Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

verbacija ir vertinimas pagal simpatijas :]

      Puslapiai: 1   2   3   4  

Pranešimas kva    2007 6 25 10:56      

perskaiciau marijaus uzvesta tema ir norejau parasyti tenai, bet po to pagalvojau, kad jus ten lyg ir labai issipletet puslapio tobulinimo tema, ti as taip staiga iskrisciau is konteksto. siaip nemegstu visokiu forumu, bet visai neseniai gavau laiska is vienos kudrietes, kuri kartais pasirodo tarp geriausiu. ir ten ji manes praso balsuot uz viena nuotrauka, mat joje truksta vieno ar ten keliu balu iki antro reitingo. ir stai ka as tam zmogui atrasiau:

<...>, as esu labai nustebus, kad is Jusu gavau net kelias tokias zinutes, kuriose prasot manes balsuoti penketu uz viena savo kurini, kuriam atseit truksta kaip tik mano balso iki antro reitingo. taip man rasydama Jus padaret didele klaida, nes as esu ZIAURIAI pries visokius nesaziningumus ir balsavimus del to, kad kazkas kazko paprase. Net neabejoju, jog kudroj kiekvienas turi savo simpatiju ir balsuoja uz jas siek tiek geriau, bet siekiant teisingo vertinimo ir ivertinimo, kvaila butu susirasinet privaciom zinutem ir dalintis balais del didesnio reitingo. Net neabejoju, kad Jus dar padarysit daug puikiu fotografiju, kurios man is tikruju patiks, taciau kaip zmogaus, autoriaus, Jusu autoritetas labai krito mano akyse. Ypac del to, kad pati turedama dideli reitinga, turetumete elgtis teisingai.

aisku, negrazu butu skelbti autores vardo, taciau noriu, kad visi zinotu mano nuomone siuo atzvilgiu ir geriau jau daugiau nebesulaukciau panasaus pobudzio zinuciu.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kamilė gudmonaitė    2007 6 25 12:15      

oho.aš tai tikrai nemaniau, net nebuvo man tokios minties, kad čia būna tokių atvejų dar. geras ; D
visų pirma, tai ne kiek kvaila, kiek beprasmiška. kokia nauda, kad atsirasi tarp kažkurių geriausių? jei pats netobulėji, tai koks skirtumas. velniop tada viską :} o aš nemanau,kad labai mokaisi, jei komentaruose vyrauja vien 'gražu', 'faina', 'miela'. na , čia irgi nelabai į temą. tačiau ar gi kūdra skirta patenkinti savo poreikius tik tuo atžvilgiu, kad tam tikras darbas kabėtų ten aukštai? gal kiekvienas skirtingus tikslus sau išsikelia prieš kur nors užsiregistruodamas. ir čia jau jo asmeninis reikalas, ar jis pamano 'va, dabar darysiu bet ką ir kelsiu savo 'reitingus', kad įrodyčiau, kiek galiu', ar 'noriu išmokti, noriu pamatyti, ir parodyti, ką moku'. na ką:}
šiaip tokie dalykai ir man nepatinka,. verčiau jau būti pastebėtam mažam kiekiui žmonių, nei visam pasauliui už tokius purvinus laiškelius. šyp


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Audrius G.    2007 6 25 12:33      

as tai uz tai kad skelbti tokius.asmeniskai as tkrai paskelbciau:) o ir siaip yra burelis zmoniu, kurie tiesiog apsikeicia gerais balais, kokia ta nuotraika bebutu. Manau, kad cia yra suvaikejimas.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2007 6 25 13:02      

O sventas naivume...Na ir kas cia tokio, jei zmogus iesko draugu...Esu gavus ne viena zinute is pradedanciuju su prasymu juos palaikyti - ir palaikydavau, nes sunku jiems cia prasimusti. Yra susiformaves elitas, kurie uz vienas kito nuotraukas balsuoja tik 5-tais ir komentaruose kreipiasi viens i kita : 'sveiks, o ka veiksi rytoj?' Jie turi, zinoma, pritrenkianciu kokybisku foto ir brangius fotoaparatus...Bet pasidairius matosi nemazai nepelnytai nuvertintu fotografiju. Ypac nemalonus tylus geriausiuju 3-tai. Geriausieji dazniau linke komentuoti vienas kita, o jei netycia pakritikuoji ju kurini, dazniausiai isizeidzia. Reziume: atsargiau su minusais, tai zeidzia, menkina, bet ne skatina tobuleti...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 6 25 14:26      

vaiku darzelis

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kris    2007 6 25 14:36      

menki tokie zmogeliai, kurie nepelnytai nori geru ivertinimu... as tai gaves toki laiska neigiamai visas to zmogaus nuotraukas ivertinciau, nes nezinia kaip ir tuos balus gavo ir dar viesai paskelbciau! Evil or Very Mad bet ne tai mane labiausiai liudinia...

liudina, kad kaip kas jau ir minejo, susidares 'elitinis' pazystamu ratelis, kur uz bet koki saviako atsiprasant sh... +5 deda... GEEDA!!

o ka daro tie vadinami 'geriausi' tai isvis nesuprantu... sedi ir tyliai minusus deda... nu ir kam tokie reikalingi?! tai jei jau asas esi, tai patark kas blogai ir panasiai... jokios atsakomybes irpagarbos nei paciai kudrai, nei kudrieciu bendruomenei...

dziusta kudra po truputi... tuoj pavirs i one.lt ir art.scene miksa Laughing juokas pro asaras aisq...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kva    2007 6 25 15:23      

regliet rašo:
O sventas naivume...Na ir kas cia tokio, jei zmogus iesko draugu...Esu gavus ne viena zinute is pradedanciuju su prasymu juos palaikyti - ir palaikydavau, nes sunku jiems cia prasimusti. Yra susiformaves elitas, kurie uz vienas kito nuotraukas balsuoja tik 5-tais ir komentaruose kreipiasi viens i kita : 'sveiks, o ka veiksi rytoj?' Jie turi, zinoma, pritrenkianciu kokybisku foto ir brangius fotoaparatus...Bet pasidairius matosi nemazai nepelnytai nuvertintu fotografiju. Ypac nemalonus tylus geriausiuju 3-tai. Geriausieji dazniau linke komentuoti vienas kita, o jei netycia pakritikuoji ju kurini, dazniausiai isizeidzia. Reziume: atsargiau su minusais, tai zeidzia, menkina, bet ne skatina tobuleti...


ar tai jau vadinama draugu ieskojimu?? :] tikrai neprotingas pasiteisinimas. yra daug kitokiu puikiu budu kudroj susirasti draugu, negu apsikeitinet gerais balais. man cia dauguma zmoniu atrodo pakankamai draugiski ir su jais kuo puikiausiai galima uzmegzti kontakta, kad ir kokio lygio jie bebutu. smagu, kad sulaukiat laisku is debiutantu su prasymu palaikyti, bet palaikymas yra nebutinai geru ivertinimu davimas uz prastus darbus, galima palaikyti ir skatinti tobuleti, komentuoti. nes aisku, kad populiaresni vartotojai sulaukia daugiau komentaru, o naujokus mazai kas pastebi. taciau, jei darbas tikrai geras, zinau ne viena atveji, kai pats pirmas kudreicio kurinys yra ivertinimas puikiai.

ir kas tie geriausieji, kurie, atseit specialiai numusineja balus? Tai gal pasakykit, na nes taip nepagristai svaistyti kaltinimais irgi ne itin grazu :] pvz. tiek Viktorija, tiek RS, kurie turi tikrai didelius reitingus, priraso ilgiausius komentarus, kurie isties yra naudingi. jeigu Jus kas nors supykde blogu ivertinimu, tai nereiskia, jog tas ivertinimas buvo nepelnytas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kva    2007 6 25 15:30      

muahaha rašo:
menki tokie zmogeliai, kurie nepelnytai nori geru ivertinimu... as tai gaves toki laiska neigiamai visas to zmogaus nuotraukas ivertinciau, nes nezinia kaip ir tuos balus gavo ir dar viesai paskelbciau! Evil or Very Mad bet ne tai mane labiausiai liudinia...

liudina, kad kaip kas jau ir minejo, susidares 'elitinis' pazystamu ratelis, kur uz bet koki saviako atsiprasant sh... +5 deda... GEEDA!!

o ka daro tie vadinami 'geriausi' tai isvis nesuprantu... sedi ir tyliai minusus deda... nu ir kam tokie reikalingi?! tai jei jau asas esi, tai patark kas blogai ir panasiai... jokios atsakomybes irpagarbos nei paciai kudrai, nei kudrieciu bendruomenei...

dziusta kudra po truputi... tuoj pavirs i one.lt ir art.scene miksa Laughing juokas pro asaras aisq...


o as neivertinciau neigiamai, nes, matai, lygiai taip pat jei ivertinu kurini blogai, nereiskia, kad esu nusistacius pries pati autoriu ar pries visus jo kurinius, o vadinas tik tas vienintelis man nepatiko, tai ir jei nepatinka autorius, nereiskia, kad jo visi darbai yra prasti.

del to elitinio pazistamu ratelio as visai nesutinku. juk visi draugai vertina siek tiek geriau savo draugus. ir tai vyksta ne tik tarp dideli reitinga turinciu zmoniu, bet ir tarp pvz. pelkes. as asmeniskai pries uzsiregistruodama i kudra, nepazinojau ne vieno kudriecio, isskyrus dievuska, kuri net nededa kuriniu, ir del to as visai nesiskundziu nei del geru, nei del blogu ivertinimu.

ir del one.lt bei art.scene tu cia neprikalbek :> as tai optimistiskai tikiu, kad jei mes apie tai kalbam, tai vadinasi dar viskas gerai ir ne per velu kazka pakeisti ;] t.y. parodyti zmonems, kad toks nesaziningas ju elgesys yra netoleruojamas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Žemė    2007 6 25 15:45      

na, mano pats pirmasis darbas buvo nukryziuotas ir su zemem sumaisytas, antrasis irgi. patyriau, ka reiskia buti sudo vietoj pries didziuosius, uztat dabar, kadangi turiu 3 bruksnelius, stengiuosi visuomet kudrieciu, neturinciu bruksneliu darbuose surasti kazka gero ir isreiksti ta komentaruose ir padeti lelija, galbut net nelabai to nusipelniusiai nuotraukai. Anaiptol, to nusipelne autorius, uzsiregistraves ir nepabuges sito siurbelyno. Ir kiek pamenu, cia atejus, labiausiai krito i akis tas 'seimyninis balsavimas'.

Antravertus, esu gavusi laiskuciu su maldavimais padeti gera bala po tokia ir tokia nuotrauka. na ir kas, cia kudroj tas vyksta kasdien, saviesiems balsuojant vieniems uz kitus, kas cia tokio jei tas balas padarytu kita zmoga laiminga. Rankos juk nenulus. Taip pat sutikau kelis draugus cia visai netiketai. Jiem taip pat nepagailiu balo, juk negaliu buti akmeniu, nepalaikyti savo draugu.

Pastaruoju metu pastebejau, kad kazkas masiskai prasinesineja po mano profili ir deda 3 po visom nuotraukom. Matyt, gal kazkur kazka ne taip pakomentavau, galbut mano zodziai subines negloste, galbut nickas kaltas. O be to ir kazkurie du su keturiais bruksneliais etatiniai 3 po mano nuotraukom rasytojai.

Nieko brangieji, taip buvo, yra, ir bus. Cia Lietuva. Cia vyksta nuolatine kova uz vieta po saule, ir kitaip nebus...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Žemė    2007 6 25 15:49      

P.S. Manau, visas tos audros kyla del galimybes ivertinti darbus neigiamai. Gal jau bent pelkej butu galima musmires panaikinti. Vis delto tai baisiai zeidzia... Butu kur kas tolerantiskiau deti tik teigiamus balus arba nevertinti visai. Cia mano asmenine nuomone.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas kva    2007 6 25 16:07      

na as tikrai nemanau, kad reiktu isimti neigiamus balus, juk ir taip jau kudroj vertinam nuo 3 balu ir mazesnio ner. kodel jus visi norit tik geru ivertinimu? gi visiems sistema vienoda.

o as irgi niekad nerasau tik teigiamu atsiliepimu, kaip tik visad pakomentuoju ir ivertinu taip, kaip man atrodo, bet nepastebejau, kad kas nors specialiai uz tai man kersytu, isskyrus siandien po viena nuotrauka - uzdejus maziausia bala ir nepakomentavus :> o gal cia tik siaip sutapimas buvo. anyway, as uz naujoku palaikyma komentuojant, bet ne duodant gerus ir nepelnytus balus.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 6 25 16:09      

nu cia ir tema Smile.

visu pirma is karto pasakysiu, taip taip taip uz tai kad pazistamas zmogus duodu 5is is karto. o jei rimtai labiau megstu pazistamus pakandzioti kad pasistengtu. o jei dar rimciau su kuo geriu tai tiems gerus balus rasau. o kadangi negeriu.

nereikalinga si tema... Sad nepadeda tokios temos. ne pirmas zmogus ja uzveda ne pirmame saite. tiesiog pazistamiems zmonems balas visada aukstesnis buvo yra ir bus. amen.

o del tokio laisko tai nusispjauni ir toliau piesi savo sedevriukus. amen.


bla bla bla

nesamone kad elitas labai balsuoja uz elita o nuvertina pelkinius. kiek ziurejau pelkes foto tai gal 5% verti i kudra eiti. ne fotoaparato brangume nuotraukos gerumas. originali fotografija tai ieskojimas. nesamone butu ir tai jei visos foto patektu i topus. nu palyginkit auksciausio lygio fotografijas is topu su pelkinemis. argi pelkei nera ko siekt??? manau kad yra kaip toj dainoj. 'nepabuves artojeliu nebus geras kareivelis'. tobulejimui ribu ner. ir nezliumbkit del neivertintu nuotrauku. jei prastai fotografuoji pazistamu ratas nepades. man net patinka kai mane draugai ir pazistami apmeto kritika. as neatsilieku irgi. taipogi tai pakelia kartele i aukstesni lygi.


sekmes bendraminciai.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kris    2007 6 25 19:23      

ignoruodami tokius laiskelius (kaip plz ivertink mano darba +5 ir t.t.) nepadedam nei paciam autoriuj nei bendrai kudros kokybei... paskiau atsidarai 'Geriausios fotografijos' skyreli ir graudoka daros... :/ todel mano nuomone siuo klausimu grieztai neigiama.

kadangi balsavimas yra anoniminis, tai visi ir svaidosi vertinimais neprisiimdami atsakomybes...

ir rasau cia as visai ne todel, kad kas nors mane nuskriaude Laughing o todel, kad man cia patinka ir noretusi, kad butu tik geriau...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Mindaugas Jarockis    2007 6 25 22:13      

ant svetimo <...> į dangų nenujosi:)))))

A kurie čia elitu vadinami??? Very Happy


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas valiooo    2007 6 26 0:21      

m2x rašo:
ant svetimo <...> į dangų nenujosi:)))))

A kurie čia elitu vadinami??? Very Happy
manyciau tie, kurie su penketukais sedi, bet man tas dar negresia Laughing

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą