotografuot noriu - aišku, patinka naturaliai užfiksuotas žmogaus portretas, kai žmogus nemato, kad yra fotografuojamas Smile. Tikrai daug domėjaus ieškojau skaičiau, vos nenusipirkau 18-200mm f/3.5-5.6 Nikkor'o (tiesa sakant vis dar galvoju apie tai), bet kažkaip bandau išgrynint ir apsistot ties variantu Sigma 50-150 f/2.8. Kokia jūsų nuomonė, ar tai geras pasirinkimas antram objektyvui?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Audrius    2008 11 14 19:30      

Turiu tris Canon objektyvus: 35/1.4L, 85/1.2L II ir 135/2.0L. Man jų pakanka visiems atvejams. Apie kintamo židinio net negalvoju ir nesiruošiu pirkti. Na, dar laukiu pasirodant naujo Zeiss Distagon T* 2.8/21 ZE. Jei bus geras, paimsiu peizažams.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas nutrauk    2008 11 29 22:54      

Su savuoju Canon 30D dažniausiai naudoju Sigma 18-50 f2.8. Manau, kad tai mano sėkmingiausias foto pirkinys, kuris tikrai leidžia džiaugtis fotoaparatu įvairiomis aplinkybėmis.
Pvz. nors man jis ir labai patinka, bet ne toks universalus Canon 35 f1.4L man neatrodo akivaizdžiai geresnis, nors kaina skiriasi 3 kartus. . Taip pat turiu teleobjektyvą su kuriuo gaunasi ir geros portretinės nuotraukos, o makro fotografijai naudojų senovinį Helios objektyvą.

Nepriklausomai nuo to, koks esi fotografas, mano manymu 18-50 f2.8 ar panašus objektyvas yra būtinas. Ar reikia kitų objektyvų ir kokių, jau priklauso nuo skonio.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2008 12 03 22:41      

Jo įsigijau gan pigiai Sigma 50-150 F2.8 HSM kol kas vieni pliusai. Didesnio zoom'o turbūt ir nereikia. Dabar galvoju kurių velnių fotoaparatų body'ies komplektuoja su kitiniais objektyvaus, na bus laikas, bus ir normalus plačiakampis. O kol kas teks dar pasinešiot tašėje ir kitinį Smile. A tiesa problem faund - norint sudėt viską į tašę objektyvą tenka nuimt.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą